Transfer Sonrası Sonuç Bekleyenler

535891

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2018
428
444
Selamunaleyküm arkadaşlar, ben perşembe günü transfer oldum.. Transfer günü sayılıyor mu bilmiyorum.. Kimler kaçıncı gününde ? Kimler test yaptı acaba. Az muhabbet edelim, iyi gelir..

Lilyum1634 Lilyum1634 —-> :anneadayı: (Sağlıkla inşAllah)
@ozlem2016 —->:anneadayı: (Sağlıkla inşAllah)

@jadefeast ——> :anneadayı: (Sağlıkla inşAllah)

@designer_love ——> :anneadayı: (Sağlıkla inşAllah)

@Duaherderdedeva ——> :anneadayı: (Sağlıkla İnşAllah)

@Bebit0 ——> :anneadayı: ( Sağlıkla inşAllah)

@arimaya90 ——>:anneadayı: ( Sağlıkla inşAllah)

@d_targaryen ——> :anneadayı: (Sağlıkla inşAllah)

@eylem84 —-> :anneadayı: ( Sağlıkla inşAllah)

@birmucizeistiyorum ——> :anneadayı: ( Sağlıkla inşAllah)

Son düzenleme:

Lilyum1634

Güzel günler göreceğiz,güneşli günler...
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2017
721
925
Selamunaleyküm arkadaşlar, ben perşembe günü transfer oldum.. Transfer günü sayılıyor mu bilmiyorum.. Kimler kaçıncı gününde ? Kimler test yaptı acaba. Az muhabbet edelim, iyi gelir..
Transfer günü sayılmıyor canım.ben de dün transfer oldum:) hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Lilyum1634

Güzel günler göreceğiz,güneşli günler...
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2017
721
925
Aminnn inşAllah gülüm. Güzel haberler alırız inşAllah, ay benim içim hep olumsuzluklarla dolu zaman geçmiyor sanki
Valla o olumsuzluk hepimizde oluyor sanırım.ne düşüneceğimi bilmiyorum ben de hiç.umarım güzel olur herşey.bu defa daha umutluyum

Umudummmavii

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2018
130
93
Merhaba hanımlar benimde Cuma günü oldu transferim bakalim heyecanla bekliyorum inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-06-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 198 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin damağının sert ve kemikli kısmı tamamen oluşmuş ve beğinizin pankreası insülin salgılamaya başlamış olacaktır. Zaman zaman baş ağrısı, baş dönmesi ve hafif baygınlık hali hissedebilirsiniz. Eğer hafif sersemlik hali hissederseniz, ayaklarınızı başınızdan daha yüksek bir yere koyarak uzanabilirsiniz. İdrar kaçırma probleminiz varsa kegel egzersizleri idrar kaçırma probleminizi frenlemede yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Umudummmavii

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2018
130
93

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-06-2020

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 198 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin damağının sert ve kemikli kısmı tamamen oluşmuş ve beğinizin pankreası insülin salgılamaya başlamış olacaktır. Zaman zaman baş ağrısı, baş dönmesi ve hafif baygınlık hali hissedebilirsiniz. Eğer hafif sersemlik hali hissederseniz, ayaklarınızı başınızdan daha yüksek bir yere koyarak uzanabilirsiniz. İdrar kaçırma probleminiz varsa kegel egzersizleri idrar kaçırma probleminizi frenlemede yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt