• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Transfer sonrası ateş

sevdanur_6767

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2017
137
118
32
Herkese merhaba. Kızlar bugün transferimin 6.gunu iki gündür ateşim çıkıyor 37.3 e kadar çıkıyor. Normal mi doktoru bilgilendirmeli miyim? Açıkçası acile git kan ver enfeksiyon olabilir tarzı bir şey demesinden de korkuyorum

Mucizem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
1.429
903
Herkese merhaba. Kızlar bugün transferimin 6.gunu iki gündür ateşim çıkıyor 37.3 e kadar çıkıyor. Normal mi doktoru bilgilendirmeli miyim? Açıkçası acile git kan ver enfeksiyon olabilir tarzı bir şey demesinden de korkuyorum
Canim zaten ates hamilelik belirtileri arasinda var..bence doktorunu bilgilendirmelisin..korkmaa..bence belirti bu..

sevdanur_6767

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2017
137
118
32
Canim zaten ates hamilelik belirtileri arasinda var..bence doktorunu bilgilendirmelisin..korkmaa..bence belirti bu..
Gerçekten mi hiç duymamıştım. Allah razı olsun canım cevap verdiğin için. Öyle bile olsa 6.gun belirti verir mi bilemedim. Umarım öyledir. Allah korusun iltihap falan olmasın da

Mucizem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
1.429
903
Gerçekten mi hiç duymamıştım. Allah razı olsun canım cevap verdiğin için. Öyle bile olsa 6.gun belirti verir mi bilemedim. Umarım öyledir. Allah korusun iltihap falan olmasın da
Suan mesai saatini gecmis olabilir..yarin muhakkak doktorunu aramalisin..en azindan o seni yonlendirecektir..cekinme bu konuda..dunya paralar veriyoruz sonucta..manevi surecini hic acmayalim bile..ilgileneceklerdir...

Tyt82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2017
1.072
633
37
Canım kullandığımız progestan ateş yapıyor.ben transverden once başladım ateşim 37.1 lere çıkmıştı.

cyd86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2010
9.499
4.124
Tedaviniz hayırlı olsun. Ben tüp bebek yaptırmadım ama asilama oldum Mart ayında. Aşılama sonrası günlerde ben de resmen alev alev yandim.. sıcak basması, ateş yükselmesi oluyordu.ben bunu kullanılan hormon ilaçlarına, ignelere bağlıyorum açıkçası. Hemşireye sormuştum, o da öyle söyledi.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-12-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sevdanur_6767

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2017
137
118
32
Tedaviniz hayırlı olsun. Ben tüp bebek yaptırmadım ama asilama oldum Mart ayında. Aşılama sonrası günlerde ben de resmen alev alev yandim.. sıcak basması, ateş yükselmesi oluyordu.ben bunu kullanılan hormon ilaçlarına, ignelere bağlıyorum açıkçası. Hemşireye sormuştum, o da öyle söyledi.
Evt öyleymiş büyük ihtimalle ilk günlerde yoktu onun için korktum. Cevap için teşekkürler canım. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin sana

sevdanur_6767

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2017
137
118
32
Suan mesai saatini gecmis olabilir..yarin muhakkak doktorunu aramalisin..en azindan o seni yonlendirecektir..cekinme bu konuda..dunya paralar veriyoruz sonucta..manevi surecini hic acmayalim bile..ilgileneceklerdir...
Mesaj attım sekreterine daha dönmedi. Doğru söylüyorsun csnim ne paralar döküyoruz bu uğurda.

cyd86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2010
9.499
4.124
Evt öyleymiş büyük ihtimalle ilk günlerde yoktu onun için korktum. Cevap için teşekkürler canım. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin sana
Allah razı olsun, Rabbim hayırlı zamanda inşallah sana da nasip etsin. İnşallah bebeğin seninle kalır 💜

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-12-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

eda5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2010
433
289
progesteron yapıyor benim de transferden sonra olmuştu maalesef tutmamıştı. şimdi de yumurta toplama için tekrar verdi hoca progesteron yine 37 çıktı ateşim.