Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Merve sefa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2017
372
187
Hanimlar ben bugun gittim dr.a kese büyümüs ama bebek yok haftaya gel kesinlesir dedi dr.m 7+1 dedi son adet tarihime gore boyle bidurum yasayip sonra bebegi ve kalbi goren oldumu?

Elakaratas07

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2019
195
173
30
merhabalar
nasıl oldunuz daha iyi misiniz mide bulantısına çözüm bulabildiniz mi ? son iki gündür bende aynı durumdayım
Merhaba evet. Artık son çare doktora gittim o da tedaviye aldı zaten gunde 2 veya daha fazla kusma olursa tedavi baslatılırmıs bende de fazlası olunca serum tedavisi yaptı 2 gun kaldım hastanede her 10 Gune 2 hafta ya tekrarlar gelirsin dedı hem de bebegımın kalp atısını duydum gununden once çok şükür. Bugun hiç bulantı çekmedim

Elakaratas07

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2019
195
173
30
Çok geçmiş olsun 🤗 insallah birkaç haftaya kadar hafifler ....
İnşallah 12 haftadan aşağı hafiflemez dedi doktor belki Bı kaç hafta daha fazla olur dedi ama gececek sabret serumlarla senı rahatlatıcam dedı. Insallah sag salım kucagıma alsaydım herkes e duam aynı sağ salim kavussun herkes bebegıne

ys_pasa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2016
256
149
31
Hanimlar ben bugun gittim dr.a kese büyümüs ama bebek yok haftaya gel kesinlesir dedi dr.m 7+1 dedi son adet tarihime gore boyle bidurum yasayip sonra bebegi ve kalbi goren oldumu?
Nası yok canım o bebeğin olduğuna dair bi uzantı oluyo ya o var mı peki ?

Glueckwunsch

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2012
333
607
Merve kendi doktoruna mı gittin, biliyorsun bana da öyle dediler baştan, hatta beta hcg 7774 dü, bebeği göremedi, dış gebelik olabilir dedi.
Sonraki hafta gittiğimde gördü minicik. Hemen panik yapma , inşallah hayırlı mutlu haberler verirsin bize.

Irmak_03

Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2019
246
328
37
Olctunmu nereden.biliosun. ve ne belirtiler yasadin
Ölçtüm tabiki her sabah kalktığımda ateşimi ölçtüm. Çünkü sürekli belirti arıyordum. Ama hiç bir belirti hissetmedim. Sadece transferi takip eden ilk üç gün hafif hafif ağrım oldu alt karın ve kasık bölgemde. Onun dışında ilk beta hcg den 2 yada üç gün önce şeffaf su gibi bir akıntım oldu ve hala devam ediyor. Başkada hiç bir şey olmadı 🤗🤗

Merve sefa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2017
372
187
Merve kendi doktoruna mı gittin, biliyorsun bana da öyle dediler baştan, hatta beta hcg 7774 dü, bebeği göremedi, dış gebelik olabilir dedi.
Sonraki hafta gittiğimde gördü minicik. Hemen panik yapma , inşallah hayırlı mutlu haberler verirsin bize.
İnsallah tesekr edetimnben birazda dr.un ultrsnun eski oldugunu gordum tamam kalbi atmayo.olabilri ama makinanin eskiligindende gormedigini dusunuyorum.tek umudum o şuan bir hafta sonrangidince gorcz bakalm

AylinA1979

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2019
98
121
41
Merhaba evet. Artık son çare doktora gittim o da tedaviye aldı zaten gunde 2 veya daha fazla kusma olursa tedavi baslatılırmıs bende de fazlası olunca serum tedavisi yaptı 2 gun kaldım hastanede her 10 Gune 2 hafta ya tekrarlar gelirsin dedı hem de bebegımın kalp atısını duydum gununden once çok şükür. Bugun hiç bulantı çekmedim
ay çok sevindim her şeyin yolunda olmasına.benim kusma yok ama sürekli bulantı hali var normalde acayip iştahlı bir insanım ama tatlıyı bile zar zor yiyorum :) gerçi şikayetçi değilim sağlıkla kucağımıza alalım unutulur bunların hepsi :emir_bebek:

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.313
1.694
Grup bir canlansın ya !!!!! Haftaya çoğumuzun yine kontrolleri var!
!
311D2BC4-BE09-482F-95AD-E8FE89673371.jpeg

Şöyle bir foto buldum hep bakıyorum 😬😬😬 eşim de ben de kara gözlü siyah saçlıyız (eşim ela diyebiliriz çok zorlarsak) .... bizden bu çocuğun çıkma olasılığı ne kadar acaba 😂😂😂
Dipnot: her zaman duam (hepimiz için) önce sağlıklı olmaları....