Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Eylul3838

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
141
87
31
Doktorlar yapmak ister ben istemedim.
Ama kac gundur düşurecem diye de anam ağladi yalan yok.
Agri kesici ictim hep.
Anca bugun gecti rahatladm biraz.
Parcalari attm sayilir diye dusunuyorum.
Neden sordunuz hayirdir hamilesin sen dimi?
Sizde kuruntu dieceksiniz ama öyle değil sabaha karşı rüya gördüm bebeğin kalp atışı durmuş gördüm bugün de tüm herşey uçup gitmiş gibi bi boşluktayım ama kimse anlamıyorum anlatamıyorum 😞😞

Fairytale2

Wait
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
735
1.056
42
Merhaba evet okudum gerçekten üzüldüm arkadaşlar adına. Acısını paylaşan arkadaşlara da sabırlar diliyorum. Tam da dediğiniz gibi ben biraz uzak olup bebeklerimle geleceğin hayallerini kurmak için biraz ara veriyorum. Umarım herkes bebeklerine kavuşur arkadaşlar ❤
Bebeklerinle sana iyi geceler 😘 hayal etmek kadar güzel bi şey yok, hepsi gerçek olsun 🙏

Translokasyon1521

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
3.813
5.180
Benimde öyle jel kahverengi geliyor bugunde yine peçeteye kahverengi lekeler geldi.iş de yapmıyorum pek sadece yemek ortalık toplama çamaşır günlük aktivite. Pazartesi benım de kese muayene. Geçmiyor günler. Tutunma kanaması 2 kere gelir mı acaba ki
Luyfen yardmci olurmusun. Kacinci gun geldi kahverengi leke. Benim 5nci gun embriyom. Transfern 2nci gunu geldi. Ve cok silik sekilde .

Hanife333

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2020
76
40
33
Çok çok geçmiş olsun, inşallah bi daha olumsuz bi şey yaşamadan güzel bi gebelik geçirirsin. Hamile kalabilmek bile o kadar zorlaştı ki, pozitif olmak için çok sebebin var İnan. sadece üzüntünü yaşa şimdi ama sonra daha güçlü bi şekilde başla yeniden, allah yardımcımız olsun 💕
Amin canım hepimiz için. Allah yardimcimiz olsun. Böyle zor şeyler yaşadıktan sonra sukrediyorsun daha beteri olmadı diye.

okyanus4289

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
221
199
31
Aynen oda var surekli yatiyorum kabizim o yuzdn lifli yesemde öyle🙈🙈 bak boyle dusununce bi icimnrahatladi😂 internette icerde buyudugu icinde rahim genisliomus ondanda olabilir yaziyordu
Ben o sanci icin gittim dr a progestandan dolayi ve cocuk progestan urettigi icin lifli beslensekte gaz birikip sıkışıyor oda batma seklinde agri veriyormus anlik oluyor zaten sıkinti etme canim

Merve sefa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2017
372
187
Valla transfer gununden beri duphalagla yasiyorum kayisi suyundan tiksindim artik😂 olsun zafere ulasan yolda cekilen çileler kutsaldir😍
Ya bak ismini derken bile midem bi hoş oluyor 😂😂😂 icerken bile kendime moral veriyordum bugun merve normal anne olmak kolay degil kendine gel die teselli ederk ictim 😂😂 ben surekli kabizlik problemi cektigim icin kendisi hep yanindaydi 😂🙈 onu icince biraz rahatladim ama agrida kesildi bide baya direnmistim icmemek icin ama meger agrinin sebbebi kabizlikmis 😂🙈🙈🙈

okyanus4289

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
221
199
31
Ya bak ismini derken bile midem bi hoş oluyor 😂😂😂 icerken bile kendime moral veriyordum bugun merve normal anne olmak kolay degil kendine gel die teselli ederk ictim 😂😂 ben surekli kabizlik problemi cektigim icin kendisi hep yanindaydi 😂🙈 onu icince biraz rahatladim ama agrida kesildi bide baya direnmistim icmemek icin ama meger agrinin sebbebi kabizlikmis 😂🙈🙈🙈
Haha ben bugun aksam içmedim kaytardim artik gercekten yorucu bir surec birde ben kabizlik problemi yuzunden oncesinde ameliyat olmustum tekrar edecek diye korkuyorumda😂 sonra diyorum 9 ay sonra hepsi gececek rahatliyorum😍insallah uzucu seyler yasamaz kucaklarimizdada goruruz yavrularimizi

Merve sefa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2017
372
187
Haha ben bugun aksam içmedim kaytardim artik gercekten yorucu bir surec birde ben kabizlik problemi yuzunden oncesinde ameliyat olmustum tekrar edecek diye korkuyorumda😂 sonra diyorum 9 ay sonra hepsi gececek rahatliyorum😍insallah uzucu seyler yasamaz kucaklarimizdada goruruz yavrularimizi
Oo sizinde durum ciiddiymis 🙈😂😂 amin insallah vala o zmn bu gunlerimizi hatrlamicaz bile cunki insan stres ve kotu yasadigi seyleri unutmaya daha verimli . insallah gulerek hatrlariz 💗

okyanus4289

Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
221
199
31
Oo sizinde durum ciiddiymis 🙈😂😂 amin insallah vala o zmn bu gunlerimizi hatrlamicaz bile cunki insan stres ve kotu yasadigi seyleri unutmaya daha verimli . insallah gulerek hatrlariz 💗
Zaten kucagimiza almayi nasip ederse rabbim hepsini unutturur kokusu😍 kisitli hareketliyiz artik ondanda gaz dagilmiyor kolay kolay gececek stres yapma ama olurmu 🤗

H M

Unutulacak günler,yaşanilacak günler var İnan.
Pro Üye
22 Ağustos 2015
17.053
44.692
Sizde kuruntu dieceksiniz ama öyle değil sabaha karşı rüya gördüm bebeğin kalp atışı durmuş gördüm bugün de tüm herşey uçup gitmiş gibi bi boşluktayım ama kimse anlamıyorum anlatamıyorum 😞😞
Ya gulüm sen niye eziyet ediyorsun kendine..
Boyle kotü seyler dusunme yaa
Biraz olumlu ilimli ol..
Simdiden diger transferi planliyorsun.
Bu surec uzun suruyor planladigin gibi gitmezki.
Sen buraya girmeee
Biraz kafani rahatlaticak seyler yap lutfen