Tüp bebek ile mucizeye gebe olanlar safak kaç🤰

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.609
1.422
Merhaba hanımlar evet ben 14 yıllık hasrete gebeyim🤰 3. Denememiz ve çok şükür oğlum benimle🙏 17+0 olduk 🤗ama sanki zaman çok yavaş geçiyor:kahve: siz neler yapıyorsunuz nasıl gidiyor hamilelik:KK72: biz normal bir hamile değiliz olmadık olmucaz :KK5:biz her animizi dolu dolu geçiriyoruz:KK69:
Bir elimiz yüreğimizde bir elimiz göbüste günleri ayları dolduruyoruz:KK17:
Rabbim sağ salim tüm gebelere evlatlarını kucağında görmeyi sağlıkla nasip etsin aminnnnnn🤲
benim şafak 161 ya sizin 🤰

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-01-2020

Hamileliğimin 36. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 29 gün kaldı.

Önümüzdeki günlerde bebeğinizin vücudundaki beyaz yağ oranı %8'e çıkmış olacak. Hamileliğinizin son zamanlarında gece uyurken bacak krampları çok sık görülür. Yorgunluktan kaçınarak ve mümkün olduğunda bacağınızı yükseğe kaldırıp dinlenerek, krampların önüne geçebilirsiniz. B grubu streptokok enfeksiyonu testi 35-37. haftalar arasında yapılabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.609
1.422

Önümüzdeki günlerde bebeğinizin vücudundaki beyaz yağ oranı %8'e çıkmış olacak. Hamileliğinizin son zamanlarında gece uyurken bacak krampları çok sık görülür. Yorgunluktan kaçınarak ve mümkün olduğunda bacağınızı yükseğe kaldırıp dinlenerek, krampların önüne geçebilirsiniz. B grubu streptokok enfeksiyonu testi 35-37. haftalar arasında yapılabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2700 gr. - Yaklaşık boyu : 47.4 cm. (Baştan Topuğa)

Barnimm

3+1💞💞
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2018
732
1.042
Günaydın canım
Benim şafak 167 ama çoğul olduğu için okadar beklemeyiz sanırım

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 12-01-2020

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 35 gün kaldı.

Bebeğinizin kolları ve bacakları, derisinin altında biriken ve toplanan yağ sebebiyle daha dolgun ve yuvarlak hatlı görünüyor. Yağ birikimi orta hamilelikte ki oranı olan yaklaşık %2 den şimdi %12-%15 oranlarına çıktı. Bir iki hafta içinde, deri altı yağları toplam vücut ağırlığının yaklaşık %8 i kadar olacak. Doğum sırasında ağrı kesici seçenekleri hakkında doktorunuza danışın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Yarimm66

Sabırla bekledigim en güzel yarınımsın...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
2.629
4.738
Merhaba hanımlar evet ben 14 yıllık hasrete gebeyim🤰 3. Denememiz ve çok şükür oğlum benimle🙏 17+0 olduk 🤗ama sanki zaman çok yavaş geçiyor:kahve: siz neler yapıyorsunuz nasıl gidiyor hamilelik:KK72: biz normal bir hamile değiliz olmadık olmucaz :KK5:biz her animizi dolu dolu geçiriyoruz:KK69:
Bir elimiz yüreğimizde bir elimiz göbüste günleri ayları dolduruyoruz:KK17:
Rabbim sağ salim tüm gebelere evlatlarını kucağında görmeyi sağlıkla nasip etsin aminnnnnn🤲
benim şafak 161 ya sizin 🤰
İnsallah sag salim kavuşuruz yavrularımıza ben hiç saymadım günler geçiyor bizde 17+3 olduk seninle sayayım ınslalah sürekli yatıyorum sorunluyuz az kanama alanımız var ama sukur iğne fitil devam yavrum büyüyor farkındayım çok şükür allahım herkese nasip etsin ınslalah

2kedi_1deli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2013
2.653
1.817
Selam... benim safak 159 :KK66: tabi normal sartlarda :KK66: bugun kontrol var bakalim... dunden beri seffaf kokusuz sacma bi akinti basladi bide hep kasiklarim agrirdi ama iki gundur kivrandiriyor alttada surekli bi kasilma hissi bi agri.. hep normal buyume yapar bunlari diyolar ama surekli rahatsiz bir his.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-01-2020

Bebeğimi kucağıma almama 34 gün kaldı.

Göbek kordonundaki işlemler bebeğin yavaş gelişen sindirim sistemini doğumdan önce daha gereksiz hale getirmiştir. Doğumdan sonra çocuk 3-4 yaşlarına gelene kadar bu sistem hala tam olgunlaşmamış olacaktır. Bu noktadan sonra büyümenin son dönemine girilir. Bu dönemde artık bebek doğuma hazırlanır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 32-34 cm. civarında ve ağırlığı yaklaşık 2400-2600 gr. aralığında.

narantikibi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2013
4.268
1.539
Selam... benim safak 159 :KK66: tabi normal sartlarda :KK66: bugun kontrol var bakalim... dunden beri seffaf kokusuz sacma bi akinti basladi bide hep kasiklarim agrirdi ama iki gundur kivrandiriyor alttada surekli bi kasilma hissi bi agri.. hep normal buyume yapar bunlari diyolar ama surekli rahatsiz bir his.
Seffaf kokusuz yumurtlama gibi akıntıysa bende de oldu acile gittim enfeksiyon varmış kasılma vs içinde normal muayene gunumde doktor magnezyum yazdı normal dedi gönlün rahat olsun hayırlı haberler al inşallah 😊

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.609
1.422
Günaydın canım
Benim şafak 167 ama çoğul olduğu için okadar beklemeyiz sanırım
Günaydın canim Sana herzaman dua ediyorum allahım sağ salim 3 unude kucağına almayı nasip etsin inşallah cinsiyetler hala belli olmadi dimi 😃 en son birbirini örtüyorlardı galiba

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.609
1.422
İnsallah sag salim kavuşuruz yavrularımıza ben hiç saymadım günler geçiyor bizde 17+3 olduk seninle sayayım ınslalah sürekli yatıyorum sorunluyuz az kanama alanımız var ama sukur iğne fitil devam yavrum büyüyor farkındayım çok şükür allahım herkese nasip etsin ınslalah
Inşallah canım sağlıkla gelsin yavrular benimde kanama alanı 3 aya kadar devam etti iğne ve fitil kullandım sürekli yattım şimdi herşey yoluna girdi inşallah seninde geçiyor bebeğin sıkica tutundu sana çok şükür bu arada tüp bebeklerde çoğunlukla bu kanama alanı yaşanıyormuş geçiyor ama dinlenenerek rabbim onları bize verdiyse yıllar sonra hayırlısıyla hiç birşey olmaz 🙏

Yukarı Alt