Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Eylul3838

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
141
87
31
Daha çok erken degil mi zaten ? Ben 20. Haftadan önce birsey almam diye düşünüyorum .... ama internetten bakıyorum bol bol motive ediyor o ayrı 😬😬😊
Bi konu da fikrine ihtiyacım var bu gün Protestan iğne yapıldıktan sonra iğne yeri çok fazla kanadı şimdi de karnım ağrıyor doktor problem yok dedi ama aklım takıldı yaa 😞

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.313
1.694
Bi konu da fikrine ihtiyacım var bu gün Protestan iğne yapıldıktan sonra iğne yeri çok fazla kanadı şimdi de karnım ağrıyor doktor problem yok dedi ama aklım takıldı yaa 😞
Karın bölgesine mi yapmıştın? Kan sulandırıcı kullanıyor muydun?

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.313
1.694
Yok kalçadan yaptırdım kan sulandırıcı kullanıyorum evet ama kasıklarım ağrıyor şehir dışındayım tedirginim 😞
Progestanla alakası yoktur agrının canım merak etme , kanama da kan sulandırıcının etkisi ama ona yapacak birsey yok :KK43:((( hepsi bebekleri korumak için ..... Ağrıya gelince ; benim hala oluyor bel agrısı kasık agrısı... herhalde gebelik boyunca da ara ara olacak .... ama normalde hissettiğin agrılardan çok şiddetliyse yakınlardaki bir devlet hastanesine gidebilirsin belki için rahat etmesi icin ?

Peri alara

Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2019
153
81
26
Arkadaşlar bu haftaki doktor kontrolünde kadın doğumcu estrofem i kesmemi söyledi ama Bn tüp bebek doktorunu aradığımda istemedi sizlerde nasıl oldu

ys_pasa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2016
256
149
31
Gittim canım elimden gelse doktorun odasında yatıcam ama hala kanama alanı bitmedi 😞😞
Eğer bebeğin gelişiminde sıkıntı yoksa içini ferah tut canım dinlenerek geçer bendede kanama olduğu için baya araştırdım kanaması olup sağlıklı doğum yapan bi çok kişi var

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.313
1.694
Arkadaşlar bu haftaki doktor kontrolünde kadın doğumcu estrofem i kesmemi söyledi ama Bn tüp bebek doktorunu aradığımda istemedi sizlerde nasıl oldu
Benim doktorum kalp atışı görüldüğünde kestirdi .... bazı doktorlar sanırım tüm ilaçları 10. Haftaya kadar kullandırtıyor belli bir standart yok sanırım .... ben de su Progestan fitilden bıktım .... sok sok nereye kadar 😒😒😒 kokusu bıraktığı his akıntısı va hoşuma gitmiyor ....

masal3487

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2015
9.784
19.737
Merhaba kızlar,hepinizin bebisleri hayırlı olsun,bende tüp bebekle hamileyim çok şükür,inanılmaz bulantım oluyor günde iki kere falanda istifra ediyorum doktorum bulantı hapı yazdı henüz başlamadım ama çevremdeki herkes içsen bile ise yaramaz diyorlar,aranızda bulantı hapı kullanıp faydasını gören var mi? Ya da başka önerisi olan?

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.313
1.694
Merhaba kızlar,hepinizin bebisleri hayırlı olsun,bende tüp bebekle hamileyim çok şükür,inanılmaz bulantım oluyor günde iki kere falanda istifra ediyorum doktorum bulantı hapı yazdı henüz başlamadım ama çevremdeki herkes içsen bile ise yaramaz diyorlar,aranızda bulantı hapı kullanıp faydasını gören var mi? Ya da başka önerisi olan?
Ben dün kullandım çok rahatlattı ama sonucta etki süresi kadar .... 😞 hayırlı olsun size de :) kaç haftalık çoğu kişinin 12-14 haftada bitmiş .... ben de bunun icin dua ediyorum ....

Peri alara

Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2019
153
81
26
Benim doktorum kalp atışı görüldüğünde kestirdi .... bazı doktorlar sanırım tüm ilaçları 10. Haftaya kadar kullandırtıyor belli bir standart yok sanırım .... ben de su Progestan fitilden bıktım .... sok sok nereye kadar 😒😒😒 kokusu bıraktığı his akıntısı va hoşuma gitmiyor ....
Sorma ya bide kaşıntı derdi de var ... tüp bebek doktoru bırakma deyince bırakmadım ben nolur nolmaz die