Transferden sonra grip...

nanim

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
180
199
Merhaba Kızlar daha öncede farklı bir kaç konum var tüp bebek sürecini anlattığım ama şuan ki konu farklı...
Bugün transfer gününü saymazsak 7. Gün. 3.gün embriyosu ve taze transfer. İlk deneme. Benim yaş 23 eşim 29. Eşimde sperm kalitesi ve sayı az olduğundan tedaviye başladık. İlk günden beri akıntı ve ara ara bel ağrım var. Ne lekelenme yaşadım ne başka bişey. Transferin 3. Gününden beri gribim... şuan da yeni başlayan kasık ağrılarım var. Gittikçe umudumu kaybediyorum. Grip oldum zaten çok fena yeni yeni geçiyor ama hala burnum tıkalı öksürüyorum. Hiç bir belirti yok. Olanlar da galiba ilaçtan... çok korkuyorum nolur bişeyler söyleyin. Kimsenin moralini bozmamak için evde bişey demiyorum. Herkes çok ümitli :KK43:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-08-2020

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 240 gün kaldı.

Bugüne kadar bebeğinizin boyu için başından kuyruğuna kadar ibaresi kullanılırken artık başından poposuna kadar olan mesafe kullanılacak. Bebeğiniz artık kurşun kalemin arkasındaki silgi içine rahatca sığabilir. Bebeğinizin minik kalbi dakikada 65 kere kasılıp gevşeyerek, yeni oluşan kan hücrelerini gelişmekte olan dokuları beslemek için dolaştırırlar. Ultrasonda bebeğin kol ve bacak yumruları artık fark edilebilir.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Ilaymilya

#canım bebeğim #cansızım#özledim #06/11/2018😔😔
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2015
2.779
11.303
Stres yapma umutsuz olma transferin ertesi günü içim dışıma çıkana kadar kusup 3günde kabız olup ıkınıp 5gün şiddetli grip geçirip pozitif gördüm olacağı varsa Rabbım ol dediyse önüne hiçbir şey geçmez Rabbım emeğinin karşılığını boş bırakmasın inşallah 🙏😘

nanim

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
180
199
Stres yapma umutsuz olma transferin ertesi günü içim dışıma çıkana kadar kusup 3günde kabız olup ıkınıp 5gün şiddetli grip geçirip pozitif gördüm olacağı varsa Rabbım ol dediyse önüne hiçbir şey geçmez Rabbım emeğinin karşılığını boş bırakmasın inşallah 🙏😘
Ay Allahım ne güzel konuştunuz. Çok sağolun. İnşallah Allah isteyen herkese nasip eder. İlk başlarda çok ümitliydim ama test günü yaklaştıkça korkuyorum. Negatif kelimesini okuduğum anı hayal edip çok üzülüyorum. :KK43:

Bugüne kadar bebeğinizin boyu için başından kuyruğuna kadar ibaresi kullanılırken artık başından poposuna kadar olan mesafe kullanılacak. Bebeğiniz artık kurşun kalemin arkasındaki silgi içine rahatca sığabilir. Bebeğinizin minik kalbi dakikada 65 kere kasılıp gevşeyerek, yeni oluşan kan hücrelerini gelişmekte olan dokuları beslemek için dolaştırırlar. Ultrasonda bebeğin kol ve bacak yumruları artık fark edilebilir.

Ilaymilya

#canım bebeğim #cansızım#özledim #06/11/2018😔😔
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2015
2.779
11.303
Ay Allahım ne güzel konuştunuz. Çok sağolun. İnşallah Allah isteyen herkese nasip eder. İlk başlarda çok ümitliydim ama test günü yaklaştıkça korkuyorum. Negatif kelimesini okuduğum anı hayal edip çok üzülüyorum. :KK43:
Kötü düşünme anı yaşa 🤗🤗🤗umarım seninledir minnoşun test günün ne zaman

nanim

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
180
199

Minnaklarim

Mavi küçük balinam & İncirli badem kurabiyem💞
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2019
956
1.057
Merhaba Kızlar daha öncede farklı bir kaç konum var tüp bebek sürecini anlattığım ama şuan ki konu farklı...
Bugün transfer gününü saymazsak 7. Gün. 3.gün embriyosu ve taze transfer. İlk deneme. Benim yaş 23 eşim 29. Eşimde sperm kalitesi ve sayı az olduğundan tedaviye başladık. İlk günden beri akıntı ve ara ara bel ağrım var. Ne lekelenme yaşadım ne başka bişey. Transferin 3. Gününden beri gribim... şuan da yeni başlayan kasık ağrılarım var. Gittikçe umudumu kaybediyorum. Grip oldum zaten çok fena yeni yeni geçiyor ama hala burnum tıkalı öksürüyorum. Hiç bir belirti yok. Olanlar da galiba ilaçtan... çok korkuyorum nolur bişeyler söyleyin. Kimsenin moralini bozmamak için evde bişey demiyorum. Herkes çok ümitli :KK43:
Canım olacağı varsa oluyor. Bizzat yaşadım. 4. Gün uzun yola çıktım yolda sinir krizi geçirdim. Üstüne ertesi gün okula gittim sonucu alana kadar 2 kat merdiven inip çıktım her teneffüs üstüne düşme tehlikesi geçirdim. İlk iki tedavimde yerinden kalmayan ben üçüncü de olmayan aksilik kalmadı. İlk ikisi negatif üçüncü pozitif 🙂 içini rahat tut doktorum ilk iki gün tuttu tuttu yoksa ne yapsan boş demişti.

nanim

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
180
199

Gebelikaski

Günler geçiyor..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
1.054
1.125
Evet canım çok şükür tuttu Cuma günü doktora gidicem kontrolüm var inşallah keseyi görürüm :)
Ay canım hayirlsi olsn allah kucagna almayi nasip etsn:) transferime 1 ay kaldi hep yattinmi evde nasl gecti transfr sonrasi anlatrmisn biraz

nanim

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
180
199
Ay canım hayirlsi olsn allah kucagna almayi nasip etsn:) transferime 1 ay kaldi hep yattinmi evde nasl gecti transfr sonrasi anlatrmisn biraz
Aminnnn canım benim daha güzelleri senin olsun inşallah ❤
Ben ilk 2 gün hep yattım yemeğim önüme geldi (babaannemi çağırdım bunun için sağolsun) hiçbir şey yapmadım. Her gün 1 dilim ananas yedim. İki gün yattıktan sonra sıkı giyinip dışarı çıktım 20 dakika yürüyüş yaptım. Ağır hiçbir şey kaldırmadım; sürahi, caydanlık vs eğilip hiç bir şey yapmadım kesinlikle uzanmadım. Ufak tefek oyalanmak için kendimi yormadan yemek yaptım, 1000lik puzzle yaptım, el işi yaptım. Düşünmemeye çalıştım. Dua ettim bol bol. Ve her dakika su içtim. Transfere giderken duş almıştım zaten o yüzden transferden 4 gün sonra duşa girdim hastaneden de uyarılmıştım oturarak ve kaynar suyla duş almayın ertesi gün yapabilirsiniz diye ama ben garantiye almak için 4 gün bekledim ılık suyla ve ayakta çok kısa duş aldım. Çok şükür pozitifi gördüm. Size de nasip etsin Allah.
İnşallah sonuç istediğiniz gibi olur, Allah kucaklarımızı boş bırakmasın ❤

Yukarı Alt