• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Tüp bebek icin hazırlananlar Ocak :)

Aslisila

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
9
6
Merabalar birlikte tüm süreci yazalım buraya kizlar :) nasıl yontemlerle ilerliyoruz die :) rabbim hepimize en kısa zamanda nasip eder inşallah :)
Ben adet günü bekliyorum şuan sonra yumurtaları büyütmek için baslicaz inşallah sizler de durumlar nasıl ? :)

10Esra_Rengiz_16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2017
1.491
1.743
Merabalar birlikte tüm süreci yazalım buraya kizlar :) nasıl yontemlerle ilerliyoruz die :) rabbim hepimize en kısa zamanda nasip eder inşallah :)
Ben adet günü bekliyorum şuan sonra yumurtaları büyütmek için baslicaz inşallah sizler de durumlar nasıl ? :)
Merhaba
Öncelikle herkese kolaylıklar diliyorum. Ben de tedavinin 4.günündeyim cuma ilk kontrolüm olacak.Hakkımızda hayırlısı

Yasnaz

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
1.314
5.790
Merhaba kızlar Ben de dondurulmuş embriyo transferi olacağım 2. denememiz ilk denemesi de dondurulmuş tu malesef olmadı şimdi ikinci için başladık Dün doktorumla görüştüm histereskopi için randevu verdi Yarın histereskopi olacağım Önümüzdeki ayda transferim var Sizler sıfırdan başlayanlar dan mısınız.

10Esra_Rengiz_16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2017
1.491
1.743
Merhaba kızlar Ben de dondurulmuş embriyo transferi olacağım 2. denememiz ilk denemesi de dondurulmuş tu malesef olmadı şimdi ikinci için başladık Dün doktorumla görüştüm histereskopi için randevu verdi Yarın histereskopi olacağım Önümüzdeki ayda transferim var Sizler sıfırdan başlayanlar dan mısınız.
Benim 2. Tedavim
İlk tedavimden 9 dondurulmuş vardır. İlk transferim kimyasal gebelik. İkinci ve üçüncü negatif. Şimdi sıfırdan başlıyoruz.

Yasnaz

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mart 2019
1.314
5.790
Benim 2. Tedavim
İlk tedavimden 9 dondurulmuş vardır. İlk transferim kimyasal gebelik. İkinci ve üçüncü negatif. Şimdi sıfırdan başlıyoruz.
Allah yardımcımız olsun ilki kimyasal olunca ne gibi önlemler aldı size de histereskopi ya da embriyoları genetige gönderme falan yapmadı mı Doktorunuz

canimmkendimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2018
3.078
3.031
Bende Allah kısmet ederse pazartesi günü dondurulmuş transfer olucam. İlki taze transferdi tutmadı. İlk denemeden kalan 3 embriyom var. Onlardan biri transfer edilcek. Bu kez tutar inşallah. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-10-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 226 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık pigmentleşti. (bebeğinizin göz rengi doğumdan sonraya kadar belirlenemeyecektir.) Bebeğinizin bebek dişleri yada ilk dişleri diş etleri altında gelişiyor. Geçen 40 günlük gelişim boyunca bebeğiniz günde 1 mm büyümüştür. Fakat bu büyüme bütün vücut için geçerli değildir. Bir gün ayakları bir gün iç organlkarı şeklinde gelişme devam etmiştir. Bebeğinizdeki cinsel bezler belirginleşmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

10Esra_Rengiz_16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2017
1.491
1.743
Allah yardımcımız olsun ilki kimyasal olunca ne gibi önlemler aldı size de histereskopi ya da embriyoları genetige gönderme falan yapmadı mı Doktorunuz
Çok teşekkürler hepimizin inşallah :dua:
3 transferin bitiminden sonra histereskopi oldum. Trombofili paneli ve kromozom testlerimiz yapıldı. Dondurulmuş olduğu için çözüp örnek alıp tekrar dondurma taraftarı olmadık doktorumuzda önermedi. Yeni tedavinin başındayken yani dondurma işlemi yapmadan göndermek istiyoruz.

10Esra_Rengiz_16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2017
1.491
1.743
Bende Allah kısmet ederse pazartesi günü dondurulmuş transfer olucam. İlki taze transferdi tutmadı. İlk denemeden kalan 3 embriyom var. Onlardan biri transfer edilcek. Bu kez tutar inşallah. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.
Hayırlısı olsun hepimizin yardımcısı olsun güzel haberlerini alırız inşallah :dua:

canimmkendimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2018
3.078
3.031
Hayırlısı olsun hepimizin yardımcısı olsun güzel haberlerini alırız inşallah :dua:
Teşekkür ederim. Senin içinde herşey güzel ilerler inşallah. Rabbim kimsenin emeğini boşa çıkarmasın.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-10-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 226 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık pigmentleşti. (bebeğinizin göz rengi doğumdan sonraya kadar belirlenemeyecektir.) Bebeğinizin bebek dişleri yada ilk dişleri diş etleri altında gelişiyor. Geçen 40 günlük gelişim boyunca bebeğiniz günde 1 mm büyümüştür. Fakat bu büyüme bütün vücut için geçerli değildir. Bir gün ayakları bir gün iç organlkarı şeklinde gelişme devam etmiştir. Bebeğinizdeki cinsel bezler belirginleşmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt