Transferin 4. Günü

marskizili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
51
12
Merhaba arkadaşlar, bugün transferin 4. Günü. İlk 3 gün olan kasık ağrılarım var şişkinliğim bugün yok. Bu bekleyiş sıkıntılı bildiğiniz gibi. Varsa deneyimlerinizi okumak isterim

darkblue2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2015
202
300
Ben varım 👋 bugün ikinci günüm benim de ama belirti aramayın bence 6. Denemem hepsinde de belirti vardı sadece birinde gebelik oluştu

marskizili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
51
12
Ev
Ben varım 👋 bugün ikinci günüm benim de ama belirti aramayın bence 6. Denemem hepsinde de belirti vardı sadece birinde gebelik oluştu
Umarım olumlu sonuçlanır güzel haberi alırsın, benim bu 4. Denemem. 3 yaşında bir oğlum var, tekrar denemeye karar verdik. Diğer denememde bel ağrım vardı olumlu olmuştu.

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
2.228
1.234
Normal hayatina devam et bence ben oyle yaptim. Hic birseyi degistirmedim ozel hic bisey yapmadim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-01-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 47 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri günlük aktivite zamanlarında açık ve uyuduğu zamanlarda gözlerini kapatıyor. Bebeğinizin gözlerindeki pigmentasyon tamamlanmadığı ve göz renkleri tam gelişmediği için bebeğinizin gözleri şimdi mavi. Bebeğinizin gözlerinin renk pigmentasyonunun tamamlanması için bir kaç haftası daha var. Bebeğinizin hareket edecek yeri gittikçe daraldı fakat hala çok aktif.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

marskizili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
51
12
Bu 4 gun bıyunca yattım genelde şimdi hiç bir belirti hissetmiyorum sanki adetim bitmiş gibiyim , tabi bu his bugün oluştu

Yukarı Alt