• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Transfer Sonrası Sonuç Bekleyenler

Umudummmavii

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2018
130
93
Pardon şimdi okudum ikiymis inanalım inşallah biz olumlu oldukça sonuçlarda olumlu olur :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-06-2020

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 92 gün kaldı.

Bebeğiniz büyüdükçe ve gücü artıkça, tekme ve debelenmeleride daha güçlü olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini sayarak bebeğinizin hareketlerini izleyebilirsiniz. İki saatlik süre içinde en az on tekme hissedebilirsiniz. Tekmeleri hissedeceğiniz en uygun saat bebeğinizin en aktif olduğu saatler olan akşam yedi ile akşam on saatleri arasıdır. Anne adayları kasık ağrılarınız artmış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

535891

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2018
526
560
Benim ikinci denemem.ilk defa iki embriyo transferi oldum taze :) hergün tutar mı tutmaz mı düşünüyorum.özel olmazsa,duş aldınız mı acaba? Ben bugün alıcam da sorun olmaz herhalde
Bende senin gibi her gün kalktığımda tuttumu tutmadımı diye düşünüp duruyorum, ama kendim için olumlu olamıyorum.. Ben 3.gün duş almıştım ılık su ile. Hemşireler zaten duş alabilirsiniz demişti. Bir sakınca yok diye. Ilık su ile, ayakta al fazla durmadan çık aklında şüphe kalıcaksa :)

Umudummmavii

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2018
130
93
Benim ikinci denemem.ilk defa iki embriyo transferi oldum taze :) hergün tutar mı tutmaz mı düşünüyorum.özel olmazsa,duş aldınız mı acaba? Ben bugün alıcam da sorun olmaz herhalde
Benim ilk tek dondurulmus embriyo trsnsferim oldu bende çok merak ediyorum ama negatife hazırladım kendimi herkes ilkler tutmuyo dedi. Henüz duş almadım valla ayağa da kalkiyorum evden de çıktım bir iki kere ama agir is falan yapmiyorum hiç bakalim artık hayırlısı

Bebeğiniz büyüdükçe ve gücü artıkça, tekme ve debelenmeleride daha güçlü olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini sayarak bebeğinizin hareketlerini izleyebilirsiniz. İki saatlik süre içinde en az on tekme hissedebilirsiniz. Tekmeleri hissedeceğiniz en uygun saat bebeğinizin en aktif olduğu saatler olan akşam yedi ile akşam on saatleri arasıdır. Anne adayları kasık ağrılarınız artmış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Umudummmavii

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2018
130
93
İnşAllah arkadaşım inşAllah.. Benimde ilk denemem fazla güzel düşünemesemde bugün 5.günüm :)
Benim de 4 günüm bugün bende pek güzel düşünmüyorum açıkçası bakalim ama çok merak ediyorum :)

Lilyum1634

Güzel günler göreceğiz,güneşli günler...
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2017
735
952
Bende senin gibi her gün kalktığımda tuttumu tutmadımı diye düşünüp duruyorum, ama kendim için olumlu olamıyorum.. Ben 3.gün duş almıştım ılık su ile. Hemşireler zaten duş alabilirsiniz demişti. Bir sakınca yok diye. Ilık su ile, ayakta al fazla durmadan çık aklında şüphe kalıcaksa :)
Sağol canım cevap için:) çok irdeliyorum galiba.mecbur alıcam bugün duş.bazen olumsuzluğa kapılıyorum ama umarım tutar.bir de ailemdeyim şuan.2 saatlik yola çıkıcam bugün yada yarın evime gidicem.Allaha emanetiz artık.tutacak oldu mu birşey engelleyemiyor

Lilyum1634

Güzel günler göreceğiz,güneşli günler...
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2017
735
952
Benim ilk tek dondurulmus embriyo trsnsferim oldu bende çok merak ediyorum ama negatife hazırladım kendimi herkes ilkler tutmuyo dedi. Henüz duş almadım valla ayağa da kalkiyorum evden de çıktım bir iki kere ama agir is falan yapmiyorum hiç bakalim artık hayırlısı
Ben de yatmıyorum.evime dönücem hatta 2 saatlik yol.bir sorun olmaz umarım:)

Umudummmavii

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2018
130
93
Ben de yatmıyorum.evime dönücem hatta 2 saatlik yol.bir sorun olmaz umarım:)
Olmaz Allahin izniyle inşallah dualarim seninle canım. Alacak nefesi yiyecek lokmasi varsa zaten gelecek meleklerimiz hiç korkma ama yine de dikkat et özel araçla gidiyosan arabanın hızla girmemesini ışte çukur tumsek vs dikkat etsinler araba çok hoplamasin karnını falan da cok kasma sakin sakin guzel bir yolculuk olur inşallah

535891

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2018
526
560
Benimse ilk ve tek dondurulmuş embriyom.. Geride baska embriyom falanda yok. 13tane toplanmıştı, 5.güne 3 tane gitti fakat doktorum 6.güne gitmesini istedi 6.günde 1 tane kaldı onuda dondurdular işte. Dus konusunda hemsireler normal demişti bende yaptım fazla durmadan. Nasipte var ise olur ya hepimiz güzel haberler alalım inşAllah

Yukarı Alt