Travel Sistem Bebek Arabası

shimmer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2010
175
1
Travel sistem bebek arabası almaya karar verdik. Tavsiye edebileceğiniz marka ve model var mı?

gkc35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2013
686
100
Kraft Fit Travel Bebek Arabası düşünüyorum bende. Ama daha tam kesinleştirmedik :)

Afilim92

♡cennet kokulum geldi ♡
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2017
15.594
19.977
Travel sistem bebek arabası almaya karar verdik. Tavsiye edebileceğiniz marka ve model var mı?
Casual Quantum aldim. Cok memnunum. Disaridan cok evde kullanıyorum pusetini.Mutfaga filan onla götürüyorum oglumu iyi oluyor.Kullanimi da pratik arabanin mTek elle kapanip aciliyor.Ben 1 300 e almistim 6 7 ay once .Simdi fırlamıştır fiyati.

O zaman dans

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2012
83
68
Uzuuun bi araştırmadan sonra Yoyko Elegance Travel Sistem bebek arabasını aldık. Kaliteli ve kullanışlı.

kskada

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
2.287
730
Bizde yoyko travel sistem aldık tek başıma taşımam mümkün değil bebekle tek elle kapanmıyor bagajda çok yer kaplıyor üstü ayrı asası ayrı çıkar tak şimdiki aklım olsa daha hafif birşey alırdım

Sibel95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2018
1
0
Lütfen yardımcı olursanız sevinirim... 1000 tlye kadar travel sistem bebek arabası arıyoruz.. Ben welgro q3 istiyorum ama kullanan var mı kullanan varsa memnun mu değil mi yazsın lütfennn...

benna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2012
5
0
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/bebek-arabasi-tavsiyesi-2018.1059481/?amp=1

Arkadaşlar yukarıda linkini verdiğim daha önce açılan bir topikde travel sistemlerden özellikle kaçınılması istenilmis.
Baston tarzı ürünler cicho vs. tavsiye edilmiş.
Maclaren, quinny zapp vb. marka/modellerin puset takilabilen modelleri tavsiye edilmiş.
Eski topicde tecrübelerini paylaşan arkadaşlar tekrar yardımcı olabilirlerse çok makbule geçer

zepnep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
94
31
biz de chicco lite way plus tercih ettik. baston olusu ileriki donemlerde daha rahat kullanilir diye dusunduk cunku cevremizdeki herkes ilerki donemlerde bastona gecis yapiyor. liteway baston olmasinin yaninda kendi puseti de olmasi ve ustune cok rahat yerlesmesi tercih sebebimizdi. hem hafif bir baston model hem de kolaylikla acip kapanabilen. fiyat olarak da cok pahali degil zaten.

minnos26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2013
5.264
3.887
mamas&papas almayı düşünüyorum şimdilik. Forumda kullanan var mıdır acaba:KK64: Travel sistem olacak mecbur çünkü ilk aylar puşet takıcaz.
sonraki aylarda ise yine kapanması ve açılması çok pratik. Tek sorunumuz chicco, kraft gibi arabalara göre biraz pahalı olması. Eğer sonradan bastona geçmek istersem, verdiğim paraya üzülürüm. O yüzden baston niyetine de kullanılacağını düşündüğüm bir model ama kullanmadan emin olamıyorum.

Yukarı Alt