Transferin 8.günü

Hayatimdakimucizeler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
42
Merhaba arkadaşlar 4.tup bebek denemem bugün 8.günüm ara ara kasıklarda batma var akşamları ateş basması oluyor. idrar testi yaptım bugün negatif çıktı bu şekilde olup 12.gun sonuç gebe olan var mi çok heyecanlı ve gerginim cevaplarinizi bekliyorum sevgiler

hayalim mucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.669
canım az bekle herkes yeni yeni uyanıyor benim bilgim yok daha o aşamaya gelemedim ama konun üste taşınsın diye yazıyorum :KK66:

Vildan kuzum

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
363
Merhaba arkadaşlar 4.tup bebek denemem bugün 8.günüm ara ara kasıklarda batma var akşamları ateş basması oluyor. idrar testi yaptım bugün negatif çıktı bu şekilde olup 12.gun sonuç gebe olan var mi çok heyecanlı ve gerginim cevaplarinizi bekliyorum sevgiler
stres yapma diyeceğim bol bol dua edeceğim senin için inşallah tutar ateş basması belirtsinde hamile kalanları duydum

Gulsah8488

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
296
Cnm kaçıncı gün embriyosu transfer oldn.ben 4.denememde hamile kaldım darısı başına insallah bnde de oldu aynı belirtiler normalde hiç terlemem ama bu zamanda çok terledim

kanaryamm

Rabbim sen koru meleğimi ❤️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5.206
İdrar testine güvenme canım bi arkadaşımız sadece kanda pozitifi gördü

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-06-2019

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 99 gün kaldı.

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Hayatimdakimucizeler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
42
Cnm kaçıncı gün embriyosu transfer oldn.ben 4.denememde hamile kaldım darısı başına insallah bnde de oldu aynı belirtiler normalde hiç terlemem ama bu zamanda çok terledim
5.gün blast transferi yapıldı bekliyorum heyecanla ,kasıklarda gelip giden bir batma, regl olacak gibi aralarda agri ,bacaklarımda bazen agri oluyor ,karnım çok şişti sende de olmuş muydu

Yukarı Alt