Transfer

Ogr000

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
191
65
Merhaba Kızlar bu ay kısmetse tüp bebek tedavisine başlayacağız. Ben çoğul gebelik istiyorum ancak intte 35 yaş altına birden fazla transfer yapmak yasak yazıyor. Ben 25 yaşındayım son zamanda yaptıran var mı. Yasak mı gerçekten birden fazla embriyo transferi

Ogr000

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
191
65
Tabiki en önce Allah bir tane versin yeter inşallah ama spermde sıkıntı olduğu için böyle istiyoruz

Cigdem2610

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2017
141
120
Merhaba Kızlar bu ay kısmetse tüp bebek tedavisine başlayacağız. Ben çoğul gebelik istiyorum ancak intte 35 yaş altına birden fazla transfer yapmak yasak yazıyor. Ben 25 yaşındayım son zamanda yaptıran var mı. Yasak mı gerçekten birden fazla embriyo transferi
öncelikle hayırlı olsun çoğu tüp bebek merkezi çoğul gebeliği önlemek amacyla iki embrşyo transferi yapmıyor ancak dahaönce 2 kez tüp bebek denediyseiz yada 35 yaşından büyüksenz 2 tane tranfer ediyor nasip

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-08-2020

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 239 gün kaldı.

Bebeğinizin artık küçük bir karaciğeri var. Karaciğer besinlerin işlenmesinde önemli bir rol oynar. Aşırı kan şekerini saklar ve ihtiyaç anında tekrar serbest bırakır. Yağları saklar ve gerektiğinde yakar. Aşırı proteinleri (amino asitler) ayrıştırır. Kan pıhtılaşma faktörlerini sentezler ve alkol dahil zehirli maddeleri ayrıştırır. Bebeğinizin ağzı, çenesi, yemek borusu, safra kesesi, midesi, bağırsakları, pankreası ve akciğerleri şekillenmeye başladı.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yarimm66

Sabırla bekledigim en güzel yarınımsın...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
2.622
4.665
Yapılmıyor canım bende 26 yaşındayım iki embriyo istedik tek konuldu. Şükür şimdi kızım olacak bilmiyorum şuan iyki tek diyorum sag salim gelsinde

gizem_ar

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2019
188
185
Hangi hastane canim bana da iki tane koyarlar inşallah
Altunizade Kozyatağı canım ama toplama transfer işlemleri altunizadede yapıldı Benim duyduğum durumum yok bi daha deneyecek vs konuşunca 2 tane koyuyorlarmış ben dr a 1 mi koycaksınz 2 mi size bırakıyorum dedim 2li dondurmuşlar embriyoları 2side çözüncek çöpe gtmesin 2 sini de koyucam dedi tamam dedm

Ogr000

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
191
65
Altunizade Kozyatağı canım ama toplama transfer işlemleri altunizadede yapıldı Benim duyduğum durumum yok bi daha deneyecek vs konuşunca 2 tane koyuyorlarmış ben dr a 1 mi koycaksınz 2 mi size bırakıyorum dedim 2li dondurmuşlar embriyoları 2side çözüncek çöpe gtmesin 2 sini de koyucam dedi tamam dedm
Demekki yasal bı yasak yok koyan varsa

Yukarı Alt