transferde 8. günüm hiç belirti yok canım sıkkın

xoxzlemkrts

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
284
1
slm kızlar 7 nisanta transferim yapıldı mikro ilk denemem bugün 8. gün olmasına rağmen hiç bir belirtim yok normal mi ?:kahve:

Diamond

Guru
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
754
12
Normal tabii,herkeste aynı olmuyor belirtiler.Benim hiçbir belirtim yoktu birkeç hafta öncesine kadar transferden sonra da hiçbir şey olmadı.Şu an 12. haftamdayım.Sakın kafana takma.

AnlamadanDinlemeden

HayaT BeNimLe GüSeL :))
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
11.705
22
Ben hamile olduğumu öğrendim yine de belirti yaşamıyordum.Bak sonra belirti aradığına benim gibi pişman olursun :))

Hayırlı olsun denemen.Umarım pozitif olur.

xoxzlemkrts

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
284
1
yazdığınız için sağolsun kızlar ama ne bileyim hep kendimi dinliyorum bi belirti bekliyorum şuan karnım davul gibi gerildi ve cok sert buda canımı sıkıyor tutmadı galiba :KK43:

xoxzlemkrts

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
284
1
sizinde karnınız şiştimi sertmiydi vs vs dış gebelik değildir dimi onun belirtisini biyormusunuz ( dış gebeliğin )

AnlamadanDinlemeden

HayaT BeNimLe GüSeL :))
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
11.705
22
Bence aklına hiiiiiiç böyle şeyler getirme.Diyorum ya benim hamile olduğum kesinleştikten bile ne kadar süre sonra ben belirti yaşamaya başladım.

xoxzlemkrts

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
284
1
inşallah dediğiniz gibidir şuan hemen ayın 18 gelsin istiyorum sonuç o zaman belli olacak bana bol bol dua edin olurmu

yexsxbxux

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
1.275
10
canım hayrılı olsun... aklına kötü şeyler getirme.... inşallah bebeğin sımsıkı tutunur sana canım benim...burda hmişim diye başlık açarsın....

Son düzenleme:

xoxzlemkrts

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
284
1
Sağol Yeşbu

Canim Ama Ne Bileyim Insan Ister Istemez Stres Yapiyor Yarin Hasta Olmam Gerekiyor Yarini Bi Atlatirsam Kendime Güvenim Tavan Yapar çünkü Benim Hastaliğim Hiç şaşmaz Günü Gününe Olurum Onun Için Yarin Benim Için Test Günü Kadar önemli Bi Sinav

Senin Tedavin Nasil Gidiyor Ilaç Kullanimina Devam Mi

Yukarı Alt