Transfer Sonrası Sonuç Bekleyenler

Lilyum1634

Güzel günler göreceğiz,güneşli günler...
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2017
721
925
Olmaz Allahin izniyle inşallah dualarim seninle canım. Alacak nefesi yiyecek lokmasi varsa zaten gelecek meleklerimiz hiç korkma ama yine de dikkat et özel araçla gidiyosan arabanın hızla girmemesini ışte çukur tumsek vs dikkat etsinler araba çok hoplamasin karnını falan da cok kasma sakin sakin guzel bir yolculuk olur inşallah
Otobüsle gidicem.hayırlısı artık.hepimiz güzel haber alalım.10.gün direk gidip kan vericem sanırım.artık tecrübeliyim:) hep kimyasal oluyor.bu defa iyi olur inşallah

Lilyum1634

Kayıtlı Üye
24 Eylül 2017
721
925
Benimse ilk ve tek dondurulmuş embriyom.. Geride baska embriyom falanda yok. 13tane toplanmıştı, 5.güne 3 tane gitti fakat doktorum 6.güne gitmesini istedi 6.günde 1 tane kaldı onuda dondurdular işte. Dus konusunda hemsireler normal demişti bende yaptım fazla durmadan. Nasipte var ise olur ya hepimiz güzel haberler alalım inşAllah
Benim de başka embriyom yok canım.ben yıllardır kimyasal görüp durduğum için bu defa bi pimpiriklendim ama eskisi kadar takılmıyorum.ne gelirse Allahtan.güzel şeyler görelim :)

535891

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2018
428
444
Otobüsle gidicem.hayırlısı artık.hepimiz güzel haber alalım.10.gün direk gidip kan vericem sanırım.artık tecrübeliyim:) hep kimyasal oluyor.bu defa iyi olur inşallah
Benim ilaçlarım bitmek üzere diyorum bitince gidip yaptırayım, eşimde hayır dur diyip duruyor ama sanırım dayanamıcam :) inşAllah güzel haberler alırız Rabbim sen yüzümüzü güldür hayırlısı ile

Lilyum1634

Kayıtlı Üye
24 Eylül 2017
721
925
Benim ilaçlarım bitmek üzere diyorum bitince gidip yaptırayım, eşimde hayır dur diyip duruyor ama sanırım dayanamıcam :) inşAllah güzel haberler alırız Rabbim sen yüzümüzü güldür hayırlısı ile
Benim 3.gün embriyoları o yüzden erken yapamam :) ama bir önceki transferimde 8.gün erken gebelikte çıkmıştı 5.gün embriyosu.kimyasal oldu tabi.senin de varsa çıkar canım bence:) ama bekle tabi.benim ilaçlarda bitiyor

535891

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2018
428
444
Benim 3.gün embriyoları o yüzden erken yapamam :) ama bir önceki transferimde 8.gün erken gebelikte çıkmıştı 5.gün embriyosu.kimyasal oldu tabi.senin de varsa çıkar canım bence:) ama bekle tabi.benim ilaçlarda bitiyor
5.günüm bugün yapsam çıkarmı ki ? Ben iğnelerimi evde oluyorum şırıngadan 1 tane kaldı. Diyorum şırınga almaya giderken test mi alsam. Ama o testlerde belli olur mu

Lilyum1634

Kayıtlı Üye
24 Eylül 2017
721
925
5.günüm bugün yapsam çıkarmı ki ? Ben iğnelerimi evde oluyorum şırıngadan 1 tane kaldı. Diyorum şırınga almaya giderken test mi alsam. Ama o testlerde belli olur mu
Ay doğru şimdi baktım perşmbeydi senin transfer de.yok canım yapma daha.al ilaçları mecbur.benim de kan sulandırım ve jelim bitiyor.mecbur yazdırıcam daha test yapma. 7.-8.günde kanda öıkar diye düşünüyorum ama

535891

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2018
428
444
Ay doğru şimdi baktım perşmbeydi senin transfer de.yok canım yapma daha.al ilaçları mecbur.benim de kan sulandırım ve jelim bitiyor.mecbur yazdırıcam daha test yapma. 7.-8.günde kanda öıkar diye düşünüyorum ama
Zaten şu evde yapılan idrar testlerinden yapmak istemiyorum.. Hiç hamile kalmadığım için bu işlemlere başlamadan önce adetim gecikince yapardım ve sonu hüsran tabi.. İnşAllah güzel haberler alırız, sağlıkla sıhhatle

birumut58

Yarabbi sen yardım et...
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2018
1.620
1.705
Merhaba arkadaşlar inşallah hayırlı güzel sonuçlar alırsınız. benimde transfer için yarın son kontrolüm var 22 ocakta transfer olacak Allahında izniyle. duanızda banada yer verin lütfen

Yukarı Alt