Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Albatros2

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
1.219
3.160
Ya benim biraz karışık oldu 😶 normalde tüp bebek doktorum ve bir de takip eden doktorum(ve en yakın arkadaşlarımdan biri aynı zamanda) var .... arkadasım 12. Haftada ikiz olduğu için perinatolog da bir görmüş olsun demişti kendi hocasına yönlendirdi .... birinin kalbi durunca iptal etmeyi düşündüm ama etme dedi , bugün onun randevusu vardı.... biraz (!) sık olduğu doğru 😅😅 normalde bu kadar sık olmasına gerek yok .... hatta normalde bundan sonraki rutin kontrol 1 ay sonra .... ama tüp bebek doktorum 2 hafta sonra çağırdı .... bu arada hoca da erkek dedi 😂😂😂 ben iyice havaya girdim 😬
Oo geliyor sizin oğluş kesin o zaman 😂😂 Erkek senesi diyenler bence haklıymış 😅

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.313
1.694
hey maşallahhhh 😍😍😍 gözün aydın , oğluş sağlıkla gelsin kucağınıza, Allah size bağışlasın ❤❤
Amin 😃🥰🙏🏻 geçen eşim şakayla karışık tutturdu (evde iki de dişi kedi var) ; belki ben bu evde benden başka pipili istemiyorum diye .... ben de oldu sana harem mi kuralım dedim 😂😂😂

Son düzenleme:

nino5585

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2019
401
576
size biraz pozitiflik vereyim :KK200: cuma günü cinsiyeti öğrenir öğrenmez almayı düşündüğüm hastane çıkışı geldi bugün. şu minnoşluğa bakar mısınız?

87756890_609761619866678_2149292215778672640_n.jpg

masal3487

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2015
9.782
19.735
Ya benim biraz karışık oldu 😶 normalde tüp bebek doktorum ve bir de takip eden doktorum(ve en yakın arkadaşlarımdan biri aynı zamanda) var .... arkadasım 12. Haftada ikiz olduğu için perinatolog da bir görmüş olsun demişti kendi hocasına yönlendirdi .... birinin kalbi durunca iptal etmeyi düşündüm ama etme dedi , bugün onun randevusu vardı.... biraz (!) sık olduğu doğru 😅😅 normalde bu kadar sık olmasına gerek yok .... hatta normalde bundan sonraki rutin kontrol 1 ay sonra .... ama tüp bebek doktorum 2 hafta sonra çağırdı .... bu arada hoca da erkek dedi 😂😂😂 ben iyice havaya girdim 😬
Maşallah sizin minnoslar erken gösterdi benimki tembel çıktı😀 neyse sağlıklı olsunda cinsiyet şimdilik önemli değil..ben de 13+0 da gittim bir ay sonra gel dedi,dedim o kadar bekleyemem en geç üç hafta sonra gelirim😄 hayır ne yiyor, ne iciyor içerde, keyfi hali nasıl bilmem, görmem lazım😆

Peri alara

Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2019
153
81
26
Arkadaşlar hepimiz tüp bebek sürecine başlarken asprin kullandınız mi ben çok endişeleniyorum da şimdi estrofem ve asprin bırakmamı söyledi doktor sizler nasıl yaptınız

Albatros2

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
1.219
3.160
Arkadaşlar hepimiz tüp bebek sürecine başlarken asprin kullandınız mi ben çok endişeleniyorum da şimdi estrofem ve asprin bırakmamı söyledi doktor sizler nasıl yaptınız
Ben aspirin ya da kan sulandırıcı hiç kullanmadım. Estrofemi pazartesi 12 haftada bıraktım. Bence için rahat olsun.

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.313
1.694
Ben aspirin de iğne de kullandım , geçen Senekinde sadece aspirin kullanmıştım , bu seferinde kanamam olunca aspirini bıraktım sadece iğne kullanıyorum şimdi... onu da herhalde dogurana kadar devam edecegim .... estrofemi de 7-8 . Hafta gibi bırakmıştım diye hatırlıyorum kalp atışı duyulunca .... bence kendini karşılaştırma ama diğer insanlarla, herkesin tedavi süreci ve özellikleri farklı .... bir kere her doktorun tedavi şekli farklı , ayrıca bu kan sulandırıcıların verilme nedenleri bile farklı, hasta yaşı kilosu ailede pıhtı hikayesi tansiyon şeker kişinin kendisinde pıhtı ihtimali bir sürü şeyleri hesaba katıp verip vermeme kararı alınıyor .... kan sulandırıcı kanı sulandırıyor ama kanama ihtimalini de arttırıyor .... doktoruna güven bence .... sonucta 11 yıl okunuyor hatta bir de üstüne tüp bebek yapabilmek için özel tüp bebek eğitimi alınıyor ....

Birmucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
1.609
1.666
Asprin kullanmadım ama kan sulandırıcı iğneye devam. Estrofemi kalp atışını duyduktan sonra azaltarak bıraktım.