Transferden sonra hassas erken gebelik testi yapanlar

Sltn_alp

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2019
44
17
:KK200:Merhaba arkadaslar 3 gun yada 5.gun transferden sonra erken hassas idrar gebelik testi yapan varmi varsa sonucunuz ne oldu:KK200:

Cigdem2610

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2017
141
122
:KK200:Merhaba arkadaslar 3 gun yada 5.gun transferden sonra erken hassas idrar gebelik testi yapan varmi varsa sonucunuz ne oldu:KK200:
ilk tedavimde 5. gün embriyosu 8. gün idrarda ve kanda çıkmıştı bu sefer yine 5. gün embriyosu 9. gün yaptm şükür çıktı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-08-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 229 gün kaldı.

Bebeğiniz geçen 8 kısa gün içinde iki kat büyüdü. Bebeğinizin boyu yaklaşık 8-11 mm. Bebeğiniz olağanüstü bir hızla büyüyor. Bebeğiniz doğduğunda bu hızla büyüseydi, 1 aylık olduğunda boyunu 15 metre olarak ölçebilirdiniz. Anneler hamilelik sırasında deri renginizde oluşacak değişiklikleri fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Ozlemfusuy

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2017
85
185
5.gün embriyosu 7.gün sabah erken gebelik testin de cıktı kan verdim 70 küsür çıkmıştı hatta bende ovulasyon testi vardı onda da çıkmıştı 😍

Ozlemfusuy

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2017
85
185
Ağız tadım da bi bozukluk vardı, göğüslerim de bi hafif agri vardı ama sürekli degil ara ara oluyodu, kasik da küçük batmalar, bide peceteye kahverengi ve pembe gibi az leke gelmişti

Anya Mamedova

Çok şükür ki gökyüzü henüz hiçbir cüzdana sığmıyor
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
370
321
Ağız tadım da bi bozukluk vardı, göğüslerim de bi hafif agri vardı ama sürekli degil ara ara oluyodu, kasik da küçük batmalar, bide peceteye kahverengi ve pembe gibi az leke gelmişti
Şu an kaç haftalık peki?

D e f n e

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2011
4.556
7.570
3. Gün embriyosu 8. Günde normal kaset testlerde çıkmıştı. Benim ikizdi ondan erken çıkmışta olabilir. 12. Gün değerim 600 üzeriydi

Bernaistanbul

❤️🌿
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2015
612
391
Benim 6 gun. Kan negatif
10 cu gun 93 pozitif çıktı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-08-2020

Hamileliğimin 6. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 239 gün kaldı.

Bebeğinizin artık küçük bir karaciğeri var. Karaciğer besinlerin işlenmesinde önemli bir rol oynar. Aşırı kan şekerini saklar ve ihtiyaç anında tekrar serbest bırakır. Yağları saklar ve gerektiğinde yakar. Aşırı proteinleri (amino asitler) ayrıştırır. Kan pıhtılaşma faktörlerini sentezler ve alkol dahil zehirli maddeleri ayrıştırır. Bebeğinizin ağzı, çenesi, yemek borusu, safra kesesi, midesi, bağırsakları, pankreası ve akciğerleri şekillenmeye başladı.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt