• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Transferin 9. Günü idrar testim

chagiless

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
5.628
5.438
Kaçıncı gün embriyosuydu? Çok üzüldüm canım tüp bebekte kesin değil sonuçta dondurulmuş embriyon varsa daha kolay olur sonraki süreç. Hakkında hayırlısı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-10-2020

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 25 gün kaldı.

Kemikleşme süreci istikrarlı bir şekilde devam etmektedir (bebeğinizin kıkırdakları kemiğe dönüşüyor). Doğum ile birlikte bebeğinizin bütün kemikleri sertleşmiş olmayacaktır. Bu hem sizin hem de bebeğiniz için bir avantajdır. Bebeğinizin iskeletinde ne kadar çok kıkırdak bulunursa o kadar esnek olacaktır ki bu doğum sırasında bebeğin dar doğum kanalından geçmesini kolaylaştıracaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Uykuluprenses58

kokunu duyduğumda her zorluğu unutacağım .
Kayıtlı Üye
21 Mart 2018
1.885
2.447
Embrio kalitesi ? Günü neydi ? Dondurulmuşmı taze mi ? Belki henüz idrara karışmamış olma ihtimalinden dolayı soruyorum ?

bynsyma

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2019
709
355
Keske idŕar yapmasaydiniz moral bozuyor.Ben 11.gune kadar bekledim 11.gun gidip kan verdim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 01-01-2021

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 99 gün kaldı.

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Papatyalisevdicek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2020
55
92
21 yaşındayım tüp bebek den önce iki kez gebe kaldım kimyasaldi 1,5 senelik evliym üzerimde baskı var piskolojikmen olası varsada olmuyor
Canım bende 21 yaşındayım. Bende de pco var ve ayrıca bendede baskı çok vardı önce onları bi kafandan silmeyi dene kimseyi dinleme rahat ol. Bende 3yıllık evliyim 1yıldan sonra sadece bir yıl kafama taktım sonra saldım olacağı varsa olur dedim sende öyle yap. Bol bol dua 🤲