• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Tüp bebeğe ilk randevu

Mrvyvz4832

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2020
578
736
Arkadaşlar merhaba yarın ilk tüp bebek merkezine muayeneme başlıyorum bu süreci birlikte yaşamak ve paylaşmak isteyenler burda toplanalım . Çok heyacanlı stresli ve endişeliyim şimdiden hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
Hayırlı olsun canım ❤ Ben de başlıyorum muayene oldum cuma günü rahim filmi çektirip Haziran adetiyle başlayacağım insallah hepimiz için güzel olur insallah🥰

pinarcuk

Seni bunca özlemesem; bun
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
159
40
Kimler hangı sehirde hangı Dr ve merkez ile bakıyor yazarlarsa bızede fıkır olur

folower

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2014
759
1.416
Adana başkent tayfun bey
Sorun oncesınde eşimdeydı
Ameliyat oldu sorun kalmadı
Sebepsiz dıye soylenıyır

Guzdem

Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2019
36
23
Ben İstanbul bahçeci tüp bebek merkezi sabri beye randevu aldım , adetin 2.günü aldım özellikle .. hemen başlasın tedaviye diye 😇 hepimizin tedavisi hayırlı olsun . Benm amh 1.4 yaş 32 tüpler açık hormonlar normal eşimin de her şey normal ama morfoloji sorunu var (üroloji dr o kesin %3-4 arasıdır bizim laboratuvar katı çalışıyor deyip önemsemedi, aşılama da yaptılar önemsiz diye ama tutmadı) 15 aydır olmuyoordu

Guzdem

Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2019
36
23
Bahçeciyi ben çok araştırdım başarı oranları yüksek ve oturmuş bi düzenleri olduğu söyleniyor ama İzmir de büyükşehir sonuçta iyidir orasıda . Sayı azlığı da vardı bizim biraz düzelttik onu , keçiboynuzu kürü ve proxced plus işe yaramıştı. Tüp bebek doktorları da proxed ve keçiboynuzu pekmezi önerdi tedavi öncesi

Mrvyvz4832

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2020
578
736
Bahçeciyi ben çok araştırdım başarı oranları yüksek ve oturmuş bi düzenleri olduğu söyleniyor ama İzmir de büyükşehir sonuçta iyidir orasıda . Sayı azlığı da vardı bizim biraz düzelttik onu , keçiboynuzu kürü ve proxced plus işe yaramıştı. Tüp bebek doktorları da proxed ve keçiboynuzu pekmezi önerdi tedavi öncesi
Biz de kullandık bunları ama sayı daha da azaldı eşimin öyle olunca tüp bebeğe başlayalım dedik biz de bahçeci iyi gerçekten buralarda yok o yüzden laboratuvar iyi diye biz de Memoriali seçtik :)

Yukarı Alt