• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Zeyzey37

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2018
149
127
Bana da haftaya cumaya randevu verdi doktor bugün 15.günüm gittiğimizde kese görünür umarım hala hiç belirtim yok Rabbim hepimizin bebeklerinin sağlıklı ilerlemesini nasip eder inşaallah bekleyiş hem guzel hem zor

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.056
1.153
Hep su uygulamayı yapmak istemiştim .... düşük olursa silerim ne yapayım 🙈 içimde kalmasın 😋😋

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-09-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 158 gün kaldı.

Bebeğinizin ayak ve parmak izi karakteristik şekilde şekillenmeye başlıyor. Eğer canlandırıcı bir içeceğe ihtiyaç duyuyorsanız, yüksek karbonhidratlı ve düşük yağlı olan kayısı suyu, üzüm suyu, limonata, portakal suyu, greyfurt suyu ve kızılcık suyunu deneyebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Fairytale2

Wait
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
650
946
Kızlar sizde de karın ve kasık ağrısı var mı, benim bugün regl öncesi gibi hafif ağrım var, okuduğum kadarıyla normalmiş ama size de sormuş olayım

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.056
1.153
Kızlar sizde de karın ve kasık ağrısı var mı, benim bugün regl öncesi gibi hafif ağrım var, okuduğum kadarıyla normalmiş ama size de sormuş olayım
Valla dün patlatmak üzereydim , şişkinlik agrı , karnımın altına dokunulmuyordu.... bugün çözdüm ama 😅😅 gaz agrısıymıs .... yine de akşama doğru tekrarlayabilir diye düşünüyorum çünkü kasıkta Ağrı , batma, adet olacakmış gibi Ağrı vs normal ... hormonal değişikliklerden geçiyoruz , hele tüp bebek anneleri olarak normal gebelere göre daha da çok hormonlarımız değişiyor (dışardan müdahale ile) .... o yüzden herseyi daha da fazla hissediyoruz sanırım ....

Bebeğinizin ayak ve parmak izi karakteristik şekilde şekillenmeye başlıyor. Eğer canlandırıcı bir içeceğe ihtiyaç duyuyorsanız, yüksek karbonhidratlı ve düşük yağlı olan kayısı suyu, üzüm suyu, limonata, portakal suyu, greyfurt suyu ve kızılcık suyunu deneyebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Merve1993m

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2018
264
282
Bende varim 12sinde transfer oldum 10.gun 80 12.171 cikti sonuc sonra tekrarlamadim 28.12 yani dun cagirdi dr bana gore biraz erken gelmisti zaten karindan bakti 2 mm kadar bisey dedi ama gordu keseyi tabi biz anlayamasakta:)haftaya tekrar gidicem kafami sey karistirdi degerden dolayimi bu kadar kucuk ?
[/QUOTE ilk başta hayırlı uğurlu etsin rabbim 💖💖💖💖 aynen canım daha değer kucuk. Sen onU bir on bes gun sonra gor. Rabbim bIzlereee de nasip etsin

Smfr

kilo gncl:66 hdf:60-yağ oranı gncl :%29 hedef:%20
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
431
455
Banada oyle geldi ama minikte olsa gordu haftaya gel dedi o zaman da 23. Gun olmus olacak cumartesi genelde okudum hep oyle gorulmus bide karindan bakiyo degerin yuksek olmasi lazim demekki bide 2 kat oldugu icin tekrar etmedim aslinda tekrarmi baktirsam diye dusunmeye basladim

Smfr

kilo gncl:66 hdf:60-yağ oranı gncl :%29 hedef:%20
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
431
455
Insallah canim benim insallah isteyen herkeslere nasip olsun hayirlisiyla pozitif aliyosun bu seferde kese kalp stres bitmiyo 🤭🤭🤣

Fairytale2

Wait
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
650
946
Valla dün patlatmak üzereydim , şişkinlik agrı , karnımın altına dokunulmuyordu.... bugün çözdüm ama 😅😅 gaz agrısıymıs .... yine de akşama doğru tekrarlayabilir diye düşünüyorum çünkü kasıkta Ağrı , batma, adet olacakmış gibi Ağrı vs normal ... hormonal değişikliklerden geçiyoruz , hele tüp bebek anneleri olarak normal gebelere göre daha da çok hormonlarımız değişiyor (dışardan müdahale ile) .... o yüzden herseyi daha da fazla hissediyoruz sanırım ....
Güzel özetlemişsin yaşadıklarımızı 😊 gaz kabızlık hepsi geçti bende ama kasık ağrısı devam edecek anlaşılan. Kötü bi şey olmasın da bu ağrılar çok önemsiz tabi

Rainbow66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.056
1.153
Bir de insan böyle zaman hemen geçsin istiyor 🙄🙄

Yukarı Alt