• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Rainbow66

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2019
1.082
1.220
hımm öyle bir yer de mi var o nerde? :rolleyes: ben laz istanbul'a gidiyorum halitağada dersaneler sokağında. ayy orası yakın mı arada oraya gideyim de diğer taraftakiler benden kurtulsun biraz dafgdfsgfsdg
Ben de onu bilmiyordum; deneyeyim 😃 Caferağa’da , laz böreği muhlama vs var , sahipleri Artvinli

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-09-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 152 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde lanugo (geçici tüyler) bebeğinizin başında ve vücudunda daha belirgin olacak. Lanugo bebeğinizn derisinde bulunan koruyucu verniğin tutulmasına yardımcı olur. Bebeğiniz doğduğunda lanugonun büyük bölümü kaybolmuş olacaktır. Artık çok fazla yorulmamaya dikkat edin çünkü bebeğinizin hızlı büyümesi kalbinize, akciğerinize ve böbreklerinize birleşik bir yük verecektir. Bebeğiniz emme ve yutma egzersizlerine devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

nino5585

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2019
244
328
Ben de onu bilmiyordum; deneyeyim 😃 Caferağa’da , laz böreği muhlama vs var , sahipleri Artvinli

eneee hemşehrilerimmiş hem de :KK49: googleladım yerini bana öğle yemeği olarak biraz uzak kalıyor. Söğütlüçeşme Caddesi'nde bizim ofis. ofisin sakin bir gününde ilk işim gidip denemek olacak:rolleyes:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-09-2020

Bebeğimi kucağıma almama 151 gün kaldı.

Geçtiğimiz ay bebeğiniz 8-9 cm den 14-15 cm e kadar büyüdü. Bu ay bebeğinizin büyümesi biraz yavaşlayacak. Ama büyüme genede çarpıcı olacaktır. Dört kısa hafta içinde bebeğiniz 14 cm. den 20-25 cm. e kadar büyüyecektir. Bebeğinizle konuşmayı deneyin. Bebeğiniz artık sizi duyabiliyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

nino5585

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2019
244
328
İçinde sarımsak olduğu icin kokuyor bana,ben de öyleyim sevdigim yemekleri görmek dahi istemiyorum,şimdiye kadar bir şey de canım çekmedi,merak ediyorum bakalım ilk canım ne çekecek😄

şu hamilelik günlüğünü her gün okuyorum ben bak mesela R Rainbow66 'nın bugünkü günlüğünde şu var: "Eğer bazı besinlere karşı tiksinti hissediyorsanız, vitamin ve minerallerden mahrum kalmadığınıza emin olun"

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-09-2020

Bebeğimi kucağıma almama 151 gün kaldı.

Geçtiğimiz ay bebeğiniz 8-9 cm den 14-15 cm e kadar büyüdü. Bu ay bebeğinizin büyümesi biraz yavaşlayacak. Ama büyüme genede çarpıcı olacaktır. Dört kısa hafta içinde bebeğiniz 14 cm. den 20-25 cm. e kadar büyüyecektir. Bebeğinizle konuşmayı deneyin. Bebeğiniz artık sizi duyabiliyor.

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
261
300
Günaydın kızlar bende bu ara turşucu oldum komsular sağolsun.. kana kana suyunu içmek istiyorum annem dayanamayıp ist yapıp izmire getirdi bugun ben kg verdim 58e düştüm bakıma alacak beni 🤭🙄çok değişik şeyler bana pıhtı tahlili yapıldımı bilmiyorum Ama aşılamadan buyana coraspin clanex oksapar sürekli kullandım cumartesiyi iple çekiyorum çok korkuyorum inş bizde hayırlı haberlerle döneriz
yatma konusuna gelince uyuduktan sonra naptığımı bilmiyorum özellikle sola yatıyorum ama hep Bi korku var bendede🐛
kandiliniz mübarek olsun bu arada :anneadayı:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-09-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 158 gün kaldı.

Bebeğinizin ayak ve parmak izi karakteristik şekilde şekillenmeye başlıyor. Eğer canlandırıcı bir içeceğe ihtiyaç duyuyorsanız, yüksek karbonhidratlı ve düşük yağlı olan kayısı suyu, üzüm suyu, limonata, portakal suyu, greyfurt suyu ve kızılcık suyunu deneyebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Ervanurr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
171
194
Ben kendimden çok korkuyorum ya sürekli acıkıyorum 😆 gece gündüz, yedikten sonrada midem rahatsız oluyor. Hani biz hamileliğin balayına girmiştik ben hala yürüyemiyorum bile 🙄

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-08-2020

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 145 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, bebeğinizin kaşları oluşturmaya başlar. 20. Haftadan itibaren bebeğinizin saçları ve kaşları görülebilir. Cenine ait kalp atışları etoskop ile duyulabilir. Eğer birşeyi kaldırırken bacaklarınızdan kuvvet alarak kaldırma alışkanlığınız varsa, sırt ve bel incinmesine karşı kendinizi korumalısınız. Bu durumdan hamile olmasanız bile kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

pcozede

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2017
22
11
Merhaba kızlar inşallah hepiniz sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız 🙏 benim şöyle bir sorum var 5.gün embriyosu 2 tane transfer edildi. 10. Gun 267.4 çıktı. 14. 683.9 çıktı. Ikisi ayrı yerlerde ölçüldü. Artış tam 2 katı değil %59 Artış var. Sizce değerlerim normal mi ? Içim içimi yiyor. Do

Birmucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
1.417
1.399
Günaydın kızlar bende bu ara turşucu oldum komsular sağolsun.. kana kana suyunu içmek istiyorum annem dayanamayıp ist yapıp izmire getirdi bugun ben kg verdim 58e düştüm bakıma alacak beni 🤭🙄çok değişik şeyler bana pıhtı tahlili yapıldımı bilmiyorum Ama aşılamadan buyana coraspin clanex oksapar sürekli kullandım cumartesiyi iple çekiyorum çok korkuyorum inş bizde hayırlı haberlerle döneriz
yatma konusuna gelince uyuduktan sonra naptığımı bilmiyorum özellikle sola yatıyorum ama hep Bi korku var bendede🐛
kandiliniz mübarek olsun bu arada :anneadayı:
Seninde canım. Hayırlı kandiller. Sen 2li test yaptırdın mı? Doktorun ne önerdi?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-09-2020

Bebeğimi kucağıma almama 148 gün kaldı.

Verniks bebeğinizin vücudu üzerinde oluşmaya başladı. Göğüslerinizde olan değişikliklerin yanında alnınızda ve yüzünüzün yanlarında lekelenme pigmentasyonu olabilir. Bu pigmantasyonlar genellikle doğumdan sonra geçerler. Anneler dişlerinizi fırçalarken diş eti kanaması yaşayabilirsiniz.

Birmucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
1.417
1.399
Merhaba kızlar inşallah hepiniz sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız 🙏 benim şöyle bir sorum var 5.gün embriyosu 2 tane transfer edildi. 10. Gun 267.4 çıktı. 14. 683.9 çıktı. Ikisi ayrı yerlerde ölçüldü. Artış tam 2 katı değil %59 Artış var. Sizce değerlerim normal mi ? Içim içimi yiyor. Do
Üzme kendini. Farklı yerlerde ölçülmesinden kaynaklanabilir. 2 gün sonra aynı yerde verirsen daha sağlıklı olur.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-09-2020

Bebeğimi kucağıma almama 148 gün kaldı.

Verniks bebeğinizin vücudu üzerinde oluşmaya başladı. Göğüslerinizde olan değişikliklerin yanında alnınızda ve yüzünüzün yanlarında lekelenme pigmentasyonu olabilir. Bu pigmantasyonlar genellikle doğumdan sonra geçerler. Anneler dişlerinizi fırçalarken diş eti kanaması yaşayabilirsiniz.

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
261
300
Seninde canım. Hayırlı kandiller. Sen 2li test yaptırdın mı? Doktorun ne önerdi?
cumartesi 2li testim benimde Doktorum kesinlikle yapılması gerekli olduğunu bana özel olmadığını her hamilenin yaptırması gerektiğini söyledi 12+2oluyoruz cumartesi günü inş sağlıkla görürüz bebeğimizi👨‍👩‍👦

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-09-2020

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 158 gün kaldı.

Bebeğinizin ayak ve parmak izi karakteristik şekilde şekillenmeye başlıyor. Eğer canlandırıcı bir içeceğe ihtiyaç duyuyorsanız, yüksek karbonhidratlı ve düşük yağlı olan kayısı suyu, üzüm suyu, limonata, portakal suyu, greyfurt suyu ve kızılcık suyunu deneyebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Yukarı Alt