Transfer olanlar gelin sohbet edelim

Krdgprl3400

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
101
61
Kuru kandır o. Sonuçta transfer günü de kurcalandı orası, yarın da devam ederse görünürsün dr ye. Bence kötü bir şey değildir içini serin tut.
Jelin tortusu bu renkte olabilirmi ama hiç kan kahverengi lekelenme olmadı benimde ayın 29 da testim olucak bu koyu renkte olan embriyomu acaba diye korktum.

Kemirsizdemir

Hayat ne güzel 💫
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2013
550
510
Jelin tortusu bu renkte olabilirmi ama hiç kan kahverengi lekelenme olmadı benimde ayın 29 da testim olucak bu koyu renkte olan embriyomu acaba diye korktum.
Benim yumurta toplanınca iki gün öyle kuru kan gelmişti. Sonra geçti. bence embriyoyla hiç alakası yoktur

fatma lufer

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2018
404
300
Tatlim mrb msn okudum yazmak istedim bebeklee ole hemen kan geldi yada koyu geldi die endise stres direk bebege gecior gecen bir vidyoda doktor anlatiyordu kese okadar guclu bir sekilde korunuyormuskii yani bole ufak tefek şeyler le kendini strese sokma canim ben 10 haftamdayim benimde korkularim elbetdeki okuyo ama stres yapma

Kemirsizdemir

Hayat ne güzel 💫
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2013
550
510
Ama benim ki yumurta toplama değil ki transfer sonrasında oldu salı günü oldum transferi 2 gün sonra geldi kahverengi kan renginde değil. Siyah bir tortu jelin tortusu diyorlar bana
Valla yalan olmasın benden hiç gelmedi öyle siyah tortu. Ama emınım kötü bir şey yoktur

Kemirsizdemir

Hayat ne güzel 💫
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2013
550
510
Ama benim ki yumurta toplama değil ki transfer sonrasında oldu salı günü oldum transferi 2 gün sonra geldi kahverengi kan renginde değil. Siyah bir tortu jelin tortusu diyorlar bana
Benden de şimdi geldi jelın beyz topagının içinde koyu-kahverengi pıhtı. Prospektüsüne baktım jelın, çok birikmesinden zamanla bu rengi alıyormuş. Sıkıntı yokmuş yani 😊😍👍 sende netten bakabilirsin çoğu kadın bundan şikayet etmiş hatta

Zeyvol

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2019
1
1
Merhabalar. Kaan Bozkurtta tedaviye başlayanlar var mı? Varsa nasıl gidiyor durumlar nedir?
Merhaba. Ben Kaan hocayla tedavi sürecime başladım. Bu yıl Nisan ayından itibaren düzenli olarak kontrollere gittim. İlk gördüğümde Kaan hoca ‘önce sebebi bulacağız sebep bulamazsak çare olucaz’ demişti. Bana çok güven verdi konuşmalarıyla. İlk olarak aşılama yaptık. Maalesef olumsuzdu sonuç. Takibi hiç bırakmadan devam ettik. Bu arada çevremizden Kaan hoca çok sert çok soğuk diye yorumlar da alıyorduk bazen. Ama ben ve eşim doğru hekimde olduğumuzu düşündük hep. Saatlerce konuşup gönlümüzü kazanacak hekimlerdense yöntemleriyle ve sözleriyle güvenimizi kazanan Hekimi tercih ettik. İyi ki de Kaan hocaya raslamış ve devam etmişiz. Aşılamadan sonra tüp bebek yapmalıyız diye düşünmeye başlamıştık ki hocamızda aynı fikirdeydi. Böylelikle tüp bebek sürecine girdik. Yumurta topladık. Embriyolarımız oluştu. Transferimizi yaptık ve geriye beklemek kaldı. Çok şükür minik embriyomuz tutundu🙃 şimdi 6 haftalık gebeyim. Bu yüzden iyiki Kaan hocayla bu yolculuğa çıkmışım 🙏🏻 Allah isteyen herkese nasip etsin🙏🏻🤗

Altibirlik61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2019
2.365
3.613
Bnde uzun seruvenin ardjndan gebeyim😍 tup bebek-ikiz allah olmayan isteyen herkese versin ins🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Herkese musmutlu haftasonlari

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-02-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 83 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri ışık ve karanlığın çeşitli düzeylerine duyarlı ama hanüz nesneleri ayırt edemiyor. Işık dalgaları bebeğinizin beynine görsel bilgiler taşımaya başladıdıktan sonra, bebeğinizin gözleri doğumdan sonra görebilmesi için hazırlanıyor. Bebeğinizn boyu yaklaşık 25-27 cm ve ağırlığı yaklaşık 1100-1250 gr. civarında. Diğer kültürlerde doğum : Yucatan Yarımadasında doğum sırasında sadece ebe, koca ve hamile kadının annesi hazır bulunur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt