Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Tsngnl

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2018
383
252
Kızlar 16 aralıkta dondurulmuş 2 tane 5.gün embriyosu transfer oldum çok şükür pozitif sonucu aldım doktorum bugün 10 gün sonra gel dedi sanırım kese ve kalp atışını duymadan rahat edemicem benim gibi bekleyenler varsa bu süreci beraber geçirelim

Memure0672

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
438
328
14 aralık transfer oldum 14. Günüm değerim 1285 çıktı dr bakalım belki görürüz dedi ve mini minnacık bi kese gördü 5 mm değerin yüksek çift emriyo mu dedi tek deyince bazen böyle yüksek çıkabilir dedi :) kalp atışı duymadan kese görmek tek başına olmuyor inşallah hepimiz o sevinci yaşarız:)

Tsngnl

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2018
383
252
14 aralık transfer oldum 14. Günüm değerim 1285 çıktı dr bakalım belki görürüz dedi ve mini minnacık bi kese gördü 5 mm değerin yüksek çift emriyo mu dedi tek deyince bazen böyle yüksek çıkabilir dedi :) kalp atışı duymadan kese görmek tek başına olmuyor inşallah hepimiz o sevinci yaşarız:)
Ya ne güzel minnağını görmüşsün Rabbim kalp atışını da duymayı nasip etsin sana da banada

Memure0672

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
438
328
Ya ne güzel minnağını görmüşsün Rabbim kalp atışını da duymayı nasip etsin sana da banada
İnşallah canım hatta başta göremedi bi fululuk var şurda görünecek gibi dedi birazda zorlayınca aha buldum dedi minnacık ya toplu iğne başı kadar rabbim herkese nasip etsin :)

Suat

Wait
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
564
757
Amin canım Rabbim hepimize nasip etsin
Ben de sizler gibi tatlı heyecanlı stresli bir beklemedeyim. Güzel düşüncelerden ayrılmamaya çalışıyorum 😄 haftaya cuma da benim ultrason günüm. Bi şey merak ettim tek kese göründüyse bu tek mi olduğunu gösteriyor değer yüksek olsa da, benim iki embriyoydu 13. Gün değerim de 1196

kalsi

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2009
166
55
Ben de sizler gibi tatlı heyecanlı stresli bir beklemedeyim. Güzel düşüncelerden ayrılmamaya çalışıyorum 😄 haftaya cuma da benim ultrason günüm. Bi şey merak ettim tek kese göründüyse bu tek mi olduğunu gösteriyor değer yüksek olsa da, benim iki embriyoydu 13. Gün değerim de 1196
ikiz bence :) ultrasonda belli olur. tek kese tek bebek demek

Tsngnl

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2018
383
252
Evet öyle oluyor diye biliyorum

Yukarı Alt