Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Zeyzey37

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2018
272
235
Hanımlar şimdi kaç haftalık olduğunu son adet tarihimizin başladığı günden mi bittiği günden mi hesaplıyoruz bir de hesaplama motorunda tüp bebek seçeneği var ordan yapsak daha sağlıklı tarih vermez mi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2021

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 94 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

themis_

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
447
382
Merhaba arkadaşlar bu gün transferin 16. Günü doktora gidicez bu gün kese görünür mü acaba
Canım benim transferden sonra 15.gün karından ultrasonla kesem göründü.hatta doktor görünmez ama bakalım dedi sonra ahanda burda dedi.Bi baktım nokta gibi duruyodu yavrum orda :anneadayı:

Thistle

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
508
898
ay minnoş ayyy :KK68: hayırlı olsun çok güzel haber. umarım biz bekleyenlere de görmek nasip olur:dua:
Tamamen sürpriz oldu cidden 😄 bunu saymayız haftaya yine gel dedi gerçi ama gösterdi kendini en azından. Gruptaki herkese dua ediyorum allahım hiçbirimizi boynu bükük bırakmasın, bir an önce kalp duyalım inşallah 😊

Albatros2

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
1.219
3.160
Kanda emin olup kese görmeyi bekleyecekken keseyi şak diye gördüm ya 😃 18. günüm, doktoruma ultrason tarihi almaya gittim, gel şimdi bi bakalım öyle tarih belirleyelim dedi. Dedim doktorcuum görünmez, olsun bakalım yine de dedi. Gördük 😍 ölçecek kadar değil daha, hatta belki ikinci de vardır daha çok erken dedi, ama güzel yere yerleşmiş dedi, bak burda dedi, şaka gibi 😄🎉 hala inanamıyorum. Çok şükür..
Ya maşallah azimli minnoşa. Çokçok sevindim. Hepimize nasip olur inş. 😍😍 bu arada vajinal baktı demi 😁

Ervanurr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
340
424
Kanda emin olup kese görmeyi bekleyecekken keseyi şak diye gördüm ya 😃 18. günüm, doktoruma ultrason tarihi almaya gittim, gel şimdi bi bakalım öyle tarih belirleyelim dedi. Dedim doktorcuum görünmez, olsun bakalım yine de dedi. Gördük 😍 ölçecek kadar değil daha, hatta belki ikinci de vardır daha çok erken dedi, ama güzel yere yerleşmiş dedi, bak burda dedi, şaka gibi 😄🎉 hala inanamıyorum. Çok şükür..
Hayırlı olsun tebrik ederim 😊

Ervanurr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
340
424
Hanımlar şimdi kaç haftalık olduğunu son adet tarihimizin başladığı günden mi bittiği günden mi hesaplıyoruz bir de hesaplama motorunda tüp bebek seçeneği var ordan yapsak daha sağlıklı tarih vermez mi
Adetin ilk gününden hesaplanıyor, bende tüp bebek seçeneğinden yaptım. O hesapta hemen hemen adet tarihiyle aynı çıkıyo

Browni61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2017
464
577
35
Maşallah canım. Çok şükür 🙏🏼

Fairytale2

Wait
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
735
1.056
42
Adetin ilk gününden hesaplanıyor, bende tüp bebek seçeneğinden yaptım. O hesapta hemen hemen adet tarihiyle aynı çıkıyo
Ben de adetin ilk gününden hesapladım doktorum da öyle söyledi, Merak ettim hesaplama motoru neresi oluyor acaba linki var mı 😊

Fairytale2

Wait
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
735
1.056
42
Tamamen sürpriz oldu cidden 😄 bunu saymayız haftaya yine gel dedi gerçi ama gösterdi kendini en azından. Gruptaki herkese dua ediyorum allahım hiçbirimizi boynu bükük bırakmasın, bir an önce kalp duyalım inşallah 😊
Ay güzel haber gözün aydın 😊 hep böyle devam etsin inşallah birbirimize dua edelim 😍🙏