Transfer Sonrası Sonuç Bekleyenler

Elm16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2020
10
10
Gayet güzel artmış :) hayırlı olsun
Belki de ikizdir sonuçta iki tane transfer edilmiş
Ay insAllah cnm bende cok ıstıyorum ıkız olsun hayırlısıyla Allahım nasıp etsın saglıklı sıhhatlı olsunda tek olsada olur ama sonucu boyle olup ıkız olan varmı acaba

meyyke

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2018
1.017
1.427
Evet cnm cok heycan yaptım doktorumda kızdı aama yapacak bısey yok pekı cogul gebelık olabılırmı acaba yanı ıkı katından fazla olması kotumu sakı gunu tekrar test gunum
Beta hcg den iki veya tek anlaşılmaz. Kese kontrolünüzde doktor bilgi verecektir tek veya iki tane diye Rabbim gönlünüze göre versin 🙏

new_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2015
522
254
Ay insAllah cnm bende cok ıstıyorum ıkız olsun hayırlısıyla Allahım nasıp etsın saglıklı sıhhatlı olsunda tek olsada olur ama sonucu boyle olup ıkız olan varmı acaba
iki embriyo ise ikiz olabilir ama beta hcg den anlaşılmıyor

conca07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2015
3
6
Gayet güzel artmış :) hayırlı olsun
Belki de ikizdir sonuçta iki tane transfer edilmiş
Kızlar selam yazınızı okuyorumda insana umut oluyor. Bende transfer oldum 3cu gun 2 embrio 20 ocak 'ta hiç bişey hissetmiyorum arada bi sol kasigima batma gibi bişey oluyor. Inş tutumladır crionen jel kullanıyorum sıvı olarak geliyor belli bi zaman sonra normal mi acaba. RABBİM nasip ederse ikizim olacak 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🤲🤲 ama hiç bişey hissetmiyorum

minel_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2012
909
323
Kızlar selam yazınızı okuyorumda insana umut oluyor. Bende transfer oldum 3cu gun 2 embrio 20 ocak 'ta hiç bişey hissetmiyorum arada bi sol kasigima batma gibi bişey oluyor. Inş tutumladır crionen jel kullanıyorum sıvı olarak geliyor belli bi zaman sonra normal mi acaba. RABBİM nasip ederse ikizim olacak 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🤲🤲 ama hiç bişey hissetmiyorum
[/QUOTE
Rabbim gönlünüze göre versin inş

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-05-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 76 gün kaldı.

Hızlı büyümeden dolayı önümüzdeki üç gün içinde bebeğinizin beyni buruşuk, kırışık bir hal alır. Bu buruşukluklara beyin kıvrımları(konvolüsyonlar) denir. Kıvrımlı, buruşuk beyin düz hatlı, kıvrımsız bir beyinden daha çok beyin hücresi içerir ve potansiyel olarak daha kuvvetlidir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 26-28 cm civarında ve ağırlığı yaklaşık 1300-1400 gr.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Bhrzge

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2017
78
96
Herkese iyi akşamlar ben de 24 ocakta transfer oldum ama hiç bir şey hissetmiyorum hissetmem gerek mi bi belirti oluyor mu onu da bilmiyorum olumlu sonuçlar alanlar yazarsa sevinirim ☺

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-10-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 235 gün kaldı.

Omuriliği koruyan tüp kapanmış durumda. Hipotalamus (yemeği, cinsel davranışları ve sıcaklığı düzenleyen ara beyin yapısı) bugün yarın şeklini almaya başlayacak. Ağzın ilkel görüntüsü ortaya çıkmaya, gırtlak gelişmeye başlamıştır. Bebeğiniz şimdi C şeklinde ve bir kuyruğu bulunuyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Bhrzge

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2017
78
96
Merhaba bugün 7. Gününüz sanırım benim de 4. Günüm nasıl hissediyorsunuz bi değişiklik var mı ben hiç bir şey hissetmiyorum oyüzden de stres oldum biraz bana da 24 ocakta 2 tane koydular inşallah tutar ikimizin de 🤲🤲😓

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-10-2020

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 235 gün kaldı.

Omuriliği koruyan tüp kapanmış durumda. Hipotalamus (yemeği, cinsel davranışları ve sıcaklığı düzenleyen ara beyin yapısı) bugün yarın şeklini almaya başlayacak. Ağzın ilkel görüntüsü ortaya çıkmaya, gırtlak gelişmeye başlamıştır. Bebeğiniz şimdi C şeklinde ve bir kuyruğu bulunuyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Yukarı Alt