Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Translokasyon1521

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
3.810
5.178
Kizlar bende tutunma kanamasi olmustu transferin ilk ve 2nci gunu .

Bugun transferin 7 gunu kasiklarim agrio ve yone kahverengi akinti gelmis cok korkuyorum ( bu arada idrarda pozitif ))

mvrlice

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
107
154
34
Kizlar bende tutunma kanamasi olmustu transferin ilk ve 2nci gunu .

Bugun transferin 7 gunu kasiklarim agrio ve yone kahverengi akinti gelmis cok korkuyorum ( bu arada idrarda pozitif ))
Merhaba benim de transferin 7. Günü kahverengi lekelerim olmuştu hatta 1-2 saat içinde kırmızıya dönmüştü hemen doktora gittik kan tahlilinde pozitif olduğunu görünce pruloton depot diye bi iğne vurdu. Kanama ve lekeler hemen kesilmişti. İsterseniz bi doktorunuzla görüşün

Translokasyon1521

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
3.810
5.178
Merhaba benim de transferin 7. Günü kahverengi lekelerim olmuştu hatta 1-2 saat içinde kırmızıya dönmüştü hemen doktora gittik kan tahlilinde pozitif olduğunu görünce pruloton depot diye bi iğne vurdu. Kanama ve lekeler hemen kesilmişti. İsterseniz bi doktorunuzla görüşün
Yolasam tiksinirmisiniz 3 hafif leke ?
Kirmizi dgl

Translokasyon1521

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
3.810
5.178

Eklentiler

• IMG-20200125-WA0003.jpeg
    IMG-20200125-WA0003.jpeg
    40,4 KB · Görüntüleme: 17

ys_pasa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2016
256
149
31
Bende dün baya yoğun bir kanama yaşadım kızlar Hastaneye koştum hemen kalbi atıyodu iğne vuruldum döndüm bi gün boyuncada sürdü yeni yeni kesilmeye başladı hatta ara ara pıhtılar düştü şimdi yüreğim ağzımda bekliyorum. Neden oluyo yaşıyomu düştümü allak bullak oldum çok üzgünüm moralim sıfır

mvrlice

Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
107
154
34
Bende dün baya yoğun bir kanama yaşadım kızlar Hastaneye koştum hemen kalbi atıyodu iğne vuruldum döndüm bi gün boyuncada sürdü yeni yeni kesilmeye başladı hatta ara ara pıhtılar düştü şimdi yüreğim ağzımda bekliyorum. Neden oluyo yaşıyomu düştümü allak bullak oldum çok üzgünüm moralim sıfır
Geçmiş olsun moralini yüksek tutmaya çalış bu şekilde kanama yaşayıp sağlıkla ilerleyen çok kişi var dinlen bol bol ayaklarını uzat bir de jel veya iğne kullanıyor muydun

ys_pasa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2016
256
149
31
Geçmiş olsun moralini yüksek tutmaya çalış bu şekilde kanama yaşayıp sağlıkla ilerleyen çok kişi var dinlen bol bol ayaklarını uzat bir de jel veya iğne kullanıyor muydun
Evet canım sürekli progesteron kullanıyordum ama şimdi hergün iğne vuruluyorum..çok endişeliyim kanamanın nerden olduğuda gözükmüyor henüz hiç kalkmadan yatıyorum