Transfer olanlar gelin sohbet edelim

yasemin hafsaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2015
1.358
831
27
7. Günden itibaren göğsümde damarlanmalar vardı çok net değil ama ayna da bakınca görünüyordu normalde adete yakın bakardım olmazdı bir de adet sancısı ve bel ağrısı oldu hatta adet olacam diye üzülmeye başlamıştım canım çok şükür
Cok şükür cnm.. Hem sana hem diger arkadaslara sormus olayim yatis pozisyonun nasildi gece olsun gündüz olsun

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
3.240
2.229

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-10-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 105 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin kalıcı dişlerinin tomurcukları diş etleri içinde büyüyor olacak. Bebeğinizin vücut ağırlığını destekleyen omurgası 33 yüzük, 150 eklem ve 1.000 bağdan meydana gelir. Bütün bu yapılar bu ay içinde şekillenmeye başlayacaktır. Hala bacaklarınızda kramp sorunu varsa bacaklarınızı sıcak tutmayı deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Melekll

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2018
194
134
28
Cok şükür cnm.. Hem sana hem diger arkadaslara sormus olayim yatis pozisyonun nasildi gece olsun gündüz olsun
Canım hastanede yarım saat yattım çıktım transfer günü arkadaşa gittik kahvaltı filan uzanmadım sonra yola çıktık 3 saatlik koltuğu hafif eğdim eve gelince de yarım saat uzandıysam 10 dakika yürüyüş yaptım evin içinde onun dışında yemek bulaşık hepsini yaptım 4. Gün de işe başladım

yasemin hafsaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2015
1.358
831
27
Canım hastanede yarım saat yattım çıktım transfer günü arkadaşa gittik kahvaltı filan uzanmadım sonra yola çıktık 3 saatlik koltuğu hafif eğdim eve gelince de yarım saat uzandıysam 10 dakika yürüyüş yaptım evin içinde onun dışında yemek bulaşık hepsini yaptım 4. Gün de işe başladım
Geceleri nasildi yatis pozisyonun

Minik Meleklerim

Seni küçük şeytan :D
Pro Üye
Anneler Kulübü
8 Nisan 2017
34.342
173.309
İyi günler hanımlar

Ablam transfer oldu yakın zamanda dün kan sonucunda belli olacaktı HCG 18 çıkmış

Doktor ne olur ne olmaz tutunmaya çalışıyor sanırım demiş ve salı günü tekrar kan testi yapalım demiş

Transfe olup ilk gün kan sonucunda bu kadar düşük HCG oranı nasıl sizce?

Melekll

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2018
194
134
28
İyi günler hanımlar

Ablam transfer oldu yakın zamanda dün kan sonucunda belli olacaktı HCG 18 çıkmış

Doktor ne olur ne olmaz tutunmaya çalışıyor sanırım demiş ve salı günü tekrar kan testi yapalım demiş

Transfe olup ilk gün kan sonucunda bu kadar düşük HCG oranı nasıl sizce?
Transferin kaçıncı günü bu kan sonucu birde kaçıncı gün embriyosu canım

Minik Meleklerim

Seni küçük şeytan :D
Pro Üye
Anneler Kulübü
8 Nisan 2017
34.342
173.309
Yani değer düşük gibi ama belki embriyo geç tutunmuştur sonuç olarak gebelik var ama kimyasal da olabilir herşeye hazırlıklı olsun ablan umarım bu ayın hatrına katlanarak artar değeri iki gün sonra yine kan versin
Salı günü verecek bu 3. Deneme😐 bir tanesi başarılı olmuştu sonra onu kaybetmişti rabbim bugün lerin hürmetine kabul etsin inşallah dileyen isteyen herkese hayırlısını versin 🤲🏻

Melekll

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2018
194
134
28
Salı günü verecek bu 3. Deneme😐 bir tanesi başarılı olmuştu sonra onu kaybetmişti rabbim bugün lerin hürmetine kabul etsin inşallah dileyen isteyen herkese hayırlısını versin 🤲🏻
Amin amin Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah merde yaptırdı tüp bebek ben Diyarbakır’da yaptırdım çok memnunum

Yukarı Alt