Tüp bebek doktor önerisi arıyorum lütfen yardım edin

Beklenen2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
1.983
4.898
27
Merhaba kizlar 2 asilama 3 tüp bebek denememiz oldu malesef hepsi hüsranla sonuçlandı . Bnde pkos var ileri derece değil ama tum tahliller yapildi baska sorun cikmadi biraz ara verdik bu süreçte bana güzel bir merkez onerebilecek var mi gercekten bi çıkmazın icindeyim psikolojim bozuldu artik

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 158 cm. Başlangıç Kilom :80 Kg. Şimdiki Kilom :68.8 Kg.

nejlaa 86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2018
1.318
834
33
Merhaba kizlar 2 asilama 3 tüp bebek denememiz oldu malesef hepsi hüsranla sonuçlandı . Bnde pkos var ileri derece değil ama tum tahliller yapildi baska sorun cikmadi biraz ara verdik bu süreçte bana güzel bir merkez onerebilecek var mi gercekten bi çıkmazın icindeyim psikolojim bozuldu artik

Hangi şehirde yaşıyorsunuz? Ona göre arkadaşlar tavsiye de bulunabilirler?

Beklenen2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
1.983
4.898
27

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.

saribaykus

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2017
1.512
1.083
28
İstanbul imkanınız varsa eğer bezmialem vakıf hastanesi doç. Dok. Pınar özcan tavsiye ederim ilk transferimde tuttu çok şükür 3 yıllık tedavi sonucunda doktoruma ocak ayında gittim şubat ayında tedaviye başladık şuan kızım 1 yaşında 😊

Cakrss

🎈
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2020
949
498
İstanbul imkanınız varsa eğer bezmialem vakıf hastanesi doç. Dok. Pınar özcan tavsiye ederim ilk transferimde tuttu çok şükür 3 yıllık tedavi sonucunda doktoruma ocak ayında gittim şubat ayında tedaviye başladık şuan kızım 1 yaşında 😊
Evet benmde doktorum ta kendisi bende aşılama oldum 3 gün kaldı sonuç öğrenmeme bende tavsiye ediyorum ❤️🤩

Mucize02

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
546
558
26
Konyada yasiyorum ama konya ankara eskisehir olabilir
Merhabalar. Kendi tecrübemden tavsiye vereyim size. Ben eskisehir acıbadem e gittim tedavi için. Au an 9 haftalık gebeyim. Nicel bey var doktor. Kısa bi araştırma yapabilirsiniz onun hakkında. Tavsiye ederim

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-05-2021

Hamileliğimin 15. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 181 gün kaldı.

Bebeğiniz önümüzdeki 1 ay içinde hiç büyümediği bir hızla büyüyecek. Buna ek olarak büyüyen rahminiz sırt üstü yatarken, omurganızın sağ tarafından geçen büyük bir kan damarına baskı yapmaya başlayacak. Bunun için dinlenirken veya uyurken optimum kan dolaşımını sağlamak için sol tarafınıza yatmanız faydalı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 74 gr. - Yaklaşık boyu : 87 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Beklenen2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
1.983
4.898
27
Merhabalar. Kendi tecrübemden tavsiye vereyim size. Ben eskisehir acıbadem e gittim tedavi için. Au an 9 haftalık gebeyim. Nicel bey var doktor. Kısa bi araştırma yapabilirsiniz onun hakkında. Tavsiye ederim
Cok tesekkur ederim canım😊

Beklenen2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
1.983
4.898
27
Ben Diyarbakır da tedavi görüyorum canım sana orası uzak olur ama bulunduğum iller ve Ankara da çok iyi Dr bulacağına eminim
Evet canim orasi baya uzak bize ama insallah senin tedavin basariyla sonuclanir😊

Pembeumutlar

Bu da geçti çok şükür, sağlıkla gel miniğim.👼🏻🍀
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
4.245
7.116
İstanbul bahçeci umut tüp bebek merkezinde ilk denemede çok şükür hamile kaldım. Ankarada da bahçeci var kliniği tavsiye ederim profesyonel bir ekip ve laboratuvar var. Tedaviler kişiye özel oluyor. İnşallah bu kez siz de bebeğinize kavuşursunuz.🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2021

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 103 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin akciğerlerindeki hava kesecikleri (alveol) gelişmeye başlayacak. Bebeğin nefes alabilmesi genelde 24. haftanın sonunda mümkündür. Çünkü bazı hava keseciklerinin gelişimi, kanla iyi beslenen akciğer dokularının ve bronşların gelişininin sonunda tamamlanır. Buna ek olarak hava keseciklerini ayrıran membran(zar tabakası), oksijen- karbondiyoksit değişimine izin verecek kadar incedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Beklenen2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
1.983
4.898
27
İstanbul bahçeci umut tüp bebek merkezinde ilk denemede çok şükür hamile kaldım. Ankarada da bahçeci var kliniği tavsiye ederim profesyonel bir ekip ve laboratuvar var. Tedaviler kişiye özel oluyor. İnşallah bu kez siz de bebeğinize kavuşursunuz.🙏
Cok tesekkurler canim bi arastirayim😊 insallah sende hayirlisiyla sag salim bebegini kucagina alırsın😊

Pembeumutlar

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
4.245
7.116
Cok tesekkurler canim bi arastirayim😊 insallah sende hayirlisiyla sag salim bebegini kucagina alırsın😊
Araştır bakalım kuzum, amiin çok teşekkür ederiiim😍 inşallah sen de tez vakitte bebeğine kavuşursun.❤

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin akciğerlerindeki hava kesecikleri (alveol) gelişmeye başlayacak. Bebeğin nefes alabilmesi genelde 24. haftanın sonunda mümkündür. Çünkü bazı hava keseciklerinin gelişimi, kanla iyi beslenen akciğer dokularının ve bronşların gelişininin sonunda tamamlanır. Buna ek olarak hava keseciklerini ayrıran membran(zar tabakası), oksijen- karbondiyoksit değişimine izin verecek kadar incedir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Beklenen2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2019
1.983
4.898
27
Araştır bakalım kuzum, amiin çok teşekkür ederiiim😍 inşallah sen de tez vakitte bebeğine kavuşursun.❤
Amin canım inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu

Pembeumutlar

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
4.245
7.116

Snaa

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2020
302
158
25
Amiin inşallah ❤
Merhaba siz cem beyi söyleyince merak ettim baktım baya iyi doktor baya baktım sayfasına bende 1 aşılama yaptım bgn sonuç negatif çıktı bende 2. Olarak tüp bebek istiyorum inşallah şansı daha yüksek die ücretlerini hatirliyormusunuz acaba tüp bebek nekadar di

Pembeumutlar

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
4.245
7.116
Merhaba siz cem beyi söyleyince merak ettim baktım baya iyi doktor baya baktım sayfasına bende 1 aşılama yaptım bgn sonuç negatif çıktı bende 2. Olarak tüp bebek istiyorum inşallah şansı daha yüksek die ücretlerini hatirliyormusunuz acaba tüp bebek nekadar di
Merhaba, negatif sonuç almanıza üzüldüm inşallah tüp bebek ile ilk denemede bebeğinize kavuşursunuz.🙏 Ben kendi gittiğim dönemin fiyat listesini atayım buraya ama değişmiş olabilir fiyatlar haberiniz olsun. Mesela vem beyin muayene ücreti 750 tl şuan.. Attigim liste raporlu fiyatlar yani raporlu da tedavi 7300 raporsuz 10500 tl oluyor + ilaçlar
Screenshot_20201021-001525.png

Snaa

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2020
302
158
25
Merhaba, negatif sonuç almanıza üzüldüm inşallah tüp bebek ile ilk denemede bebeğinize kavuşursunuz.🙏 Ben kendi gittiğim dönemin fiyat listesini atayım buraya ama değişmiş olabilir fiyatlar haberiniz olsun. Mesela vem beyin muayene ücreti 750 tl şuan.. Attigim liste raporlu fiyatlar yani raporlu da tedavi 7300 raporsuz 10500 tl oluyor + ilaçlar Eki Görüntüle 2708152
Bu tüp bebek doktorunu çok iyi seçmek gerekiyor galiba bahceciyi araştırdım netten çok kötü yorum yazanlarda var ilgisiz doktoru doğru düzgün görmüyorsun falan sadece para pesindeler falan die şok oldum bende çok duymuştum bahceciyi ama doktor gerçekten güvenilir mi ilgilimi gerçekten hasatasi olarak sizede sormak istedim tekrar 🙈

Snaa

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2020
302
158
25
Merhaba, negatif sonuç almanıza üzüldüm inşallah tüp bebek ile ilk denemede bebeğinize kavuşursunuz.🙏 Ben kendi gittiğim dönemin fiyat listesini atayım buraya ama değişmiş olabilir fiyatlar haberiniz olsun. Mesela vem beyin muayene ücreti 750 tl şuan.. Attigim liste raporlu fiyatlar yani raporlu da tedavi 7300 raporsuz 10500 tl oluyor + ilaçlar Eki Görüntüle 2708152
Aminn inşallah 🤲🤲🤲 bisy daha soracam 10500 verilince ekstra her gittiğimde muane ücreti verlmiyor dimi herşey 10500 içinde oluyor dimi

Pembeumutlar

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
4.245
7.116
Bu tüp bebek doktorunu çok iyi seçmek gerekiyor galiba bahceciyi araştırdım netten çok kötü yorum yazanlarda var ilgisiz doktoru doğru düzgün görmüyorsun falan sadece para pesindeler falan die şok oldum bende çok duymuştum bahceciyi ama doktor gerçekten güvenilir mi ilgilimi gerçekten hasatasi olarak sizede sormak istedim tekrar 🙈
Gerçekten pahalı bir klinik o konuda birşey diyemeyeceğim doktoru sende araştırıp gördün çok çok talep edilen çok yoğun bir doktor ona rağmen ben ilgide eksiklik doktoru görememe gibi birşey yaşamadım saatlerce konuşacak değiliz sorunu güzelce dinliyor aklında soru kalmayacak şekilde herşeye cevap veriyor bütün kontrolleri işlemleri kendisi yapıyor ben çok memnun kaldım. Aklımda birşey olunca gerek kendisine yazdım gerek asistana hemen cevap aldım bilmiyorum elbette sorun yaşayan vardır imkansız herkesin memnun kalması, fakat ben çok memnunum negatif olsaydı bile Cem hocam ile devam edecektim.😊 Her kontrolde gergin olduğumu görüp beni motive edip rahatlatlatırdı 😊 tüp bebekte doktor da labaratuvar ekibi de çok önemli bence 😊

Pembeumutlar

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2018
4.245
7.116
Aminn inşallah 🤲🤲🤲 bisy daha soracam 10500 verilince ekstra her gittiğimde muane ücreti verlmiyor dimi herşey 10500 içinde oluyor dimi
Muayene ücreti tedaviye başlarken tek sefer veriliyor tedavi boyunca birdaha verilmiyor. Gebe kalınca kontrol oluyor o kontrol için ücret ödeniyor ama 😊

İlginizi Çekebilir