Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

masal3487

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2015
9.782
19.735
Benimde beslenme konusu facia.. yumurta ve etten tiksindim bende.. peynir yoğurt yiyip oradan protein almaya çalışıyorum. Bir de dün Yeşil mercimek yemeği yaptım - normalde de çok severim- hiç dokunmadı güzel yedim, hemde protein olduğu için için rahat etti.
Bir de yoğurt çorbası yaptım geçen, o da yumurta ve yoğurt protein diye.. onun haricinde peynirli tost ve patates üzerine geçiriyorum vaktimi..
bir sonraki kontrolüm 4 hafta sonra, nasıl dayanacağım bilmem bu evhamlarla 😂 Allah yardımcımız olsun 🤲🏻
Ben de et ve balıktan özellikle çok tiksindim,bir de salçalı baharatlı sulu yemeklerde hiç yiyemiyorum,Allah'tan peynirden tiksinmedim de üç öğün yiyorum şükür😄

Albatros2

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
1.219
3.160
Ben de et ve balıktan özellikle çok tiksindim,bir de salçalı baharatlı sulu yemeklerde hiç yiyemiyorum,Allah'tan peynirden tiksinmedim de üç öğün yiyorum şükür😄
Mesajı ben attım sandım demekki çoğumuz aynıyız zihnimizdeki görüntüleri ve kokuları tiksindirmeye yetiyor sanırım 😂😂

Peri alara

Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2019
153
81
26
Albatros2 Albatros2 bu şekilde bide 9.Haftaya yeni girmiş gebeler sizinde mi ultrason görüntünüz boyleydi

Eklentiler

• IMG-20200208-WA0003.jpeg
    IMG-20200208-WA0003.jpeg
    77,6 KB · Görüntüleme: 26

Lilyum15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2017
642
341
33
Zofer normalde çok kuvvetli bir bulantı önleyici , kemoterapi alanlarda ilaç tedavisinin yan etkisine karşı veriliyor ve çok etkilidir .... ama bende o bile işe yaramadı :KK43:(((( patates süper ; ben de fırında patates filan yedim ama devamlı patates de yemek istemiyorum daha şimdiden top gibi oldum :KK43: nohutu hiç denemedim onu nasıl tükettiniz ?
Cnm beyaz nohut var ya yedigimiz çerez ondan yedim bi de leblebi yiyincede geciyormus. Ben fırına direk Patatesi kabuklu attım pişirme az tuz ve karabiberle yedim. Korkumdan zofer almadim. Bunlarla idare ettim bugün ama yarın bilmiyom ya nolurum ama tok olsam bile kayniyo midem .bi de ekmek arası domates peynir yedim

Peri alara

Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2019
153
81
26
Arkadaşlar lütfen 8 veya 9. Hafta başında olanlar ultrason görüntünüzü paylaşabilir misiniz içim hiç rahat değil

Lilyum15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2017
642
341
33
Ben üç öğün sadece peynir ekmek yiyorum arada meyve,başkada hiç bir şey yiyemiyorum😔 geçen eşim çok zorladı balık ye diye,bir iki lokma yedim,Allah'ım nasıl tiksindiysem hafızamdan silmek istiyorum o anları o derece yani,normalde çok severim balığı..
Bulantı,kusma hormonlardan da yemeklerden tiksinmenin sebebi ne acaba🤔 resmen salçalı baharatlı şeyleri görmeye tahammülüm yok o kadar tiksiniyorum.
Bende Salçalı soslu baharatlı seylerin kokusunu dahi duymak bile istemiyom. İğrenç geliyor Salçalı yemekler

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
492
646
31
bendede durumlar aynı et yumurta ve balıktan tiksinmiş durumdayım kokuları parfüm dahi kaldıramıyorum midem bir kötü bir iyi karnım hep aç yesemde aç yemesemde su içmekten içim lıngır lıngır nohut falan tüketiyorum içimi bastırsın diye onların sağlıkları yerinde olsunda su 3 ayı Bi atlatabilsek sağlıkla şükür suan benim 2 haft. bir kontrollerim🤲🤲

Birmucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
1.609
1.666
Bir balıktan soğudum sanırım ben. Düşünmek bile iyi gelmiyor. Eşim markette peşimde geziyor onu ister misin? bunu yer misin? Ay dedim iyi ki sen hamile değilsin yanmıştık. Benim canımın istediği hiçbir şey yok şimdilik

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.313
1.694
Albatros2 Albatros2 bu şekilde bide 9.Haftaya yeni girmiş gebeler sizinde mi ultrason görüntünüz boyleydi
Size iki tane mi transfer edilmişti bilmiyorum ama diğeri belki ikinci keseye ait olabilir .... zamanla kaybolur öyleyse de içinde embriyo yoksa.... kanama alanı olsa da kaybolur ; benim başta çok ufak bir kanama alanı da vardı sonra kayboldu ...

Glueckwunsch

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2012
333
607
Benim 7+5 t böyleydi, altta bir boş kese var, doktor canını sıkma o kendi kendine gider dedi. Sıkıntılı birşey söylemedi.

Sende içini ferah tut, bölünen kese bebeğe zarar vermeden erirmiş. Doktorun ne dedi ? Birşey mi dedi de canın sıkıldı???

Eklentiler

• 4C20FF70-A084-4298-A7BA-6FB62ECB6428.jpeg
    4C20FF70-A084-4298-A7BA-6FB62ECB6428.jpeg
    62 KB · Görüntüleme: 34

Eylul3838

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
141
87
31
Zofer normalde çok kuvvetli bir bulantı önleyici , kemoterapi alanlarda ilaç tedavisinin yan etkisine karşı veriliyor ve çok etkilidir .... ama bende o bile işe yaramadı :KK43:(((( patates süper ; ben de fırında patates filan yedim ama devamlı patates de yemek istemiyorum daha şimdiden top gibi oldum :KK43: nohutu hiç denemedim onu nasıl tükettiniz ?
Su içemediğim için serum demişiniz yaa ben de ne su ne yumurta ne ceviz yiyemiyorum bi zararı olur mu acaba yaa

Glueckwunsch

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2012
333
607
Su içemediğim için serum demişiniz yaa ben de ne su ne yumurta ne ceviz yiyemiyorum bi zararı olur mu acaba yaa
Vücudun susuz kalması iyi değil, eğer az su içtiğini , sıvı aldığını düşünüyorsan doktoruna danış. O zaman bildiğim serum takıp sıvı desteği veriyorlar. Allah yardımcımız olsun..