Tritone forte kullananlar var mı?

Dangerousmind

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Slm:)Tesadüf eseri girdim bugün. ben güneş kremlerinden sebamed-solante ve daylongu kullandım hepsi de spf 50 tabiki.Yaz kış kullanıyorum solante pigmenteyi geçen senealdım önceleri minik sivilceler yaptı bıraktım sonra verdiğim onca paraya acıyıp tekrar başladım ve cildim alıştı sanırım güneş lekelerim geçmedi tabiki ama kesinlikle önceki senelerdeki gibi atmadı bu yaz.Bitmek üzereydi daylong adım bu sefer ama kıvamı güzel değil bence yağlı yapışık bişey cilde sürüyosunya birini öpecek falan olsan yapışıyosun öyle bişey şimdi solanteye devam ediyoum.Memnunum.
uzun araştırmalar ve firmayla yapılan telefon görüşmeleri, mailler sonucunda yaklaşık 1 yıldır solante pigmentayı kullanıyorum. Haa lekelerim geçti mi derseniz hayır geçmedi ama yeni leke oluşmasın diye çırpınıyorum. Dermotoloğa gidiyorum kullandığım antibiyotikler de bir fayda sağlamadı. Son çare olarak kimyasal peeling yaparız ama bu sene geçti kışı bekleyeceksin dedi. Ya bu yaz tatilden vazgeçip inzivaya çekileceğim ya da 2 saatte bir solanteyi sürüp bir şekilde eğlenmeye bakacağım. Facebook sayfasından takip ediyorum tabi orada forum falan olmadığından bir şey göremiyorum. Bu cevabınızı da epey geç görmüşüm maalesef :KK43: teşekkürler yanıt için. Bu arada şimdi kimyasal peeling ile ilgili forumlara dönüp kafa sıyırmaya devam edeyim diyorum. Ya da şu gül suyu ve pudra ikilisini mi denesem diyorum? Offf çok takıntılıyım ne olacak benim bu halim :"(

drykodaman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
dudak üstümde kapatıcıların bile pek etki etmediği güneş lekem vardı kabus olmuştu benim için doktorumun tavsiyesiyle tritone forte kremi aldım ve sadece 15 gündür kullanmama ragmen artık kapatıcı kullanmıyorum :KK9: dikkatle bakıldığında belli olan çok az bi lekem kaldı eminim onlarda ilerleyen günlerde geçicek :KK34: şiddetle tavsiye ediyorum kızlar

aylin7935

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
forumun başlarında birisi unitone önermiş. ben unşitone kullandım cildi yakıyor ben de ohh gidiyor lekelerim diyordum. benim kayınvalide kullandı (yaş 72) kadının lekeleri gitti. bence unitone almayın. evet cilt gençleşiyor ama lekeler duruyor. tritone kullanmayı düşünüyorum.

_nurbanu_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.642
dudak üstümde kapatıcıların bile pek etki etmediği güneş lekem vardı kabus olmuştu benim için doktorumun tavsiyesiyle tritone forte kremi aldım ve sadece 15 gündür kullanmama ragmen artık kapatıcı kullanmıyorum :KK9: dikkatle bakıldığında belli olan çok az bi lekem kaldı eminim onlarda ilerleyen günlerde geçicek :KK34: şiddetle tavsiye ediyorum kızlar
Hala aynı fikirde misin canım?

tomrs

Gk :54,5 hd:50 mümkü mü? Göreceğiz
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.680
Slm Tritone kullananlar memnun kaldiniz mi . Ben de kullanmayı düşünüyorum

yeppudaa00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
Slm Tritone kullananlar memnun kaldiniz mi . Ben de kullanmayı düşünüyorum
bende senin gibi merak edenlerdenim işe yarar mı diye kullanırsan haberdar eder misin benimde bıyık bölgemde uçuk izleri var 2 yıl oldu nerdeyse hala izler var

Essensee

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
sebamed için de iyi korumuyor dediler o yüzden daylong aldım.. ya lekeler geçse bile eğer güneşten koruyamıyosak geri geliyolar o yüzden en önemlisi güneş kremi.. sebamed özellikle denizde iyi koruyomudur sence ? krem eczane yapımı izmirde çok uzun zamandır varmış da ben bilmiyomuşum balçova kremi diye falan tanıyolar konakta tek bi eczane leke terkibi diyee geçiyor içeriğini sormadım açıkçası ama sanmıyorum çinko ya da kortizon olsun.. ben tekrar şehir dışında bir arkadaşım için almaya gidicem bu hafta.. o da konyada doğum yaptı lekeler olmuş ..zaten pahalı bi krem değil 20 miydi 25 miydi 2 si.. işte telefonu alıyım içeriğini sorayım ..
Merhabalar, acaba kullandığınız bu eczane ürünlerini nereden temin edebiliriz? Yardımcı olursanız sevinirim...

Zeynfigen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Marduks arkadaş merhaba. Ben sizin konuşmaları okudum arkadaşla benim doğum lekesi gibi koyu bi lekem var ve baya büyük iki taraftada ayni ben sizin bahsettiğiniz eczaneyi aradım ama artık kargo ile göndermiolarmis ben İstanbulda yaşıyorum nasıl getireceğimi bilmiyorum bana yardımcı olurmusunz. Ben yeni katıldım buraya bu arada. Tretin iyi mi peki benim lekeler baya zamandır var

Yukarı Alt