Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Mavi-okyanus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2014
189
243
Kızlar sizde de üşüme var mı ya ben bazen baya üşüyorum
Evet ben dun cok üşüdüm battaniye altinda bile zor ısındım sonra uyumusum zaten hemen 😊ama ben gribim ondan diye düşünüyorum
Senin kac haftalik insallah sende duyarsin benim pazartesi

Zeyzey37

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2018
272
235
Merhabalar herhangi bir belirti yasiyormusunuz bende bugün 6.haftaya girdim ama herhangi bir belirtim yok
Canim ben 13 aralıkta transfer olmuştum hiç belirtim yok, biraz uyku hali biraz da iştahsızlık bunlar belirti sayılır mı bilmiyorum, ilk gunden itibaren belirtim olmadi, göğüs hassasiyeti yok, kasik ağrısı yok, mide bulantısı yok, yerlesme kanaması olmadı, normal hayatım devam ediyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2021

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 94 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Browni61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2017
464
577
35
Kızlar sizde de üşüme var mı ya ben bazen baya üşüyorum
Ben de genelde çok üşüyorum canım. Hatta hamileler üşümez derler ya bazen kafama takılıyor. Bir de hiçbir belirtim yok. Sadece göğslerim şiş başka hiçbişe hissetmiyorum

Mavi-okyanus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2014
189
243
Canim ben 13 aralıkta transfer olmuştum hiç belirtim yok, biraz uyku hali biraz da iştahsızlık bunlar belirti sayılır mı bilmiyorum, ilk gunden itibaren belirtim olmadi, göğüs hassasiyeti yok, kasik ağrısı yok, mide bulantısı yok, yerlesme kanaması olmadı, normal hayatım devam ediyor
Al bendende okadar bende 11 aralikta transfer oldum sadece ilk zamanlar kasiklarimda hissediodum batma vardi ama bugün tam 6 haftalik hic belirti yok 30 aralikta keseyi görmüştük
Sen duydun mu peki kalp atislarini 😊

Zeyzey37

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2018
272
235
Al bendende okadar bende 11 aralikta transfer oldum sadece ilk zamanlar kasiklarimda hissediodum batma vardi ama bugün tam 6 haftalik hic belirti yok 30 aralikta keseyi görmüştük
Sen duydun mu peki kalp atislarini 😊
Yok canım keseyi gördük yalnızca, 13 ocak pazartesi kalp atışı için çağırdı doktor, aslında şanslısınız bulantı vs olmadığı için diyorlar ama varlığından emin olmak istiyoruz kalp atışlarını duyarız da bi nebze rahatlarız insaallah benim doktorum kalp atışından sonra düşük ihtimali yuzde 5 in altına düşüyor dedi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-03-2021

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 94 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni hızlı büyümesini sürdürüyor. Bebeğiniz artık ağlayabilir. Yoğurt iyi bir protein kaynağıdır. Yoğurt sütten daha fazla kalsiyum içerir ve hamilelikte daha yaygın olan maya mantarları riskini azaltan aktif bakteri kültürlerini içerirler. Sofranızdan yoğurt etksik etmeyiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Mavi-okyanus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2014
189
243
Yok canım keseyi gördük yalnızca, 13 ocak pazartesi kalp atışı için çağırdı doktor, aslında şanslısınız bulantı vs olmadığı için diyorlar ama varlığından emin olmak istiyoruz kalp atışlarını duyarız da bi nebze rahatlarız insaallah benim doktorum kalp atışından sonra düşük ihtimali yuzde 5 in altına düşüyor dedi
Ayni gün duyacağız ozaman kalp atışını benimde pazartesi randevum insallah Allahin izniyle duyarız 😊

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
492
646
31
kızlar dün çok tempolu bir gün geçirdim 2 saatlik yola gittik Doktoruma Dr doğumu çıktığı için Rand 2 saat gecikti sabah 8 den aksam 4 e kadar yollardaydım eve geldiğimde 1 TL kadar açık kahverengi sulu su gibi birsey gelmiş
yorgunluktan olusan birsey olabilir i yaşayanınız oldumu🙄keseyi gördüm sevindim ya illa birsey olacak

Tsngnl

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2018
432
286
24
kızlar dün çok tempolu bir gün geçirdim 2 saatlik yola gittik Doktoruma Dr doğumu çıktığı için Rand 2 saat gecikti sabah 8 den aksam 4 e kadar yollardaydım eve geldiğimde 1 TL kadar açık kahverengi sulu su gibi birsey gelmiş
yorgunluktan olusan birsey olabilir i yaşayanınız oldumu🙄keseyi gördüm sevindim ya illa birsey olacak
Doktoruna söyleseydin canım iğne felan vurdur derdi belki

Mavi-okyanus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2014
189
243
Dikkat et hemen dinlen guzelce hic bir is yapma yorgunluktan olmustur sıkma canını

Albatros2

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2018
1.219
3.160
Geçmiş olsun fazla yoğun bir gün olduğu için olabilir. Ya da vajinal muayenemi oldunuz. Progestan kullanıyor iseniz telaş yapmayın bence.

pawlover

Ah güzellik, güzelden daha güzelsin 🐶 🐾
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
10.615
33.342
Bana doktor bu sıralar lekelenmen olursa kırmızı olmadıkça korkma yerleşme olabilir demişti