• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Tüp bebek /Bursa

Huysuzd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2016
1.019
1.001
Ben yakın zamanda görüştüm bir kaçıyla Bursa tüp bebek merkezleri konu başlığında bir kaçı hakkında Bilgi yazdık oradan da bakabilirsin. Fiyatlar hemen hemen yakın benim görüştüklerimden en uygunu eurofertildi. Şimdi tam net hatırlayamadım fiyatları

nurgmze

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2019
3
0
Ben yakın zamanda görüştüm bir kaçıyla Bursa tüp bebek merkezleri konu başlığında bir kaçı hakkında Bilgi yazdık oradan da bakabilirsin. Fiyatlar hemen hemen yakın benim görüştüklerimden en uygunu eurofertildi. Şimdi tam net hatırlayamadım fiyatları
anladım tesekkür ederim

2kedili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2013
45
15
Ben soranusa gidiyorum şuan . Yarın transferim var hatta. 12.000tl tuttu benimki

Morvv

Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2018
28
22
Canım bizde jinemede gittik.15 bin liramız cöpe gitti.Asırı paracı bir yer.Kesinlikle tavsiye etmem.
Kesinlikle katılıyorum size benim de param ve anne olma hayalim çöp oldu. Çok paracı bir yer ve yaptıkları hiçbir işlem sonrası verdiğiniz ücrete fatura kesmiyorlar vergi kaçırıyorlar resmen.

lidyator

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
136
150
merhaba şu an hamilesiniz galiba hangi merkezde yaptırdınız ben de murat beyle görüşmüştüm ama sonra amh 2.34 düşük falan dedi sanki bir an önce gelin burda tup bebek yaptırın gibi böyle olunca aşılamami yaptırdığım soranus la devam etme kararı aldım ve hayırlısı ile başladık tedaviye

lidyator

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
136
150
geçmiş olsun kucagimiz bir an evvel saglikli bebeklerimizle dolsun şu an hangi merkeze gidiyorsunuz

Sorgulayangzl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2019
22
8
Bende art Osman bey e gittim bi kaç ay önce.11 bin ödedim.kesinlikle tavsiye etmiyorum.tüp bebek aşamaları gerçekten hiç kolay değil(psikolojik olarak ).kendine yakın hissettiğin doktoru seç Osman beyin çok soğuk ve sert uslubu var daha çok psikolojini bozar.paranla azar istiyorsun resmen.

Ekimm10

Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2018
45
30
Merhaba canım tüp bebek yaptırdınmı

Yukarı Alt