• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Transfer Sonrası Sonuç Bekleyenler

535891

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2018
526
560
Selamunaleyküm kızlar, bu postu açalı baya oldu.. Sonradan hiç bakmadım buralara.. Şimdi 2.transferimin sonucu için gün sayıyorum.. Allah isteyen herkese içleri sıra banada nasip eylesin.. Umarım sizlerde iyisinizdir

Esratetikefe

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2019
9
3
Selamunaleyküm kızlar, bu postu açalı baya oldu.. Sonradan hiç bakmadım buralara.. Şimdi 2.transferimin sonucu için gün sayıyorum.. Allah isteyen herkese içleri sıra banada nasip eylesin.. Umarım sizlerde iyisinizdir
Merhaba canım sonucunu alabildin mi bende kan verdim bekliyorum transferimin 9. Günü bugün bir haftadır bu sayfayı okudum hep umut oldu bana

Civcivimi Beklerken

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2019
245
265
Merhaba tatlım.. Bugün 2.kanımı verdim 1,5 saat sonra sonucum çıkacak nasipse.. İlk tahlilim biraz düşük çıktı :KK43: Sen ne yaptın aldınmı sonucunu ?
Canım gönlünü ferah tut memorial de yapan bi arkadaşım daha var onun da değeri çok düşük cıktı ve yüzde altmış artarak ancak ilerleme oldu herkes düşecek bu çocuk dedi ama geçen hafta kalp atışlarını duydu değerin katlanarak ilerler inşallah

SabirDuaSukur

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2016
127
150
Evet kuzum benim ilk beş güne kadar sızım oldu öyle kasıklarımda ama 5.7 günlerimde bir anda belirti yok oldu gibi hissedemedim pek. Sonra 9. Günde adet agirisi ve bel ağrısı çektim . Bel ağrısı başından beri vardı ama bende ☺ inşallah kuzum inşallah sen de güzel haber vereceksin bize bol bol Ayetel Kürsi oku karnını okşayarak ☺
Ne zamana kadar bel agirisi cektiniz kac aya kadar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-09-2020

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 181 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 1 ay içinde hiç büyümediği bir hızla büyüyecek. Buna ek olarak büyüyen rahminiz sırt üstü yatarken, omurganızın sağ tarafından geçen büyük bir kan damarına baskı yapmaya başlayacak. Bunun için dinlenirken veya uyurken optimum kan dolaşımını sağlamak için sol tarafınıza yatmanız faydalı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

535891

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2018
526
560
Kızlar selamunaleyküm.. Çok şükür 2 kat arttı fakat gene yavaş ilerliyoruz.. Artık kan testi istemediler, ultrason günü verdiler, stresle ve korkuyla bekliyorum. Sağlıkla sıhhatle ilerleriz inşAllah.. Darısı en güzelleriyle isteyen herkesin başına

Yukarı Alt