Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Smfr

Anne olacağı günü umutla bekleyen ♡♡♡
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
638
642
İnşallah sağlıkla ilerler bende görürüm keseyle kalp atışını inşallah
Insallah canim benim gorursun insallah bi kac gunun kalmis hayirlsiyla saglikli olsun hepside :anneadayı: :KK200:

Browni61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2017
464
577
35
Kızlar benim doktorum çok geç çağırdı ya 24 Ocak’a randevu verdi. 7. Hafta bitmiş oluyor tam o tarihte. Hem kese hem kalp atışı bir görmek için vermiş o tarihi. Ayyy ama 20 gün var daha nasıl geçer bilmiyorum. Öyle korkuyorum ki boş gebeliktir falan diye

H M

Unutulacak günler,yaşanilacak günler var İnan.
Pro Üye
22 Ağustos 2015
16.835
44.101
Kızlar benim doktorum çok geç çağırdı ya 24 Ocak’a randevu verdi. 7. Hafta bitmiş oluyor tam o tarihte. Hem kese hem kalp atışı bir görmek için vermiş o tarihi. Ayyy ama 20 gün var daha nasıl geçer bilmiyorum. Öyle korkuyorum ki boş gebeliktir falan diye
Kafan rahat olur ama gidicen o gorulmedi bu duyulmadi derken.
Allah buyuk saglikliysa bisey olmayacak zaten annesi :)

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.313
1.694
Kafan rahat olur ama gidicen o gorulmedi bu duyulmadi derken.
Allah buyuk saglikliysa bisey olmayacak zaten annesi :)
E güzel işte ! Çok yakın arkadasım kadındogumcu o da ısrar etti gel bakalım diye , ben dedim ikisini bir arada görsek olmaz mı diye ... 🙄 bu hafta arkadaşıma giderim belki haftaya tüp bebek doktoruma .... ama ben çok ultrasona girmek de istemiyorum (bir zararı yok aslında-alttan veya üstten-tamamen psikolojik).... 7.-8. Haftada çağırsalar ne güzel olur.... erteliyorum ben 😬😬😬😬

Albatros2

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
1.219
3.160
Bence pek takılma en güzeli böyle kese kalp stresi yaşamadan rahatça görürsünüz herşeyi karından. Benim doktor tebrik ettikten sonra ilaçlara devam et muhakkak dedi. Gün bile vermedi kafama göre gidicem 15-20 güne 😂😂

Browni61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2017
464
577
35
Çok sağolun kızlar ya napıcaz beklicez mecburen. Duaya devam. İnşallah hepimizinki sağlıklı devam eden gebelikler olur 🙏🏼

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.313
1.694
Kozlar ara sıra karın ağrınız oluyor mu sizinde ya mesela az önce bana bi geldi geçti
En son ergenlikte böyle Ağrı cekiyordum herhalde .... adet agrısı gibi , kasıklarımda, belimde.... belimdeki agrı İshaldeki gibi , adetken de böyle olurdu... ama devamlı değil ilginç bir şekilde.... bazen hiçbirsey yok.... bulantı da böyle ...

Tsngnl

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2018
432
286
24
En son ergenlikte böyle Ağrı cekiyordum herhalde .... adet agrısı gibi , kasıklarımda, belimde.... belimdeki agrı İshaldeki gibi , adetken de böyle olurdu... ama devamlı değil ilginç bir şekilde.... bazen hiçbirsey yok.... bulantı da böyle ...
Beni de ara ara yokluyor ağrılar korkuyorum ama

H M

Pro Üye
22 Ağustos 2015
16.835
44.101
E güzel işte ! Çok yakın arkadasım kadındogumcu o da ısrar etti gel bakalım diye , ben dedim ikisini bir arada görsek olmaz mı diye ... 🙄 bu hafta arkadaşıma giderim belki haftaya tüp bebek doktoruma .... ama ben çok ultrasona girmek de istemiyorum (bir zararı yok aslında-alttan veya üstten-tamamen psikolojik).... 7.-8. Haftada çağırsalar ne güzel olur.... erteliyorum ben 😬😬😬😬
Ya benmde tedirginliklerim var ama sık gitmekte daha strese sokuyor.
2 hafta sora bi aksilik olmaz ilerlerse ozaman gidicem

H M

Pro Üye
22 Ağustos 2015
16.835
44.101
Ayni tarifindeki gibi bendekide.
Bazen hic birsey yok.
Gaz sancisi da var bende epey.

Birmucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
1.609
1.666
Kozlar ara sıra karın ağrınız oluyor mu sizinde ya mesela az önce bana bi geldi geçti
Geceden beri var bugün.Bende endişeleniyorum ama doktor ilk haftalarda bekkediğimiz bir şey demişti.Arada da gaz sancası oluyor. Ve özellikle gece yattıktan sonra rahatsız ediyor beni

Fairytale2

Wait
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
735
1.056
42
Oluyor, özellikle sağ kasıkta batmalar oluyor. Dün gece bi rüya gördüm düşmüştüm rüyada tabi müthiş bi kasılma gerginlikle uyandım. Çok da ağrım oldu ama geçti neyse ki. Doktorum kasık ve karın ağrısı normal dediği için endişe etmiyorum ama inşallah içerde her şey yolundadır 🙂🙏

Tsngnl

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2018
432
286
24
Oluyor, özellikle sağ kasıkta batmalar oluyor. Dün gece bi rüya gördüm düşmüştüm rüyada tabi müthiş bi kasılma gerginlikle uyandım. Çok da ağrım oldu ama geçti neyse ki. Doktorum kasık ve karın ağrısı normal dediği için endişe etmiyorum ama inşallah içerde her şey yolundadır 🙂🙏
İnşallah canım