Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Trisequens Kullanan Var mı?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Katze tarafından 11 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Katze
  1. Katze

Katze Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    363
    Selamlar. Ben 19 yaşındayım. 8 ay kadar önce kist sebebiyle 3 kutu doğum kontrol hapı kullandım. Düzeldim derken 2 aydır adet görmediğim için tekrar gittim. Bu hapı verdi. Kilo alıcam endişesine kapıldım çünkü acayip bir kilo takıntım var. :eek:

Bu hapı kullanan ve kilo almayan var mı, kesin kilo alır mıyım?

Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim :1hug:

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.