Tüp bebek kanda pozitifi görüp kese ve kalp atışı için bekleyenler

Smfr

Anne olacağı günü umutla bekleyen ♡♡♡
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
638
642
Küçüçük 2 mucizem oldu yolda ağlayacağım zor tutuyorum kendimi şoförden utancımdan.... sizinle paylaşıyorum sadece , ne eşim ne ailem biliyor daha, onlarla Pazartesi görmeye gidecegiz .... erkenden söylersem ve bir sorun olursa çok üzülürler yine onları üzmek istemiyorum ....
yaaaaaa maşşallah sanaaaa ve minicik muzicelerine vcanımm benimm çok sevindimmmmm Allahım hayırlısıyla kucağımıza almayıda nasip etsin:KK200::KK200:

Smfr

Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
638
642
Evet canım 2 tüp aldılar çok sey yazıyordu tek aklımda kalan glikoz demir demir bağlama keratin rubim değişik seyler daha önce yaptırdıysan belki
aile hek kayıt oldunuzmu genelde orda bakıyolarmış benimde kan değerlerine hiç bakılmadı cumartesi sorsammı acaba bende dr uma ?

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
492
646
31
aile hek kayıt oldunuzmu genelde orda bakıyolarmış benimde kan değerlerine hiç bakılmadı cumartesi sorsammı acaba bende dr uma ?
kalp atısını duyduktan sonra muhakkak sağlık ocağına hamileyim diye bildir canım arayıp testler hakkında bilgi veriyorlar yani bizim sağlık ocağında böyle Dr söyle büyük bir ihtimalle ama sen yinede sor genel tahlil yaptıracak ısın diye

Smfr

Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2017
638
642
kalp atısını duyduktan sonra muhakkak sağlık ocağına hamileyim diye bildir canım arayıp testler hakkında bilgi veriyorlar yani bizim sağlık ocağında böyle Dr söyle büyük bir ihtimalle ama sen yinede sor genel tahlil yaptıracak ısın diye
aslında bu hafta gidecektim de canlı duyalımda öyle gidelim dedik öyle yapayım haftaya gideyim dr özelde orda yaptırmama gerek yok normal kan sayımları demi sonuçta farklı bişey yok onu aile hek dede yaparlar hem vitaminler filan ne durumda görmüş oluruz çook sağol canımm

Birmucize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2017
1.609
1.666
Küçüçük 2 mucizem oldu yolda ağlayacağım zor tutuyorum kendimi şoförden utancımdan.... sizinle paylaşıyorum sadece , ne eşim ne ailem biliyor daha, onlarla Pazartesi görmeye gidecegiz .... erkenden söylersem ve bir sorun olursa çok üzülürler yine onları üzmek istemiyorum ....
Gözün aydın canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin minik mucizelerini :KK200: :nazar:

Tsngnl

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2018
432
286
24
Hayırlı olsun sağlıkla gelsinler inşallah darısı benim başıma bugün bende gitcem doktora

sevdacann

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2019
492
646
31
aslında bu hafta gidecektim de canlı duyalımda öyle gidelim dedik öyle yapayım haftaya gideyim dr özelde orda yaptırmama gerek yok normal kan sayımları demi sonuçta farklı bişey yok onu aile hek dede yaparlar hem vitaminler filan ne durumda görmüş oluruz çook sağol canımm
aynen canım bende özel muayenehane yaptırıyorum Dr sağlık ocağında yaptırabilirsiniz dedi normal kan sayımı için e nabızdanda sonuclarımı Dr atcam kolaylık bence birsey değil canım sağlıklı günler😊

Thistle

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
508
898
herkes niçin bu kadar iğne falan kullanıyor ya kafam karıştı bak :KK64: doktor bana crinone jelden başka bişey vermedi?
Ben de sadece estrofem, coraspin ve progestan fitil kullanıyorum. Transferden sonra hiç iğne vermedi bana.

Thistle

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
508
898
Çok sevindim canım hayırlı olsun 😍 gitgide mutluluklar artıyor maşallah 😄♥️

Browni61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2017
464
577
35
Çok sevindim canım 🙏🏼 Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Rabbim 💕💕

Browni61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2017
464
577
35
Ben İstanbul’da Bahçeci’ye gidiyorum. Kan verdikten ve pozitifi gördükten sonra tüp bebek işlemi sona ermiş oluyor. Bir dahaki gidişimde muayene ücreti verecekmişim. Bir muayene bir kontrol şeklinde ilerleyecekmiş aynı yerde devam edersem

nino5585

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2019
401
576
Merak ettim kızlar kese için gittiğinizde muayene ücreti alınıyor mu?

ben de acıbademdeyim; kalp atışı duyulunca tüp bebek tedavisinin sonuna gelmiş oluyormuşuz. ben orda devam edemeyeceğim sigortamın geçtiği doktor arayışına başlarım artık keseden sonra... :kızgın:

burda doktor tavsiyesi yapmak yasak mı ki??

Thistle

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
508
898
Ben kan sonucumu konuşmak için birkaç sefer randevusuz (ücretsiz) uğradım doktora. Son gittiğimde ultrasona da baktı, gördük keseyi. Şimdi gün verdi randevu aldım ücretli gidicem.

Ervanurr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
340
424
Ne güzel ya gözün aydın sizinde iki taneymiş, sağlıkla doğarlar inşallah. İki tane olunca insan daha bi değişik oluyo