Tüp bebek anneleri ümidinizi yitirmeyin-işte benim hikayem

hayatahepgulumse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2020
18
79
35
Ahh çok duygulandımmmm 😢 çok sevindim. Sağlıkla kavuşun inşallah 🤲🏻
Çok teşekkür ederim
Merhabalar yazinizi bastan sona kadar okudum kalbimin bir tarafini rahatlati bir tarafi halen paramparça çolk uzin zamandir bebek icin cabaliyoruz gitmedigimiz dr nerdeyse kalmadi aşılama yumurta gelistirici haplar igneler o dr senin bu dr benim tabi maddi gücte yok tup bebege neyse en son gittiginiz dr amh 0.04 artik menepoza ilk adim dedi beynimden kaynar sular dökuldü tup bebek deneyin dedi para yok imkan yok neyse esimin benin aileler aralarinda topaldilar tüp bebek tedavisi icin gittik kist falan var bu ay olmaz ilac vs verdi kullandim geldi çati tup bebk tedavisi igneler ilaclar catlatmasi vs zor bir sürecti ama bu sure iverininde bi kere bile umutsuz anım olmadi hatta hamileyim diye geziyordum okadar inaniyordum olacagina dr her muaynede gzl ilerliyoriz hersey yolunda dedi yumurta toplama islemi basladi ve 4 tane yumurta toplandi super yasina ve amh gore super dedi tamam deidm olucak dün bi aradilar yimurtalarin hic biri döllenmedi yıkıldım umutlarim hayallerim hersey bitti bugün bekledik ama malesef bölünme olmadi islemi iptal.ediyoriz dediler dunden beri aglaya aglaya heder oldum oysa okadar umutluydum ki simdi paramparca ve yikilmos durumdayim artik bebege dair hic bir umudum kalmadi rabim yazmamis nasip etmemis bize diyorum böyel avazım ciktigi kadar bagirmak istiyorim ama ne care😥😥
üzülmeyin lütfen bazen güzellikler hiç ummadığınız zamanlarda gelip sizi şaşırtır

Smile_s

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2012
1.860
1.824
İlk bebek kaybımdan sonra aman bir kere oldu hemen olur dediler. Hemen olucak sandım olmadı. Tatıle git dediler gittim unuttum olmadı. Stres dediler işi bıraktım olmadı. Tedavi ile olmadı. Macun dediler olmadı. Kilo ver dediler olmadı kilo aldım olmadı. Kafanı dağıt işe başla dediler başladım olmadı. Dua dediler olmadı. Tüp bebek garanti dediler olmadı. Tüp bebek negatifinden sonra hemen herkes hamile kalıyordu olur dediler yine olmadı. Hsg sonrası dediler yine olmadı her ay her dk sürekli yeni bir umut yeşerttim. Malesef ki hiç biri bende gerçekleşmedi. Herşey olacağına varıyor umudum da tükendi. Allah herkese hayırlısını versin. Ailelerimize sağlık ve huzur versin benim beklentilerim tükendi Allah beteri ile sınamasın.