Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Gebelikaski

Günler geçiyor..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2019
2.117
2.716
Olmak zorunda diyen siteyi bir atsana ? Ya var mı böyle birsey .... tıpta %100 diye birsey yok ki!!!! Bilgisayar değiliz biz insanız ve insandan insana hersey farkeder .... bende de kanama olmadı ... mide bulantısı var arada karın agrısı ama bunlar düsük olduğunda da vardı.... yani bulgu aramayın .... tek kesin bulgu var ; o da kanda beta hcgnin yükselmesi ve akabindeki muayenede de kesenin görünmesi .... sonra da sırayla bebeğin gelişiminin takip edilmesi... bunlar dısında hiçbir gerçek yok.... geçen seferden bana anlatılan kanama geçirip sonuna kadar hamileleliğini tamamlayanlar da oluyormus ....
Valla üşenmesem şuan bulcam siteyi .bide bilimsel yazı gibi yazilms yani yorum degil. Cok haklisin ama 6.gündeyim skıntı ve günün gecmedgni görünce nereye saldircagmi şaşiriyrum

nino5585

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2019
401
576
Bende ucretli gittim zaten adim basi para acibademde :)) hic sikinti degil cok sukur her sey yolunda olsunda napalim katlancaz

hangi Acıbadem? ben Altunizade acıbadem'deyim, kalp atışına kadar ücret alınmıyor.

Smfr

Anne olacağı günü umutla bekleyen ♡♡♡
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
637
642

Smfr

Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
637
642

Smfr

Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
637
642
İnşallah ama nedense pek umudum kalmadı
Canimmm olurmu oyle sey daha dur bakalim yolun basindayiz Yemen su koyuvermek yokk sen kana mi baktiracaksin ne yaptiracaksan yaptir belki dr ultrason iyi degildir cunku eski olanlardan pek gorulmuyo

Zeyzey37

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2018
269
235
İnşallah ama nedense pek umudum kalmadı
Umutsuzluğa kapılma canım doktor kötü bir şey dememiş, iki embriyo mu konulmuştu belki ondan görememiştir ya da cihaz kötüdür

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2021

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 101 gün kaldı.

Önümüzdeki dört gün içinde bebeğinizin görsel ve işitsel sistemleri için beyin dalga aktiviteleri başlayacaktır. Bebeğinizin doğumundan sonra, girdileri beyni tarafından yorumlamasına yardımcı olacak duyu sistemi bağlantılarıda bu evrede gelişiyor. Beyin dalgalarının varlığı her ne kadar bebeğinizin gözünün bir ışık kaynağı ile karşılaştığını veya bebeğinizin kulağının bir ses yakaladığını göstersede bunları anlaması mümkün değildir. Bebeğinizin akciğerlerinde hava kesecikleri gelişimine devam ediyor. Sürfaktan üretemi devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Smfr

Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
637
642

Blueangel34

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2018
381
640
32
Küçüçük 2 mucizem oldu yolda ağlayacağım zor tutuyorum kendimi şoförden utancımdan.... sizinle paylaşıyorum sadece , ne eşim ne ailem biliyor daha, onlarla Pazartesi görmeye gidecegiz .... erkenden söylersem ve bir sorun olursa çok üzülürler yine onları üzmek istemiyorum ....
Yaaaa hayırlı uğurlu olsun inşallah. Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim. Darısı da biz bekleyenlere olsun inşallah:)

Fairytale2

Wait
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
735
1.056
42
Başlıcam bu internete ya bakmıcam bidaha olmak zorunda diyo. 6.gündeyim hicbsey yok .iyi bari
Ben de merak ediyordum yerleşme kanaması olacak mi diye ne transferden sonra ne de pozitif sonuçtan sonra oldu öyle bi şey. Canını sıkma, transferin 8. Günü hafif kasık ağrısı yaşamıştım onun dışında hiç bi şey yoktu hemen hemen