Transferin 4. Günü

marskizili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
51
12
Merhaba arkadaşlar, bugün transferin 4. Günü. İlk 3 gün olan kasık ağrılarım var şişkinliğim bugün yok. Bu bekleyiş sıkıntılı bildiğiniz gibi. Varsa deneyimlerinizi okumak isterim

darkblue2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2015
308
616
Ben varım 👋 bugün ikinci günüm benim de ama belirti aramayın bence 6. Denemem hepsinde de belirti vardı sadece birinde gebelik oluştu

marskizili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
51
12
Ev
Ben varım 👋 bugün ikinci günüm benim de ama belirti aramayın bence 6. Denemem hepsinde de belirti vardı sadece birinde gebelik oluştu
Umarım olumlu sonuçlanır güzel haberi alırsın, benim bu 4. Denemem. 3 yaşında bir oğlum var, tekrar denemeye karar verdik. Diğer denememde bel ağrım vardı olumlu olmuştu.

marskizili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
51
12
Bu 4 gun bıyunca yattım genelde şimdi hiç bir belirti hissetmiyorum sanki adetim bitmiş gibiyim , tabi bu his bugün oluştu

marskizili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
51
12
Ikinci gunu gezmeye gittim. Metro otobus kullandim. Cam sildim.perde taktim. Hic yatmadim. Doktorum istersen basket maci bile yapabilirsin demisti. Ha bide ilk 10 gun icinde miting gibi biseye ayrica eglence mekanina gidip oynadim yani
Sizi gercekten tebrik ediyorum, akışına bırakmak en güzeli nasipse oluyor zaten ..

marskizili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
51
12
Ikinci gunu gezmeye gittim. Metro otobus kullandim. Cam sildim.perde taktim. Hic yatmadim. Doktorum istersen basket maci bile yapabilirsin demisti. Ha bide ilk 10 gun icinde miting gibi biseye ayrica eglence mekanina gidip oynadim yani
Tabi ben bu kadarını da yapamazdım sanırım

My angelll

İçimde büyüttüğüm bir 💙 var🤰
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
3.359
1.490

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-10-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 111 gün kaldı.

Vücudun en kısa ve ince damarları (kılcal damarlar) bebeğinizin derisinin altında gelişmeye başlıyor. Kan bu kılcal damarlara doldukça bebeğinizin cildi kırmızı yada pembemsi bir görüntü alır. Artık hamilelik sizin için yeni bir durumdan ziyade bir hayat biçimi oldu. Eğer hala mide bulantısı yaşıyorsanız iki saatte bir aperatif bişeyler yemeniz daha iyi hissetmenizi sağlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

My angelll

İçimde büyüttüğüm bir 💙 var🤰
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2019
3.359
1.490
Sonuç ne oldu peki ilk denemenizmydi kaçıncı gün embriyosuydu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-10-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 111 gün kaldı.

Vücudun en kısa ve ince damarları (kılcal damarlar) bebeğinizin derisinin altında gelişmeye başlıyor. Kan bu kılcal damarlara doldukça bebeğinizin cildi kırmızı yada pembemsi bir görüntü alır. Artık hamilelik sizin için yeni bir durumdan ziyade bir hayat biçimi oldu. Eğer hala mide bulantısı yaşıyorsanız iki saatte bir aperatif bişeyler yemeniz daha iyi hissetmenizi sağlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
3.754
3.388
34
Sonuç ne oldu peki ilk denemenizmydi kaçıncı gün embriyosuydu
2. Denemem 27 haftadayim
Ilk denemem de tutmustu 8
Haftada kalbi durdu saglik gebelikmis dedik. Onda da ev tasimistim ona ragmen tuttu yani. Sonrasinda ilk gebeliklerde dusuk yada kalp durmasi olmasi olagan bir durum zaten.
5. Gun emriyosu 2 transfer ikiside ikisinde de tek tuttu ilk taze 2. Donmus

Yukarı Alt