Transfer sonrası sonuç bekleyenler!!!

ys_pasa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2016
106
54
Merhaba arkadaşlar transfer olanlara hayırlı olsun inşallah dileyen herkes sağlıkla en yakın zamanda kucağına alır.:KK45: Durumlar nasıl kaçıncı gününüzdesiniz kaç embriyo transferi oldunuz hep beraber bekleyelim:anneadayı::KK200::emir_bebek:

ozgsnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2014
520
307
Transferin 3.günü bitmek üzere 2 embriyo transfer edildi.5.gün ve 4.gün görünümlü.inşallah herkes sağlıkla kavuşur yavrusuna 🙏🙏🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-05-2020

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 208 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık uzunluğunun yarısından daha uzun. Şu an için bebeğinizin yüzü geniş, gözleri birbirinden ayrık, göz kapakları kapalı, kulakları düşük yerleşimlidir. Bu hafta sonunda bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm olacaktır. Bebeğinizin tüm organ sistemleri ve dış yapıları artık mevcut.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ys_pasa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2016
106
54
Transferin 3.günü bitmek üzere 2 embriyo transfer edildi.5.gün ve 4.gün görünümlü.inşallah herkes sağlıkla kavuşur yavrusuna 🙏🙏🙏
İkimizinkide yakınmış birbirine canım benimde 2.gün bitmek üzere 2adet 5.gün transferi oldu.inşallah sonuçlarda pozitif olur🙏Nasıl hissediyorsun var mı değişiklik?

CILEMK

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2019
1
0
2 Eylül de dondurulmuş embriyo transferi oldu. Sonuç İçin gün sayıyorum. Ama bende hiç lekelenme olmadı. Kasık, bel ve sanki adet olacakmışım gibi ağrı var. Tutunma oldu mu bilmiyorum. Benim hikayem burda okuduklarımda hiç yok. Sonraki sefere hikayemi anlatacağım.

Bir mucize olsun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2017
258
45
Merhaba benimde 2 eylül de transferim oldu ama tutmadı sanırım en ufak bi belirti bile yok sanki transfer yapılmamış gibi

Paggyyyx

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2018
93
95
Merhabalar Allah hepimizin kucağına almayı nasip etsin. Bende cumartesi günü transfer oldum. 19 unda test günüm karnım ağrıyor benim çok. Birde progestan ilaç beni acayip uykumu getirtiyo bayilacak gibi.

Bir mucize olsun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2017
258
45
Merh
Merhabalar Allah hepimizin kucağına almayı nasip etsin. Bende cumartesi günü transfer oldum. 19 unda test günüm karnım ağrıyor benim çok. Birde progestan ilaç beni acayip uykumu getirtiyo bayilacak gibi.
Merhaba taze transfer mi oldu, benim de aksine hiç ağrım yok progestanı ben fitil olarak kullanıyorum hiç yan etkisi olmuyor

Yukarı Alt