Transfer olanlar gelin sohbet edelim

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
3.240
2.229
Çatlama iğnesi farklı bir markaydı.. 7si gece vurulmuştum yani tam 10 gün geçmiş... Tabi dediğin gibi de olmuş olabilir arkadaşım... Nasip... Pazartsi salı bir daha yaparım.. Haber veririm
Farketmez canim markası çatlatma iğnesi direk hamile gösteriyor yani o yüzden dikkat etmek lazım inşallah güzel haber alırsın bize de bildir fikir olur arkadaşlara

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-10-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 107 gün kaldı.

önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin akciğerlerinde kan damarları gelişmeye başlayacak. Anneler bugünlerde erken doğum belirtileri konusunda endişelenebilir. Diğer kültürlerde doğum : Kabile halkları arasında en çok doğum yapılan yer evdir. Bugün dünya genelinde yaşayan insanların %98'i evde doğmuştur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Aveline

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2016
1.979
3.002
38
Çok üzüldüm canım, o kadar ilaç, stres, bir de böyle bir sonuç, başetmek çok zor.
Evet hakikaten cok zor.suan benim icin daha da bir zor.birakip gitsem herseyi aklim kalicak.burda kalirsam hic duzekemiycem.yurt disinda yasiyorum ben.evime gitmek de istiyorum bir yandan.

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
3.240
2.229

önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin akciğerlerinde kan damarları gelişmeye başlayacak. Anneler bugünlerde erken doğum belirtileri konusunda endişelenebilir. Diğer kültürlerde doğum : Kabile halkları arasında en çok doğum yapılan yer evdir. Bugün dünya genelinde yaşayan insanların %98'i evde doğmuştur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Melekll

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2018
194
134
28
Oo sevinebilirsin o zaman allah hayirla devam ettirsin inşallah.. kendinde gözlemlediğin şeyler olmuş muydu
7. Günden itibaren göğsümde damarlanmalar vardı çok net değil ama ayna da bakınca görünüyordu normalde adete yakın bakardım olmazdı bir de adet sancısı ve bel ağrısı oldu hatta adet olacam diye üzülmeye başlamıştım canım çok şükür

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
3.240
2.229

Yukarı Alt