• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Bil Kazan Yarışması 21 Eylüle kadar uzatıldı ve sorumuz yenilendi
    Soruyu bilen şanslı 20 üyemize Sesu Tüy Dökücü Krem hediye ediyoruz.
    Katılmak için TIKLAYIN!...
  • 3. Hafta Pınar Labneli Tarif Yarışması başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

TÜP BEBEK ANKARA 2019

Fazlamerhametli06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
140
62
29
Arkadaşlar merhaba Tüp bebek merkezlerini araştırıyorum fakat hep eski tarihli konular gördüm. Ankara’da tüp bebek alanında hangi doktorları ve merkezleri önerirsiniz ilk denememiz olacak.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 22-10-2020

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 34 gün kaldı.

Göbek kordonundaki işlemler bebeğin yavaş gelişen sindirim sistemini doğumdan önce daha gereksiz hale getirmiştir. Doğumdan sonra çocuk 3-4 yaşlarına gelene kadar bu sistem hala tam olgunlaşmamış olacaktır. Bu noktadan sonra büyümenin son dönemine girilir. Bu dönemde artık bebek doğuma hazırlanır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 32-34 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2400-2600 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Cerycer

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2020
39
18
32
Arkadaşlar merhaba Tüp bebek merkezlerini araştırıyorum fakat hep eski tarihli konular gördüm. Ankara’da tüp bebek alanında hangi doktorları ve merkezleri önerirsiniz ilk denememiz olacak.
Merhaba ben de 4. Asilamamdan sonra bu ay tüp bebek dusunuyorum. Doktorum özel aslında ama kendisi Gürgan klinikle anlasmali ve tedavilerini orda yapiyor. Labaratuar ve androlog olarak cok guvendigini ve basarili olduklarini soyledi. Deneyecegim bakalim umarim guzel sonuc alırim..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-11-2020

Hamileliğimin 33. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 49 gün kaldı.

Hamileliğinizin bu haftası biterken bebeğinizin başının çevresi yaklaşık 9,5mm arttı. Bunun sebebi bebeğinizin beynindeki hızlı büyümedir. Eğer ödem ve şişlik probleminiz varsa 3. trimesterdan itibaren yüzüğünüzü çıkarabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2000 gr. - Yaklaşık boyu : 43.7 cm. (Baştan Topuğa)

tugce gokdemir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2019
44
24
30
Darısı sana olur inşallah ikizlerimi büyütüyorum doktorum Esra Çabuk Cömert kendi kliniği var. 2018 de tedavi olmuştum bende umarım istediğin gibi sonuç alırsın.

Fazlamerhametli06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
140
62
29
Merhaba ben de 4. Asilamamdan sonra bu ay tüp bebek dusunuyorum. Doktorum özel aslında ama kendisi Gürgan klinikle anlasmali ve tedavilerini orda yapiyor. Labaratuar ve androlog olarak cok guvendigini ve basarili olduklarini soyledi. Deneyecegim bakalim umarim guzel sonuc alırim..
merhaba bende Recai hocaya gittim ve PCo olduğunu öğrendim bundan önce gittiğim profesöre dolu para ve zaman kaybı vermişim. Yaşımızdan dolayı tüp bebek önermedi şuan için ilaç tedavisindeyim. Bakalım neler olacak

Göbek kordonundaki işlemler bebeğin yavaş gelişen sindirim sistemini doğumdan önce daha gereksiz hale getirmiştir. Doğumdan sonra çocuk 3-4 yaşlarına gelene kadar bu sistem hala tam olgunlaşmamış olacaktır. Bu noktadan sonra büyümenin son dönemine girilir. Bu dönemde artık bebek doğuma hazırlanır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 32-34 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2400-2600 gr. aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

sudekarisik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
13
17
30
Darısı sana olur inşallah ikizlerimi büyütüyorum doktorum Esra Çabuk Cömert kendi kliniği var. 2018 de tedavi olmuştum bende umarım istediğin gibi sonuç alırsın.
Bende Esra Çabuk Cömerti listeme ekledim olumlu sonuçları fazlaymış araştırdım da nekadar ödemiştiniz? Hamilelik süreci nasıl geçti ve doktor nasıl?Allah hepimize nasip etsin bende her gün hayaliyle uyuyorum.

tugce gokdemir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2019
44
24
30
Bende Esra Çabuk Cömerti listeme ekledim olumlu sonuçları fazlaymış araştırdım da nekadar ödemiştiniz? Hamilelik süreci nasıl geçti ve doktor nasıl?Allah hepimize nasip etsin bende her gün hayaliyle uyuyorum.
Zaman geçmiş görmedim ilk bahceciye gittim orda 14bin civarı ödemiştim.Esra Hanımda 10bin ödedim kontrollerim oldu doğumumu da Esra Hanımın eşliğinde yaptım.Doktor neşeli eğlenceli doğuma bile oynayarak gittim yani takipleri sağlam iş prensibini sevmiştim.Hamileliğim riskli geçti bende ki sorundan ötürü dinlenerek geçirmiştim ama oldular darısı size İnşallah.

Fazlamerhametli06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
140
62
29
Kızlar merhaba konuya yazmamışım çok şükür tüp bebek olmadan ikizlerime hamile kaldım hemde ilk ayımda rabbim çok büyük 🧡

elcinelcin8

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2020
58
46
31
Kızlar merhaba konuya yazmamışım çok şükür tüp bebek olmadan ikizlerime hamile kaldım hemde ilk ayımda rabbim çok büyük 🧡
merhaba cok tebrik ederim cook sevindim sizin icin
en son recai pabuccuya gidiceöm demişsiniz gittiniz mi?
bana dün oğlu baktı ve tüp bebek dedi. Ben recai hocaya gitsem mi diyorum deneyiminizi öğrenmek isterim

Fazlamerhametli06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
140
62
29
merhaba cok tebrik ederim cook sevindim sizin icin
en son recai pabuccuya gidiceöm demişsiniz gittiniz mi?
bana dün oğlu baktı ve tüp bebek dedi. Ben recai hocaya gitsem mi diyorum deneyiminizi öğrenmek isterim
Merhabalar kusura bakmayın geç gördüm evet Recai hocaya gittim tahlillerden sonra kendisi tüp bebek önermedi bize ilaç tedavisi önerdi ve ilk aydada hamile kaldım

Fazlamerhametli06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
140
62
29