• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Kardelen910

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2019
65
17
Ali osman koyuncuoglu oğlunda 3 kez yaptırdım transfer bile etmedi 1 tane kalsa bile inatla 5 güne gitti bizi arama zahmetinde bulunmadılar o gün.. en aci şekilde konuştu bana..elinden geleni yaptı ama asıl yakaladığı o 12 hücreli tek embriyoyu 3 gün koymadı bana ve ben ondan öğreniyorum bizi embriyolog nefessiz birakdi aramadi ucuz diye gitmeyi dusunmeyin teknolojik ilerleme hangi merkezlerde hangisi iyi ona gidin ben acibademe gittim b. Tiras azda olsa olumlu embriyo edindim 2 tane sonraki tedavide elde edemedim prp etkisidir belki ama az sürüyor bence etkisi ali osman riski göze alamıyor

Kardelen910

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2019
65
17
amerikada tecrübe edinmiş bilir doktorlar daha deneyimli sonradan tup bebek doktoru olmuş insanların tecrübesiz ve dik kafayla gittiğini 3 tup bebek deneyip transfer olamayasimda anladim

Kalypso_1903

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
3
1
1 aşılama 2 başarısız tüp bebek girişiminden sonra arkadaş tavsiyesi üzerine gittik. 1.denemede embriyo genetik olarak sağlamdı ancak tutmadı Ali Osman Bey yılmadı hemen tedavi işleyişini değiştirdi 2. transfer sonrası nihayet başarılı oldu. Daha önce Novart denilen Ankara’nın en ünlü tüp bebek merkezine gittim ilk denemede tutunamamasına rağmen ısrarla koskoca Prof aynı yöntemi deneyip durdu. Oysa Ali Osman Bey PRP yaptı Rahime çizik attı embriyo yapıştırma işlemi yaptı yani anlayacağınız olmayanı oldurmak için elinden geleni yaptı en kötüsü ise benim tanımlanamayan kısırlıktı kısacası en önemli özelliği 1-İnsani yanı çok gelişmiş bir doktor
2-Asla para göz birisi değil 3-Çalışanları müthiş iyi ve yardım sever insanlar gözüm kapalı tavsiye ederim

NnAaZzLI

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2020
2
0
Merhaba Hanımlar

Merhabalar ben Ali Osman beyin hastasıyım size yardımcı olmak isterim ben ilk defa tüp bebek tedavisi gördüm ve şu an hamileyim gerçekten çok iyi bir doktor muayenesi Bahçelievler de Metroportta işlemlerini ise Şişli Kolan da
Merhabalar yazalı baya olmuş ama hayırlı olsunÇok sevindim ☺ Darısı benim ve isteyen herkesin olsun Bende yeni başladım tedaviye siz hangi Aşamalardan gecmiştiniz acaba çok stresliyim lütfen biraz Bilgi verir misiniz

Yukarı Alt