Transfer sonrasi sonuc bekleyenler

ebemero

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2019
502
263
26
Meraba kizlar 29 subat transferim oldu sizlerin kacinci gundesinz ne zaman test yapcaksinz veya yapanlar sonuc alanlar ne zaman yaptilar yazabilir mi

_seastar_

Guru
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2009
2.780
1.655
25şubat 5.gün 1.kalite dondurulmuş transferim oldu.29 şubat akşamı erken gebelik testinde silik çizgiyi gördüm. pazar sabahı bir erken gebelik testi daha yaptım o da pozitifti. aynı gün akşam betahcg 31 çıktı.bugün yani 7.gün hcg de 66.62 çıktı. asıl test günüm perşembe o günde yenileyeceğim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 121 gün kaldı.

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ebemero

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2019
502
263
26
25şubat 5.gün 1.kalite dondurulmuş transferim oldu.29 şubat akşamı erken gebelik testinde silik çizgiyi gördüm. pazar sabahı bir erken gebelik testi daha yaptım o da pozitifti. aynı gün akşam betahcg 31 çıktı.bugün yani 7.gün hcg de 66.62 çıktı. asıl test günüm perşembe o günde yenileyeceğim
Hayirli olsun canim cok sevindim bende dayanamadim biraz once yaptim tek cizgi cikti

_seastar_

Guru
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2009
2.780
1.655
Hayirli olsun canim cok sevindim bende dayanamadim biraz once yaptim tek cizgi cikti
sizin çok erken daha. erken yapmışsınız. hele 3.gün embriyosu ise çıkmaması çok normal

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-11-2020

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 121 gün kaldı.

Bebeğinizin boyun, göğüs ve kasık bölgesinde bulunan ve ısı üreten kahverengi yağlar doğumdan kısa bir süre sonra kaybolacaktır. 8. ve 9. aylar boyunca beyaz yağlar bebeğinizin derisi altına depolanmaya başlar. Bazı anne adayları hamilelikleri boyunca kontak lenslerini kullanmada, takıp çıkarmada sorun yaşarlar. Doğumdan altı hafta sonra bu problem çözülecektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

papatyakokankadin

Dayan! Mucizeler yolda...
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2017
2.840
3.241
Merhaba kızlar bende cuma günü transfer oldum 1. Kalite 3. Gün embriyosu bugün transferden sonra 5. Günüm pazartesi test yapsam çıkarmı acaba

melo2039

Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
627
388
merhaba kızlar bende 27 şubatta 3.gün dondurulmuş transferi oldum bugün 6.gün hiç umudum yok 3.deneme olunca cuma erken gebelik testi yapıyım diyorum bakalım

papatyakokankadin

Dayan! Mucizeler yolda...
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2017
2.840
3.241
bende prş oldum cnm haftasonu heralde kanda baktırırım normalde test günüm salı
Benim de test günüm çarşamba pazartesi yaptirsammi diye düşünüyorum eşim bekleyelim diyo ama ben kendi doktorumdan olumsuz birşey duyarsam çok üzülürüm orada

GonulSenligim

Sen gül ki; hayat devam ediyor diyeyim ♥ ♥
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
5.219
10.569
25 şubatta transfer oldun. 3.gün embriyosu. 8.günüm bitti bugün. Cuma günü gebelik testi yapabilirim ya da hiç yapmadan cumartesi kan vereceğim ruhsal durumuma kalmış. Zira bugün bi gülüp bi ağlıyorum kendimi anlayamıyorum pek 😁😁

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-01-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 193 gün kaldı.

Bebeğiniz artık hormonlar üretiyor. Bunlardan bir tanesi insülin. Plesanta da bebek kadar hızlı olmasada büyümeye devam ediyor. Bu noktada plasentanın ağırlığı yaklaşık 28 gr. Bu ağırlık doğumda yaklaşık 448-896 gr. olacaktır. Eğer bazı besinlere karşı tiksinti hissediyorsanız, vitamin ve minerallerden mahrum kalmadığınıza emin olun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

melo2039

Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
627
388
25 şubatta transfer oldun. 3.gün embriyosu. 8.günüm bitti bugün. Cuma günü gebelik testi yapabilirim ya da hiç yapmadan cumartesi kan vereceğim ruhsal durumuma kalmış. Zira bugün bi gülüp bi ağlıyorum kendimi anlayamıyorum pek 😁😁
ay bende öyle yaa ilaçlar mahvetti resmen yarın aslında belli olur belki senin erken gebelik testiyle cnm

GonulSenligim

Sen gül ki; hayat devam ediyor diyeyim ♥ ♥
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
5.219
10.569
ay bende öyle yaa ilaçlar mahvetti resmen yarın aslında belli olur belki senin erken gebelik testiyle cnm
Belli olabilir ama olmaya da bilir risk alamıyorum. Bi de cesaret edemedim test almadım. Elimdeki de ucuz testlerden. Yarın alırım erken gebelik testi cesaret toplarsam da yaparım. Merakım kadar korkum da var. Öğrenmeye cesaretim yok 😁

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-01-2021

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 193 gün kaldı.

Bebeğiniz artık hormonlar üretiyor. Bunlardan bir tanesi insülin. Plesanta da bebek kadar hızlı olmasada büyümeye devam ediyor. Bu noktada plasentanın ağırlığı yaklaşık 28 gr. Bu ağırlık doğumda yaklaşık 448-896 gr. olacaktır. Eğer bazı besinlere karşı tiksinti hissediyorsanız, vitamin ve minerallerden mahrum kalmadığınıza emin olun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Pitircigim06

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2019
602
501
merhaba kızlar bende 27 şubatta 3.gün dondurulmuş transferi oldum bugün 6.gün hiç umudum yok 3.deneme olunca cuma erken gebelik testi yapıyım diyorum bakalım
Canım Kasım topiginde beraberdik. Bende 27 sinde transfer oldum bugün hafif silik çıktı gittim kan verdim 7.9 çıktı biraz moralim bozuldu dogrusu. Düşük gibi geldi değer 😔

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-02-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 224 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin kol gelişimi kritik dönemi sona erdi. Bebeğinizin kolları artık doğru yerinde ve doğru oratısal boyutunda. Hala perde şeklinde olsada bebeğinizin el ve ayak parmakları belirginleşmeye başladı. İkinci adet dönemini geçirmiş olmanız gerekiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

melo2039

Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
627
388
Canım Kasım topiginde beraberdik. Bende 27 sinde transfer oldum bugün hafif silik çıktı gittim kan verdim 7.9 çıktı biraz moralim bozuldu dogrusu. Düşük gibi geldi değer 😔
şubat topiğinde beraberdik kuzum hatırladım aa ama biz aynı gün transfer olmuştuk die hatırlıorum etken değil mi

Pitircigim06

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2019
602
501
şubat topiğinde beraberdik kuzum hatırladım aa ama biz aynı gün transfer olmuştuk die hatırlıorum etken değil mi
Aynen kuzum baya erken de. Dayanamadım nedense 🙊

Bugün bebeğinizin kol gelişimi kritik dönemi sona erdi. Bebeğinizin kolları artık doğru yerinde ve doğru oratısal boyutunda. Hala perde şeklinde olsada bebeğinizin el ve ayak parmakları belirginleşmeye başladı. İkinci adet dönemini geçirmiş olmanız gerekiyor.

Bernaistanbul

❤️🌿
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
1.082
654
30
Bende 7 ci gün yaptırdığımda kanda bişey çıkmadı... 10 cu gün 98 bhcg çıktı
12 gun 283 bhcg..
Erken yaptırmak iyi değil moralin bozuluyor... Sabretmek gerekir bazen

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-07-2020

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 21 gün kaldı.

Doğumunuz yaklaştıkça amniyotik kesede yırtık veya delinme olabilir. Genelde bu yoğun bir sıvı boşalması değil bir sızıntı şeklinde görülür. Amniyotik sıvı sızıntısı yaşıyorsanız doktorunuza başvurunuz. Kanlı vaginal akıntılar doğumun bir işaretir. Yalancı sancılar çok sık görülür. Her zaman doktora gidilerek kontrol edilmesi daha güvenlidir. Bu evrede doğan bebekler tam gelişmiş kabul edilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

ISSIZZ

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2012
2.273
3.188
Arkadaşlar lütfen 8. Günden önce test yaptırmayın.. 8. Günden sonra bhcg salgılanmaya başlıyor.. kendinizi meleginizi üzmeyin olur mu? 😍

Pitircigim06

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2019
602
501
Bende 7 ci gün yaptırdığımda kanda bişey çıkmadı... 10 cu gün 98 bhcg çıktı
12 gun 283 bhcg..
Erken yaptırmak iyi değil moralin bozuluyor... Sabretmek gerekir bazen
Arkadaşlar lütfen 8. Günden önce test yaptırmayın.. 8. Günden sonra bhcg salgılanmaya başlıyor.. kendinizi meleginizi üzmeyin olur mu? 😍
Canım kızlar sağolun Moral oldu 😊

goo99

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2018
331
499
selam kızlar
2 mart tarihinde iki adet 4. gün ebriyosu transferim oldu
bugün 3. günüm ve ben hiçbirşey hissetmiyorum.
hafif gaz sancım var hepsi
şuan transfer olduğumu bilmesem spor ayakkabılarımı giyip koşuya çıkabilirim o derece rahatım yani
transferin ilk günü adet sancısı gibi sancılar hissetmiştim sadece
şimdi ise hiçbirşey yok
yine olmadı sanırım

Damsmams

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2020
9
1
23
Merhaba kızlar. Transferimin 7 inci günündeyim dayanamayıp kan testi yaptırdım. Sonuç 24 çıktı sizce nasıl.

ISSIZZ

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2012
2.273
3.188
Sağol canım benim. Benim için değer biraz düşük geldi gibi korktum açıkcası. Rabbim isteyen herkese nasip etsin🤲🏻
7. Gün normal canım panik yapma.. çok şükür hamilesin bizim için de dua eder misin lütfen hepimiz mutlu sona ulaşırız inşallah çok emek veriyoruz...

Damsmams

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2020
9
1
23
7. Gün normal canım panik yapma.. çok şükür hamilesin bizim için de dua eder misin lütfen hepimiz mutlu sona ulaşırız inşallah çok emek veriyoruz...
İnşallah canım rabbim hiç birimizin kucağını boş bırakmasın. Size de nasip olsun 🤲🏻 Bende Çarşamba günü tekrar gidicem tekrar kan vericem inşallah artar. Yorumları okudum hep 7. Gün değeri 50 çıkanda olmuş biraz tedirginim aslında düşük gibi geldi diye.

Damsmams

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2020
9
1
23
Bence cok guzel benim 11'gun 24 cikmisti ama artis onemli insallah oda guzel olur kacinci gun emriyosu
Teşekkür ederim umut veriyorsunuz bana evet artış önemli Allahın izniyle oda olur inşallah. 5 inci gün embriyosu dondurulmuştu ilk denemem. Şu an hamilesinizdir inşallah