Tunceli'de çatışma: 2 askerimiz şehit oldu, 2 yaralımız var

gulay_gulay

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
3.720
5.723
Tunceli kırsalında güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada 2 askerimiz şehit düştü, 2 askerimiz yaralandı.

Tunceli'de, dün PKK'lı teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada yaralanan 4 askerden, 2'si, kaldırıldıkları hastanede şehit oldu.

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, kentin kırsalında terör örgütü mensuplarına yönelik operasyonlara devam eden güvenlik güçleri, akşam saatlerinde bir grup teröristle temas sağladı.

ÇATIŞMADA YARALANAN 4 ASKERİMİZDEN 2'Sİ ŞEHİT OLDU

Güvenlik güçlerinin "teslim ol" çağrılarına teröristlerin ateşle karşılık vermesiyle çıkan çatışmada 4 asker yaralandı. Bölgeye sevk edilen askeri helikopterle Tunceli Devlet Hastanesine kaldırılan yaralı askerlerden 2'si yapılan müdahalelere rağmen şehit oldu.

Teröristlere yönelik operasyon devam ediyor.

GERİYE BU FOTOĞRAF KALDI

Şehitlerden geriye birlikte çektirdikleri ve "Hayata korkusuzca bakanlar, ölümden korkmazlar" notuyla geçen yıl sosyal medyadan paylaştıkları fotoğraf kaldı.

Omuz omuza şehadete koşanlara selam olsun 🇹🇷
Tunceli’de çıkan çatışmada şehit olan kahramanlarımız;
J.Uzm.Çvş Emre Üçkan
J.Uzm.Çvş Ökkeş Ede
Mekanları cennet olsun. Allah rahmet eylesin.

Greeneliton

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2016
4.566
27.110
ahhh genç kuzular ahh mekanınız cennet olsun Allah ailenize sabır versin pkknında diğerleriinde belasını versin artık öyle iğrenç bi ülke olduk ki sizi 2 dklık haberlerle geçip iktidar uğruna diğerleri saatlerce her gün konuşuluyo Allah hiçbirinin yanına koymasın sizin kanlarınızı

gulay_gulay

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2009
3.720
5.723
ahhh genç kuzular ahh mekanınız cennet olsun Allah ailenize sabır versin pkknında diğerleriinde belasını versin artık öyle iğrenç bi ülke olduk ki sizi 2 dklık haberlerle geçip iktidar uğruna diğerleri saatlerce her gün konuşuluyo Allah hiçbirinin yanına koymasın sizin kanlarınızı
Devletin kaderini elinde tutan beyler
Şehitlerin ardından bol nutuk atan beyler
Artık lafı bırakın yanıyor vatan beyler
Sizsiniz toplayıp derleyip erdirecek
Ya bu kanı durdurun ya millet durduracak

Artık sitede de bu şehit haberlerine çoğunluk ilgisiz. Bilmem ne Avşar veya bilmem ne Gündeş in iç çamaşır haberini paylaşsaydım; yüzlerce hatta bine yakın mesaj olurdu. Bir şey demiyorum sadece bunları söylüyorum.

@ G Greeneliton senin mesajın için çok teşekkür ederim.

Greeneliton

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2016
4.566
27.110
Devletin kaderini elinde tutan beyler
Şehitlerin ardından bol nutuk atan beyler
Artık lafı bırakın yanıyor vatan beyler
Sizsiniz toplayıp derleyip erdirecek
Ya bu kanı durdurun ya millet durduracak

Artık sitede de bu şehit haberlerine çoğunluk ilgisiz. Bilmem ne Avşar veya bilmem ne Gündeş in iç çamaşır haberini paylaşsaydım; yüzlerce hatta bine yakın mesaj olurdu. Bir şey demiyorum sadece bunları söylüyorum.

@ G Greeneliton senin mesajın için çok teşekkür ederim.
Ne demek canım rica ederim zoruma gidiyo napim bi mesut ozilin evlenmesi bir erdoğan yada bir başka siyasetçinin biseyi kadar değer görmüyorlar şehit düştü aglayan anne baba geçiyo haber ama yureklerde gecmiyo

Puantiyeli DON

.فَاَيْنَ تَذْهَبُونَۜ
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2017
6.167
23.926
😔 Rabbim yaralı kardeşlerimize şifa
Şehit olan kardeslerimizin ailelerine sabır versin...
Vatanın milletin başı sağolsun 😔
Söz bitiyor ateş düştüğü yeri yakıyor...

Yukarı Alt