• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Transfer Sonrası Sonuç Bekleyenler

Diamond life

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2019
33
24
Sizi çok iyi anlıyorum şu an. Dondurulmuşunuz varmı kaçıncı denemeydi?Bir de yaşınız kaç acaba?
34 yaşındayım malesef dondurulmuş yok 3. Günde 3 tane çok iyi embriyo varken dr 5. Güne gitme kararı almış ve sonuç bi tane 5.gun embriyosu onu da bi ay sonra transfer ettiler dondurulmustu ilk denemem di ama hüsran yarın 9. Gün hemen kan testi yaptircam çünkü bu yiginla ilacı kullanmaktan yoruldum ıgnelerden haplardan ben bi süre bırakıcam bu işi gerçekten maddiyatı geçti manevi anlamda bitiriyo bahcecide yapıldı benim sen nerdesin

Diamond life

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2019
33
24
İyi akşamlar kızlar bugün transferim gerçekleşti ultrasonda gördüm koydukları embriyoyu ama oradan çıktıktan sonra heran düşecek birseymis gibi ne yapacağımı şaşırıyorum yatarken duz yatmayı yan yatmayı bile nasıl yapmam gerekiyor diye düşünüyorum birazcık yurusem şuan yanlış yapıyorum diye düşünüyorum napcam beno_O siz nasıl geçirdiniz bu zamanı benim ilk denemem 3.gun embriyosu
Umarım coook güzel bi haber alırsın tüm dualarım sizlerle erken test yapma sakin dayan sabret güzel olur inşallah

Yasemintug

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2017
145
84
Umarım coook güzel bi haber alırsın tüm dualarım sizlerle erken test yapma sakin dayan sabret güzel olur inşallah
İnşallah hepimiz🤲 evet erken yapmalıyım çünkü zaten 4gun sonra çatlatma iğnesi vuracakmisim onun etkisi test gününe kadar anca geçer diye düşünüyorum

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-08-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 187 gün kaldı.

Bebeğiniz karın bölgesinde soluk alıp verme hareketleri yapıyor. Bu hareketler bebeğinizin akciğerine amniyotik sıvıyı gönderip alır. Bu sıvının varlığının, akciğerlerdeki hava keselerinin düzgün oluşumuna etkisi önemlidir. Bugünlerde muhtemelen meme başı çevresinin (areola) koyulaşması ve areola çapının artması gözlemlenecektir. Bebeğinizin diş yuvaları gelişmeye ve şekillenmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yasemintug

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2017
145
84
İnşallah hepimiz🤲 evet erken yapmalıyım çünkü zaten 4gun sonra çatlatma iğnesi vuracakmisim onun etkisi test gününe kadar anca geçer diye düşünüyorum
Yapmamaliyim diyecektim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-08-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 187 gün kaldı.

Bebeğiniz karın bölgesinde soluk alıp verme hareketleri yapıyor. Bu hareketler bebeğinizin akciğerine amniyotik sıvıyı gönderip alır. Bu sıvının varlığının, akciğerlerdeki hava keselerinin düzgün oluşumuna etkisi önemlidir. Bugünlerde muhtemelen meme başı çevresinin (areola) koyulaşması ve areola çapının artması gözlemlenecektir. Bebeğinizin diş yuvaları gelişmeye ve şekillenmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Julietta

...KünFeYekun...
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2010
8.690
168
Canım yaşım 33. İkinci denememdi. Bende ilk sonucu alınca ara vericem gücüm kalmadı dedim. Eşim illa devam etmek istiyor. Ben gerçekten bu fikri aklımdan çıkarmak istiyorum artık. İlk çocuk olacak bizim zaten daha 1.5 yıllık evliyiz. Stres sıkıntı anlayacağın. Herkesin hamile misin kilo mu aldın sorularından usandım. Eşim gelmiş diyor ki madem başladık sonuç alana kadar devam edeceğiz bu sürece diyor. İlla ki olacak diyor. Erkeklere daha kolay geliyor çünkü. Bizi en iyi biz anlarız burda.
Canım sana ne desem fayda etmez yaşadığın üzüntüyü tahmin edebiliyorum hepimizin sınavı ayrı bu dünya da elbet. Ama kendini yıpratma bi süre ara ver kafan bi dinlensin çok yorucu bir süreç çünkü Allahım içşne ferahlık versin ben bir önceki dondurulmuş transferim de tek yumurta ikizlerine hamile kaldım öyle zor gecti ki hamilelik 17. Hafta da kaybettim kızlarımı Allahım kaldıramayacagımız yükü vermiyor bize. Elbet yüzün gülecek buna İnan

Freee deniz

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2019
211
228
Canım sana ne desem fayda etmez yaşadığın üzüntüyü tahmin edebiliyorum hepimizin sınavı ayrı bu dünya da elbet. Ama kendini yıpratma bi süre ara ver kafan bi dinlensin çok yorucu bir süreç çünkü Allahım içşne ferahlık versin ben bir önceki dondurulmuş transferim de tek yumurta ikizlerine hamile kaldım öyle zor gecti ki hamilelik 17. Hafta da kaybettim kızlarımı Allahım kaldıramayacagımız yükü vermiyor bize. Elbet yüzün gülecek buna İnan
Desteğin için teşekkür ederim canım. Elbet zamanı vardır diyorum bekleyip sabırla mücadeleye devam edeceğiz. Elimizden gelen bu

Julietta

...KünFeYekun...
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2010
8.690
168
İyi akşamlar kızlar bugün transferim gerçekleşti ultrasonda gördüm koydukları embriyoyu ama oradan çıktıktan sonra heran düşecek birseymis gibi ne yapacağımı şaşırıyorum yatarken duz yatmayı yan yatmayı bile nasıl yapmam gerekiyor diye düşünüyorum birazcık yurusem şuan yanlış yapıyorum diye düşünüyorum napcam beno_O siz nasıl geçirdiniz bu zamanı benim ilk denemem 3.gun embriyosu
Öyle oluyor ama emin ol düşecek gibi değil psikolojik olarak öyle hissediyoruz benimde 3. Gun embriyosu 2 tane 19 Aralık test günü beklemedeyim nerede yaptırdın inşallah güzel sonuçlar alırsın

Yukarı Alt