Transfer öncesi estrofem kullananlar ve dikkat edilmesi gerekenler

Baharibosimsek

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
219
102
Merhaba arkadaşlar , transfer öncesi 12 gün boyunca estrofem kullanicam ve insAllah rahim kalinlasinca transfer olucak Allah'ın izniyle 🙇 estrofem kullanıp rahim kalinlasmayan varmı aranızda ya da belirti oluyo mu ? Neler yapmak lazım acaba .. Rabbim hepimize nasip etsin insAllah ..🙇❤🙇

saribaykus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2017
1.445
1.036
Merhaba herhangi bir belirtisi yok yada birşey yapmanıza gerek yok muhtemelen transferden sonra da kullanmaya devam edersiniz. Allah hayırla tutmasını nasib etsin :)

Elmas2326

Ömür dediğin bir gün oda bu gün
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
1.114
920
Merhaba arkadaşlar , transfer öncesi 12 gün boyunca estrofem kullanicam ve insAllah rahim kalinlasinca transfer olucak Allah'ın izniyle 🙇 estrofem kullanıp rahim kalinlasmayan varmı aranızda ya da belirti oluyo mu ? Neler yapmak lazım acaba .. Rabbim hepimize nasip etsin insAllah ..🙇❤🙇
%100 nar suyu dimesin ürünü mutlaka için derim çok faydasını gören var bende içmiştim

Dilos06

Gurur üyesi
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2019
4.642
38.965
%100 nar suyu dimesin ürünü mutlaka için derim çok faydasını gören var bende içmiştim
Ben din dimesin iki şişe tadı hafif acı pek sevemedim dün akşama son bir bardak kalmıştı içiyordum yavaş yavaş beni mahvetti mide bulantısı karnim da kramplar. Neler yaptı bende elaketlj seyeleri keisnlikle tedavi süresince tavsiye etmiyorum doğal olanını içmek en güzeli

Yukarı Alt