Transferin 10. Günü

Sevimli melekkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2014
25
9
27
Transferin 10. Günü
Ben 22 temmuzda embiriyo transferi oldum. O günden itibaren göğüs acıması,ara ara kasık ağrısı,ara ara giren keskin kramplar oluyor ama bugün adet ağrısı gibi ağrım var sanki gelecek gibi test günümde 3 ağustos sizce tutmamışmıdır. Test yapmaya da korkuyorum kötü düşünmek istemiyorum ama negatif Çıkar mı bilemedim

Sultan3434

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2019
286
156
31
Transferin 10. Günü
Ben 22 temmuzda embiriyo transferi oldum. O günden itibaren göğüs acıması,ara ara kasık ağrısı,ara ara giren keskin kramplar oluyor ama bugün adet ağrısı gibi ağrım var sanki gelecek gibi test günümde 3 ağustos sizce tutmamışmıdır. Test yapmaya da korkuyorum kötü düşünmek istemiyorum ama negatif Çıkar mı bilemedim
Canım kaçıncı gün embriyosu. Adet sancısı bende de oldu ama pozitif çıktı hala da ağrılarım devam ediyor. İnşallah senin de pozitif çıkar

Sultan3434

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2019
286
156
31
Allah sağ salim kucağına almayı Nasip etsin inşallah sen ne zaman yaptırmıştın
Aminn sağol canım Allahım sana da nasip etsin benim daha çok yeni 18 temmuzda transfer olmuştum 5. Gün embriyosu 10 gün sonra test yaptım çıktı 2 gün sonra da yükseldi. Keseyi de görmek nasip olur inşallah. Senin de 5. Gün embriyosuysa 10 günde kanda çıkıyo aslında canım

nisandeniz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
7.319
11.484
Transferin 10. Günü
Hayırlı olsun. Sabah idrar testi yapın etkilenmem diyorsanız

Sevimli melekkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2014
25
9
27
Aminn sağol canım Allahım sana da nasip etsin benim daha çok yeni 18 temmuzda transfer olmuştum 5. Gün embriyosu 10 gün sonra test yaptım çıktı 2 gün sonra da yükseldi. Keseyi de görmek nasip olur inşallah. Senin de 5. Gün embriyosuysa 10 günde kanda çıkıyo aslında canım
Bende yeni verdim kan testi bakalım sonucu bekliyorum

uranus35

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2020
440
519
Kanda gebelik baktırdıysanız 5 üstü hamile anlamına geliyor. Değeriniz 0.130 ise malesef gebelik yok.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-06-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 230 gün kaldı.

Beyinin kas hareketlerini koordine eden bölgesi olan beyincik gelişmeye başladı. Kolun dirsek ve bilek bölgeleri görülebilir hale gelmeye başladı. Bebeğinizin karaciğeri karın bölgesinde bir kabarıklık yaratacak kadar büyüdü.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

uranus35

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2020
440
519

Beyinin kas hareketlerini koordine eden bölgesi olan beyincik gelişmeye başladı. Kolun dirsek ve bilek bölgeleri görülebilir hale gelmeye başladı. Bebeğinizin karaciğeri karın bölgesinde bir kabarıklık yaratacak kadar büyüdü.

uranus35

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2020
440
519
Allah size sağlık sıhhat versin. Tekrar denersiniz bu sefer olur inşallah. Ümitsizliğe hiç düşmeden çabalarımıza devam edelim. Pes etmeyen illaki mutlu sona ulaşıyor. Bi sonraki sefere hayırlı pozitif haberler yazarsınız buraya inş :KK200: