• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

kalsi

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2009
166
55
ben doktoruma sordum sonuçlarıma göre ikiz mi değil mi anlayabilir miyiz diye, ultrasona kadar beklemek gerektiğini söyledi
Allah herkese hayırlısıyla sağlıklı nasip etsin :)

Blueangel34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2018
204
286
Bende beklemedeyim. İlk tüp bebek, 19 Aralık’ta transfer edildi. 5.gün embriyosuydu. Dün Yani 9.günümüzde dayanamayıp bhcg baktırdım ve sonuç; 198 çıktı. Daha doktoruma söylemedim Pazartesi test günümdü. Pazartesi yine kan aldıracağım:) İnşallah devamı gelir dua edin inşallah.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-09-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 156 gün kaldı.

Önümzüdeki iki gün içinde kulaklar nihayi konumuna gelecektir. Bu haftadan itibaren kalbiniz hamileliğinizi desteklemek için %40-50 daha fazla çalışacaktır. Genellikle bu fazla iş yükü sorun teşkil etmez. Sağlıklı bir kalp artan bu ihtiyaç ile baş edebilir. Annelerde karnın iki yanında olan ligament ağrıları olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Pink_Butterfly92

🐾🐣
Kayıtlı Üye
23 Mart 2015
8.211
10.982
Allah hepinize sağlıklı gebelikler nasip etsin. 🙏 benimde daha dün gibi aklimda ilk kese görmeye gidişim.
Ama size ufak bir ipucu keseyi görup kalp atışı dinlemekle bitmiyor 😂 asıl annelik yeni başlıyor 9 aylik tedirgin , pinpirikli , korkak ve telaşlı maraton sizi bekliyor. 🙈

O yuzden bugünlerinizin tadını çıkarın sağlıcakla kucağınıza alın 🤰🏻❤

Smfr

kilo gncl:66 hdf:60-yağ oranı gncl :%29 hedef:%20
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
431
455
Bende varim 12sinde transfer oldum 10.gun 80 12.171 cikti sonuc sonra tekrarlamadim 28.12 yani dun cagirdi dr bana gore biraz erken gelmisti zaten karindan bakti 2 mm kadar bisey dedi ama gordu keseyi tabi biz anlayamasakta:)haftaya tekrar gidicem kafami sey karistirdi degerden dolayimi bu kadar kucuk ?

Memure0672

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2019
438
330
Ben de sizler gibi tatlı heyecanlı stresli bir beklemedeyim. Güzel düşüncelerden ayrılmamaya çalışıyorum 😄 haftaya cuma da benim ultrason günüm. Bi şey merak ettim tek kese göründüyse bu tek mi olduğunu gösteriyor değer yüksek olsa da, benim iki embriyoydu 13. Gün değerim de 1196
Canım bana tek transfer edildi şuan tek göründü bölünüp ikiz olma ihtimali var ama sanmıyorum ama senin ikiz olabilir :)

Yukarı Alt