Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Translokasyon1521

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
2.432
2.983

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-10-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 229 gün kaldı.

Bebeğiniz geçen 8 kısa gün içinde iki kat büyüdü. Bebeğinizin boyu yaklaşık 8-11 mm. Bebeğiniz olağanüstü bir hızla büyüyor. Bebeğiniz doğduğunda bu hızla büyüseydi, 1 aylık olduğunda boyunu 15 metre olarak ölçebilirdiniz. Anneler hamilelik sırasında deri renginizde oluşacak değişiklikleri fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Kelebeklerim88

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2018
277
181
Kızlar bende de enfeksiyon var galiba doktor idrar kültürü istedi başına böyle bişey gelen varmı acaba korktum ister istemez

EU3636

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2019
72
70
Kızlar 16 aralıkta dondurulmuş 2 tane 5.gün embriyosu transfer oldum çok şükür pozitif sonucu aldım doktorum bugün 10 gün sonra gel dedi sanırım kese ve kalp atışını duymadan rahat edemicem benim gibi bekleyenler varsa bu süreci beraber geçirelim
Ben varım canım 4 ocakta transfer oldum dün keseyi gördük çok mutlu oldum 4 subatta kalp atışı için çağırdı inşallah duyarız sagsalim alırız hepimiz kucağımıza

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-09-2020

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 216 gün kaldı.

Bebeğinizin beyninin yüzeyi gelişmeye başladı. Yetişkin bir insanın beyni gibi kıvrımlı bir yapı almaya başladı. Bebeğinizin kalbinin gelişimi için kritik dönem sona erdi. Ama bebeğinizin kalbi büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Ama artık daha yavaş. Bebeğinizin boyu yaklaşık olarak 20mm civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Birmucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
1.354
1.321
Kızlar bende de enfeksiyon var galiba doktor idrar kültürü istedi başına böyle bişey gelen varmı acaba korktum ister istemez
Benden de istediler onu ve başka tahlilleri. Rutin uygulama o. Genel bir kontrol yapıyorlar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-09-2020

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 195 gün kaldı.

Önümüzdeki 2 hafta içinde bazen bebeğinizin böbrekleri tarafından oluşturulan idrar amniyotik sıvı içine atılmaya devam edecek. Bebeğinizin her bir böbreği 800.000 hassas nefron ve atık tarama hücresi içerir. Anneler, artık hareketlerinizi kısıtlamayacak ve kan dolaşımını engellemeyecek rahat kıyafetler giymeğe başlamalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Ervanurr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
113
103

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-08-2020

Bebeğimi kucağıma almama 192 gün kaldı.

Bebeğinizin karaciğeri artık safra üretiyor. Önümüzdeki üç gün içinde, ses telleri bebeğinizin boğazında/gırtlağında oluşacaktır. Bebeğiniz ses çıkaramayacak, ağlayamayacaktır çünkü ses hava içinde yayılabilir sıvı içinde değil. Hamilelik, kadınları mesane eneksiyonlarına daha yatkın kılar. İdrar mesanede daha uzun süre kaldığından bakterilerin çoğalması ihtimali yükselecektir.

Ervanurr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
113
103
Arkadaşlar bu kabızlık ne büyük bir dertmiş arkadaşlar..... şurup kusturuyo içemiyorum nöbetteyim bir saattir napıcam ben böyle😢😢
Bende hala yaşıyorum ilaç kullanmak istemedim, ama hergün kefir içiyorum o baya rahatlattı beni

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-08-2020

Bebeğimi kucağıma almama 192 gün kaldı.

Bebeğinizin karaciğeri artık safra üretiyor. Önümüzdeki üç gün içinde, ses telleri bebeğinizin boğazında/gırtlağında oluşacaktır. Bebeğiniz ses çıkaramayacak, ağlayamayacaktır çünkü ses hava içinde yayılabilir sıvı içinde değil. Hamilelik, kadınları mesane eneksiyonlarına daha yatkın kılar. İdrar mesanede daha uzun süre kaldığından bakterilerin çoğalması ihtimali yükselecektir.

Translokasyon1521

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
2.432
2.983

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-10-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 229 gün kaldı.

Bebeğiniz geçen 8 kısa gün içinde iki kat büyüdü. Bebeğinizin boyu yaklaşık 8-11 mm. Bebeğiniz olağanüstü bir hızla büyüyor. Bebeğiniz doğduğunda bu hızla büyüseydi, 1 aylık olduğunda boyunu 15 metre olarak ölçebilirdiniz. Anneler hamilelik sırasında deri renginizde oluşacak değişiklikleri fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Yukarı Alt