Tüm takım bir marka fakat hangi marka ? Profilo vs Bosch

Tüm beyaz eşyalarım için hem servis hem kalite açısından hangisi daha iyidir?

• Bosch

Toplam Oy: 8 100,0%
  • Profilo

Toplam Oy: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    8

kolera9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
869
253
Hıı bi de bu sektörde yıllarını vermiş birinin yorumuyla söylüyorum. Enerji sınıfında dürüst olan tek firmadır. Diğerleri a sınıfı der ama sadece laftır. Bütün sertifikaları herşeyleri tamamdır.
Siemens profilo yada bosch hepside piyasanın en iyisi şuan.
Bizim buz dolabımızın rafları cam.üstünde yirmi kg dan fazla agırlık oluyo esnemiyo bile... Ama arçelik veya samsung kullanıpta yoğurdu iki ayrı kaba bölmek zorunda olanları duydum.hangi markaydı tam hatırlamıyorum ama yengeme sorup söylerim:) kadıncagız yoğurt koyamıyo dolaba. Bizimkide girip yatsan kaldırır :)
Canım en kısa zamanda abime servis konusunu sorup ayrıntılı cvp veririm sana. Annemin eşyaları beş seneden fazla oldu hiç servise gerek duymadık.dolap alırken enli olmasına değilde iç hacmine ve rafların sağlamlığına bak bence. Bizim buzdolabımız dillere destan:) bi katına hem on kg peynir içinde suyuyla birlikte hemde yoğurt koyuyoruz maşallahı var.
Kuzenimin dolabıda altı üç çekmeceli oda çok memnun markası yine profilo.
Arçelik artık fiyasko ve vestel...
Bende bocsh yada profilo alırım evlenirken galiba:)
merhaba buzdolabınızın modelini öğrenebilir miyim acaba?

feruzecerci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2017
264
205
Herkese çok teşekkür ederim, ben de bu evlilik işini ertelemeye karar vermiştim o yıl, çünkü nişanlımın benden gizlediği çok önemli şeyler ortaya çıkmıştı. Neyse ki bir çok şeyi geride bıraktık ve ancak bu yaz evlenebiliyoruz. Ama keşke daha önce evlenebilseydik, 2017 fiyatları ile şimdiyi kıyasladığımızda arada bayağı büyük fark var.

Bu arada, aile evimde çok şükür maddi bir sıkıntı çekmedim, babam da annem de çok akıllı insanlarmış güzel yatırımlar yapmışlar, benim de işim gücüm iyi. Ama nişanlımın maddi problemleri beni iyiden iyiye cimri birine çevirdi. Şimdi her şeyin maddi boyutunu da hesap ediyorum. ( Bosch'tan vazgeçmedim o ayrı :KK14: )

Yukarı Alt