Transferin 9. Günü

Bosniangirl

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
119
98
Canim normalde kacinci gun bakman lazımdı bence panige kapılma sakin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-03-2021

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 223 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün sonunda bebeğinizin diz ve ayak bileklerin yerleşeceği noktalar şekillenmiş olacak. Önümüzdeki hafta civarında bebeğinizin gonadları (eşey bezleri) leğen kemiği içinde oluşcak ve bebeğinizin cinsiyetine göre testis veya yumurtalık olacaktır. Bebeğinizin göz kapakları şekillenmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Tyt82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2017
1.064
633
37
Arkadaşlar transferimin 9. Günü dayanamayıp test yaptım idrar testi negatif çıktı 🥺3. Gün embriyosu benim gibi olanlar varmı 9. Gün çıkmayıp sonradan pozitif olan yardımmm lütfennn😰
İdrarda negatif çıkıp kanda pozitif çıkanları okumuştum.umrarim seninde öyle olur.

ZEHRA8066

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2020
36
11
40
İdrarda negatif çıkıp kanda pozitif çıkanları okumuştum.umrarim seninde öyle olur.
Umarım normalde 4 gün sonra kanda bakılacak ama ben dayanamadım herkes yazmış silik çizgi çıkmıştı diye heveslendim belki ben de çıkar dedim ama yok bu sekizinci denemem 😞

Tyt82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2017
1.064
633
37
Umarım normalde 4 gün sonra kanda bakılacak ama ben dayanamadım herkes yazmış silik çizgi çıkmıştı diye heveslendim belki ben de çıkar dedim ama yok bu sekizinci denemem 😞
Canım çok zor biliyorum. Gönlünden geçeni rabbim hakkında hayirli kılsın.

kanaryamm

Bal kızım 🐥
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2012
7.392
6.236
Arkadaşlar transferimin 9. Günü dayanamayıp test yaptım idrar testi negatif çıktı 🥺3. Gün embriyosu benim gibi olanlar varmı 9. Gün çıkmayıp sonradan pozitif olan yardımmm lütfennn😰
Benim 5. Gün embriyosuydu 8. Gün bile çok silik çıktı tabi meraktan sonra yüne yaptım yine silikti bence bekle canım test gününü biliyorum sabır denen şey bitiyor bu dönemde ama 3. Gün embriyosu iki gün geriden geliyo ya inş sağlıkla tutunmuştur

ZEHRA8066

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2020
36
11
40
Benim 5. Gün embriyosuydu 8. Gün bile çok silik çıktı tabi meraktan sonra yüne yaptım yine silikti bence bekle canım test gününü biliyorum sabır denen şey bitiyor bu dönemde ama 3. Gün embriyosu iki gün geriden geliyo ya inş sağlıkla tutunmuştur
Cevabın için teşekkürler inşallah bana da isteyen herkese de rabbim nasip eder

wersaff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2014
476
65
29
Canım benim ben de senin gibi 30 Haziran test günüm .Erken gebelik testi yaptım sonuç negatif . .Daha önce tecrübe etmiştim ilk denemem de tüp bebek yaptıktan sonra test aldım idrar da bakayım dedim negatif gördüm .Ne zaman kan verdim ,bir kaç gün sonra o testler de silik gördüm .Bu 2. Denemem de hiç belirtim yok ve mutsuz oldum .Yine erken gebelik testi yaptım kocaman tek çizgi .Diğer tecrübeme dayanarak kandan sonra çıkar diye düşündüm .Daha test günümü bekliyorum .İlk denemem de düşük ile sonuçlandı ve bir çok belirtiyi yaşadım .Bunda hiç bir şey yaşamadım bir de erken gebelik testinin üzerinde yazıyor .ilişkiden 7-8 gün sonra bile belli olur %98.9 doğru diyor lakin hiç üzülmedim .Çünkü ilk denemem den biliyorum

wersaff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2014
476
65
29
Benim de 5. Gün embriyosu lakin erken gebelik testim de tek çizgi çıktı

Nefesim45

Bir Dilek tut benim için...
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2020
128
458
28
Daha sonraki gunlerde kanda pozitif görenler olmuş bu konulari takip ediyorum surekli bende diger ay transfer olucam insallah seni anliyorum o yüzden. Yazmak istedim. umarim Pozitifi görürsün. Kalbini ferah tut. Rabbim ne eylerse guzel eyler🙏

Aysennurayenni

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2020
323
158
Şuan değil idrar kanda bile çıkmaz çıkarsada çok fazla düşük değer çıkar ve size yok derler belliki çok takmışsınız bu kadar takmanızda olumsuz etkiler stres en fazla etkileyen faktör biliyorsunuz biryerlere gidin biri gelsin yanınzda kalsın bir şeylerle uğraşın dikkatnz dağılsın takmayın sonuç olumsuz olursa daha çok üzüleceksiniz

ZEHRA8066

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2020
36
11
40
Şuan değil idrar kanda bile çıkmaz çıkarsada çok fazla düşük değer çıkar ve size yok derler belliki çok takmışsınız bu kadar takmanızda olumsuz etkiler stres en fazla etkileyen faktör biliyorsunuz biryerlere gidin biri gelsin yanınzda kalsın bir şeylerle uğraşın dikkatnz dağılsın takmayın sonuç olumsuz olursa daha çok üzüleceksiniz
canım çok teşekkürler takmamak elde olsa ahhhh bugün iyice umutsuzlaştım rabbim sabır versin hepimize

ZEHRA8066

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2020
36
11
40
Daha sonraki gunlerde kanda pozitif görenler olmuş bu konulari takip ediyorum surekli bende diger ay transfer olucam insallah seni anliyorum o yüzden. Yazmak istedim. umarim Pozitifi görürsün. Kalbini ferah tut. Rabbim ne eylerse guzel eyler🙏
inşallah hepimize nasip etsin rabbim hayırlısıyla bu emeklerimiz boşa gitmesin bize de pozitifleri görmeyi nasip etsin

ZEHRA8066

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2020
36
11
40
Canım benim ben de senin gibi 30 Haziran test günüm .Erken gebelik testi yaptım sonuç negatif . .Daha önce tecrübe etmiştim ilk denemem de tüp bebek yaptıktan sonra test aldım idrar da bakayım dedim negatif gördüm .Ne zaman kan verdim ,bir kaç gün sonra o testler de silik gördüm .Bu 2. Denemem de hiç belirtim yok ve mutsuz oldum .Yine erken gebelik testi yaptım kocaman tek çizgi .Diğer tecrübeme dayanarak kandan sonra çıkar diye düşündüm .Daha test günümü bekliyorum .İlk denemem de düşük ile sonuçlandı ve bir çok belirtiyi yaşadım .Bunda hiç bir şey yaşamadım bir de erken gebelik testinin üzerinde yazıyor .ilişkiden 7-8 gün sonra bile belli olur %98.9 doğru diyor lakin hiç üzülmedim .Çünkü ilk denemem den biliyorum
inşallah tutmuştur hepimizinki de cevaplarınız içi çok sağolun biraz rahatladım inanın iki gündür ilaçlarımı da aksattım içimden gelmedi içmek ama umudumuzu kesmemek gerek inşallah güzel müjdeli haberler nasip etsin rabbim hepimize

kanaryamm

Bal kızım 🐥
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2012
7.392
6.236
ilginize çok teşekkürler kızlar allah razı olsun hepinizden
Kafaya takmamak elde mi değil tabiki ben 8 sene bekledim 4. Tedavide kucaşıma aldım herleyin hayorlısı olsun doğduğu gğnden beri hastanelerdeyiz hakkımızdan hayorlısı özel bi bebek benümkisi kardeş yapın tek büyümesin diyır dru bunu zor buldum diyorum 😊 sizin kaçıncı deneme test günü ne zaman bu iş sabır işi odaklan canım olumsuzlukları düşünme